Komentari

nediljkonedic.blog.hr

Dodaj komentar (4)

Marketing


 • Lastavica

  E, tako treba, daj i svoje uratke!

  avatar

  29.05.2017. (06:07)    -   -   -   -  

 • Deseta umjetnost-enigmatika

  Ima ih i previše, a to mi nije cilj.

  avatar

  29.05.2017. (20:16)    -   -   -   -  

 • Branko Stojković - Štit

  BRANKO STOJKOVIĆ: DANAS NA SVOJOJ TERASI DOMA U 13,24 SATA.

  SNIMLJENO NA TERASI OD BRANKA STOJKOVIĆA, U TROJSTVENOM MARKOVCU - BJELOVAR. DANAS, 30.05.2017., UTORAK, U 13,24 SATA.

  Gledam sve same debele krmke po Bjelovaru, pa pitam se; gdje to ja živim? Još malo, pa i ja se selim u Irsku, što da gledam same kretene, i probi-svijete... Pun je gradski središnji park od klošara koji sjede i piju na klupi... I to sve ova nesposobna vlast gleda, i nije sposobna da uvede red. Sramota je to za naše društvo...

  Što, da budale učim i sebe mučim... Prolazim kaj njih kao da, prolazim kraj "raspadnutih" lešina... Stvarno je, došla apokalipsa i pošast u naše društvo. Toči se alkohol na svakom ćošku, mladi piju kao "spužve", i kažu da uživaju u životu... Sinoć u parku "Borik" mi kaže jedan moj "frend" kako su neki ljubomorni na mene. Da im je on predložio, ako ne mogu sexati svoje djevojke, i žene - koje ih na kraju ostave,.., neka pozovu Branka Stojkovića.

  U parku "Borik" nema ljudi na rekreaciji, ili samo dođu šetati svoje pse po stazi gdje se trči. Tako prekjučer dok sam trčao, idu prema meni dvije "babetine" i pas oko njih trćakara... I ta džikela mi uleti među noge, ali ga je opalila moja tenesica u glavu, i zacvilo je i pobjegao... Babe su samo izbezumljeno gledale... Pitam vas: gdje je tu komunalni redar ili policija, da uvede red... Da kazni vlasnike pasa, koji drugim ljudima stvaraju probleme...

  Najgore je, kad na stazi za trčanje nam psi ostavljaju, govna i pišaju, ima i takvih slučajeva, gdje ne odgovorni vlasnici pasa, ih češljaju i tu ostavljaju hrpe dlaka sa pasa. Kaže mi jedan stariji gospodin koji je tu šetao; da neki dan ga je napao pas, i to kaže - da ga je ugrizao; da bi i njega i vlasnika ubio... Uglavnom da vidimo državne službenike kako pod radnim vremenu hodaju po tržnici, i idu u šoping, u trgovačke centre... Ali, oni uredno za svoj posao primaju plaću... Kakav smo mi to država?! Nikoga za ništa nije briga...

  -----------------------------------------------------
  BRANKO STOJKOVIĆ
  B j e l o v a r, 43000
  0958148290 (Tel/mob.)
  E-mail: brankostojkovic152@yahoo.com
  Udruga "ŠTIT"
  URED. Masarykova 8
  -----------------------------------------------------
  Objavljeno: 30. Svibanj 2017. godine
  -----------------------------------------------------
  1.) https://twitter.com/crostojkovic195
  2.) https://twitter.com/stojkovic1958
  ----------------------------------------- ------------
  http://crostojkovic1958.blog.hr
  ------------------------------------------- ----------
  Broj članaka: 3680.

  avatar

  30.05.2017. (14:29)    -   -   -   -  

 • Deseta umjetnost-enigmatika

  Opet isto.

  avatar

  30.05.2017. (20:21)    -   -   -   -  

 •  
učitavam...