Dodaj komentar (7)

Marketing

• OLD SCHOOL

Dobro jutro svima....kur.c dobro.

Za mene danas zasigurno ne vrijedi ona stara, već imam svoju, velik u pobjedi, mali u porazu.....zašto? Zato što je ovaj poraz onako isprazan, jer kada te porazi bolji, onda si ljut, onda psuješ, a ova praznina ubija......tako da ću kao i uvijek biti bez dlake na jeziku, iskren kakav sam uvijek i pred svakim.....s tim da ni u kom slučaju ne želim reći da Berek u ovom trenutku nema bolju momčad, IMA, je mi imamo mladiće koji se nisu počeli niti brijati, dečke koji primaju NULA kuna da bi igrali nogomet......

Jučer sam bio, kao i većina nas pun naboja, jer smo sigurno jedina ekipa lige koja je prije utakmice znala, da ćemo ih napasti na domaćem terenu od prve minute, prvake. Tako je i bilo, tako je i počelo, prvih pola sata ne da smo gospodarili terenom, već smo ih učili lijepom nogometu, domaći navijači su mogli s visine tribina gledati kako nogomet zna biti lijep, oni su loptu samo gurali što dalje od svog gola, namjerno sam rekao gurali, jer se nisu pošteno mogli sastati s loptom, a ona je već bila kod naših, primjerice onaj bočni ćelavac iz Bereka, heh što je taj sve izveo, da je to bilo smješno...u glavi mi se vrtila i prva utakmica, tamo smo im 70 minuta pokazivali nogomet.....i kako mi se u glavi vrte te snimke, njihov prvi udarac u gol, i ulazi u mrežu, tako i drugi, tako i treći.....pih, jebeno nedjeljno popodne.

Jel mogu biti ljut na naše dečke, NE, jer je prvih pola sata bio ponajbolji Hajduk u zadnje vrijeme, i imali smo dvije tri odlične šanse koje nismo zabili,a drugo poluvrijeme,hm poslije takvog slijeda događaja i primljenih pogodaka, pa ni Barcelona se valjda ne bi vratila u igru.....jel mogu biti ljut na trenera, NE, jer je ukupno gledajući u obje utakmice protiv Bereka nosonji očitao lekciju, i pokazao da je nosonja samo mali trenerčić kojeg će zauvijek sputavati neke stvari....

No treba i još nešto reći, naši dečki nakon prva tri fenomenalna kola su odigrali tri loša kola, i dosta je statistika u koje upire trener, dosta je najbolje obrane u koju je upirala upravo obrana, jer kao i što sami vidimo sve loše nam se vratilo u samo jednoj utakmici, a kada se to dogodi, onda je rezultat katastrofalan. Naš žal (odnosno u ovm tekstu moj) je što je to upravo protiv Bereka, protiv konkurenta koji to nikada nije bio, a sada to želi plaćanjem svih 11 igrača biti.....još mi je samo jučer u Bereku falilo ono mitsko biće koje se ne pojavljuje više na utakmicama "svog" kluba, da mi doživljaj bude pun....no plejada likova koji iz svog sela s nosonjom odlaze na te utakmice u Berek da tamo navijaju za Berek je eto široka, sjetimo se prošle godine, u auto mu je jedva, al doslovce jedva upao Zvjezdan B., ove godine u auto mu upada Saša Č., tako da će se slijedeće godine doista voditi žustra bitka tko je taj sretnik i nogometni znalac koji će nosonji kratiti vrijeme do derbija....valjda nam trener svih trenera svima želi pokazati kako i u svom u selu ima istomišljenike....i pokazao nam je baš to :)

Živjeli !

avatar

09.05.2016. (09:09)    -   -   -   -

• gost

Koji Saša Č.? Onaj koji je uvjeren da nosi veličinu majice S?

avatar

09.05.2016. (09:47)    -   -   -   -

• Stilista

08.05.2016. 17:00h

"Tomislav" Berek-"Hajduk" Hercegovac 4-0

Još jedna nedjelja je za nama. Kada vidim ovaj rezultat 4-0, to stvarno ružno izgleda, no svatko tko je bio na utakmici mogao je vidjeti dosta toga pozitivnog, tako da bih rekao da ovaj rezultat ne daje pravu sliku o stanju koje je bilo na terenu. Dan prekrasan, skupljanje prije utakmice u Feniksu, zajebancija, pjesma, smijeh... Svi odlično raspoloženi i nabrijani na tekmu. Po dolasku u Berek zauzimamo mjesto na tribini i s nestrpljenjem čekamo prvi sučev zvižduk. Krenuli smo odlično, napali ih od prve minute, a igra je bila odlična. Nije trajalo nekoliko minuta, a već "hladan tuš" za nas. Kočiš je uzeo loptu povukao prema našem golu i opalio po golu. Loša obrambena reakcija našeg stopera, s(p)retan šut domaćeg napadača i Berek je poveo 1-0. I dalje su naši stiskali, sakrili loptu, a Berek se branio ispucavajući lopte prema svojim napadačima i što dalje od svojeg gola. Samo minutu nakon što smo primili gol za 1-0, imao je Šotka odličnu priliku za izjednačenje, ali loše je zahvatio loptu koja odlazi pored gola. Do kraja poluvremena imali smo igru i bili puno bolji protivnik, a Berek je zabijao iz svega što je išlo u naš okvir gola. Nismo se ni snašli, a gubili smo 3-0. U drugom poluvremenu Berek uspostavlja terensku ravnotežu i postiže još jedan pogodak do kraja susreta za konačnih 4-0. Ostaje veliki žal što ovakvu igru nismo uspjeli okruniti golovima i vratiti se sretni u Hercegovac. Ne znam kome bih išta zamjerio, dečki su jedva čekali utakmicu, pokazali da znaju i mogu igrati protiv Bereka, ali manjak sreće, iskustva i ostalih faktora rezultirao je ovim rezultatom. Teško je ostati nerazočaran nakon svega, ali iduću nedjelju igramo s Pisanicom doma. Nakon 1 boda u zadnja 3 kola, mislim da je vrijeme da doma uzmemo sva 3 protiv ponajbolje momčadi lige, Bila iz Pisanice. Čestitke domaćima na pobjedi, a mi se okrećemo idućem vikendu. Dečki, glave gore i jednom mora i nama krenuti. Vidimo se u nedjelju na tribinama. Pozdrav