Komentari

grobljani2008.blog.hr

Dodaj komentar (10)

Marketing


 • OLD SCHOOL

  Evala narode, dugo se nismo culi...pa eto nekih "novosti"....

  Zelena noć, 21.po redu je prosla očekivano, dom je bio dupkom pun, količine ispijenog alkohola su nešto manje od prošle godine, zarada u isto tim relacijama, a novost je bila Klapa Bjelovar koja je sat vremena održala koncert koji su neki slušali, a eto neki nisu, kao da mogu vrhunsku mušku pjesmu slušati svaki dan....

  Prije nekih tjedan dana mlađi nogometni uzrasti su napokon dobili svoju sportsku opremu, tako da je sada 143 čovjeka u bojama našeg kluba, ali i sve nogometne selekcije, osim ženske ekipe...

  Matija Poredski je zaslužan ove godine za Djeda Božičnjaka jer je darivao naš klub sa tri nove vrhunske lopte marke Adidas, koje su jučer uručene predsjedniku kluba, i još jednom Mata hvala ti, te puno sreće tamo u Njemačkoj....

  Kalendari su napravljeni u količini od 80 komada, od toga je jedno 10 uručeno sponzorima i zaslužnim ljudima, oko 65 komada je prodano, tako da na lageru ima još 5,6 komada za prodaju, dakle ljudi, ako tko još želi imati ovaj kalendar, još malo pa nestalo...

  Uprava kluba intenzivno se počinje pripremati za Dan Općine, odnosno turnir mlađih uzrasta koji bi se trebao odigrati 04.02.2017.g. u sklopu obilježavanja Dana Općine, s tim da bi se igralo u Grubišnom u dvorani, te ćemo tu trebati pomoć svih članova uprave, posebice onog mlađeg dijela koji obitava na BJ području....

  Trener ne spava zimski san, tako da je već sredinom veljače dogovorio prvu pripremnu tekmu, i to u Barcsu, te će to biti dobra prilika i za nogomet, ali i za druženje igrača, navijača i članova uprave u inozemstvu :)

  Živjeli !

  avatar

  09.01.2017. (23:38)    -   -   -   -  

 • OLD SCHOOL

  Uskoro nam predstoji dvoranski turnir povodom Dana Grada Garešnice, ako koga zanima raspored naših je slijedeći;

  SUBOTA 14.01. u 19,30 sati igramo s Ciglenicom,

  PETAK 20.01. u 19,15 sati igramo s Palešnikom,

  SUBOTA 21.01. u 18,45 sati igramo sa Kajganom.


  Dakle u skupini D smo sa Palešnikom, Kajganom i Ciglenicom, a ako prođemo skupinu kao prvi tada U SUBOTU 21.01. s početkom u 20,30 sati igramo s drugim iz skupine B, a ako prođemo našu skupinu kao drugi tada istoga dana ali ranije s početkom u 20,05 sati igramo s pobjednikom skupine B.

  Skupinu B čine slijedeće ekipe; GAREŠNICA, TRNOVITICA, TOMAŠICA I DIŠNIK.

  Inaće, zamolio sam Ičija da na blog stavlja raspored pripremnij utakmica, tako da se nadam da ćete ovdje ove godine moći naći svježe informacije vezane uz klub.

  Sportski pozdrav !

  avatar

  11.01.2017. (17:40)    -   -   -   -  

 • Mario Kazdić

  Pošto me naš dragi predsjednik tako lijepo zamolio da objavim raspored pripremnih utakmica, a tko sam ja onda da mu ne udovoljim :-)
  18.02.2017. Barcs - Hajduk
  25.02.2017. Zdenka - Hajduk
  04.03.2017. Daruvar - Hajduk
  12.03.2017. Trnski - Hajduk
  18.-19.03.2017. Bilogora 91 (GP) - Hajduk
  Iz prikazanog se može vidjeti kako ćemo sve utakmice odigravati u gostima iz vrlo jednostavnog razloga, naš teren po zimskim uvjetima ne može biti funkcionalan ni za koju aktivnost. Zato se iskreno nadam da ćemo što prije krenuti u izgradnju pomoćnog igrališta koje će nam omogućiti bar normalno treniranje.

  avatar

  13.01.2017. (11:40)    -   -   -   -  

 • Ca_BBB

  Kalendar je odličan. Posebno pohvala za ideju da važni datumi za naše selu budu podebljani i opisani.

  avatar

  15.01.2017. (22:18)    -   -   -   -  

 • OLD SCHOOL

  Hvala Slavko....

  avatar

  19.01.2017. (17:23)    -   -   -   -  

 • Ivan Stankić

  šta je ovo? KRU TE JEBO??? sa grubišnom budemo igrali dva dana???? u komadu?????? pa jebo vas bog, pa vi niste normalni...

  avatar

  25.01.2017. (07:10)    -   -   -   -  

 • OD SCHOOL

  Šta se pjenis, jedan dan igramo s Grubisnim, a drugi dan s Poljem, sta ti nije jasno

  avatar

  25.01.2017. (15:01)    -   -   -   -  

 • Mario Kazdić

  I odmah u nastavku dana 19.03. nastavljamo tekmu s Novom Ploščicom... Ivane, mogao bi u penziju da se vise toliko ne uzrujavas...;-)

  avatar

  25.01.2017. (15:20)    -   -   -   -  

 • Gerard

  Slažem se sa Stankićem...KRU VAS JEBAO!!!...TE VAS BOG DRAGI U TOP SPREMIO!!! dva dana zaredom jooooj...pa ko će trčat dva dana zaredom u PM.

  avatar

  27.01.2017. (09:57)    -   -   -   -  

 • OD SCHOOL

  Službene stranice kluba osvježene zahvaljujuci našem administratoru....

  Inače iducu subotu u večernjim satima povodom Dana općine, dakle 4.2. središnja sportska svecanost u organizaciji Sportske zajednice, te dodjela priznanja zaslužnim pojedincima u 2016 . godini. Poslije je prigodna zakuska, a pozvani ste SVI

  avatar

  27.01.2017. (18:01)    -   -   -   -  

 •  
učitavam...