grobljani2008.blog.hr

Dodaj komentar (27)

Marketing

• OLD SCHOOL

Naredna pripremna utakmica je u nedjelju 28.2. s Barcsom, pocetak je u 13h, s tim da igramo u Hrastovcu,obzirom da nam je igraliste natopljeno vodom.

Poslije utakmice druzenje s Madjarima i prigodna zakuska je u Hercegovcu na kuglani.

Treneru Kazi su svi igraci na raspolaganju.

26.02.2016. (18:39)    -   -   -   -

Hehe,trebamo oridjidji prevoditelja,aj skoci do Herca na par sati :)

avatar

27.02.2016. (09:31)    -   -   -   -

• Stilista

Ići će paziti na Ferenca dok Kazo vodi ekipu

avatar

27.02.2016. (14:38)    -   -   -   -

Stilista, mogao si bacit izvjestaj s tekme, da vidimo kak ce to funkcionirati kada krene prvenstvo, obzirom da ces biti promaknut u sluzbenog klupskog novinara :)

Inace, jucer je utakmica s prijateljima iz Madjarske zavrsila u nasu korist 2-1, no nisam bio na tekmi, pa necu o detaljima, osim da je poslije utakmice druzenje potrajalo s Madjarima u kuglani, a nasi pojedini igraci su skoro docekali ponedjeljak u birtiji :) :) tako da je ocito da se i igraci na svim poljima zagrijavaju za nadolazecu polusezonu. No, da je nas klub ipak ozbiljna sportska sredina dovoljno govori da medju tim prozvanima igracima koji su laki na casama ipak nije bio nas kapetan i sportas opcine, i njegov kum i srb.. iz Like.....

Inace novost je da je sportska oprema stigla u Zg, trebao bi je preuzeti u petak, pa da je mogu proslijediti na stampanje, tako da bi kroz 2,3 tjedna mogli preuzeti finisiran veci dio opreme.

Naime, najveci dio opreme je dosao, no odredjeni brojevi radnih trenirki, te odredjeni brojevi svecanih juniorskih trenirki ce doci tek kroz mjesec,dva.

Zivjeli !

avatar

29.02.2016. (18:44)    -   -   -   -

• Stilista

Sutra popodne bi mogao biti nekakav izvještaj, malo sam ovaj tjedan ograničen s vremenom.

02.03.2016. (11:33)    -   -   -   -

o hajduče,o hajduče dica su tvoja uvik uz tebe!

avatar

02.03.2016. (11:43)    -   -   -   -

Od danas su u funkciji nove stranke NK Hajduka iz Hercegovca, tako neka vam ne bude teško da uguglate i pronađete službene stranice kluba, koje su sada u novom ruhu.

Živjeli !

avatar

02.03.2016. (13:33)    -   -   -   -

No, na desnoj strani u stupcu na Naslovnoj strani bloga postoji link koji vodi na te službene stranice kluba.

Inače postavljen ja na toj službenoj stranici i video školskog izvođenja penala od strane našeg kapetana. Kažu da je tako bilo i u Hrastovcu....hihi

avatar

02.03.2016. (14:26)    -   -   -   -

• Shile

Slično je bilo i u Hrastovcu samo što Mađari nisu imali golmana na golu nego panteru :)

avatar

02.03.2016. (20:05)    -   -   -   -

• Shile

Inače, svaka čast na stranici, vrijedilo je čekati, lijepo izgleda i vraća neke stare uspomene

avatar

02.03.2016. (20:15)    -   -   -   -

• trnava

Stranica je stvarno super. Svaka čast našim vrijednim dečkima koi su ju osmislili. Pozdrav igračima i čestitke na pobjedi protiv mađara.

avatar

02.03.2016. (21:12)    -   -   -   -

• Stilista

Evo i kratkog rezimea te utakmice. Utakmica je odigrana dosta rano, točnije u 13:00h. Naši u skoro kompletnom sastavu uz nekoliko izostanaka, što zbog škole, bolesti i ozljeda (Knežić, Sukalac, Jurčević). Kao i u svakoj pripremnoj utakmici, noge igrača očekivano teške, teren čak i dobar s obzirom na vremenske prilike prošli tjedan. U prvom poluvremenu poveli smo 2-0 iz dvaju lijepih akcija golovima Pratljačića i Bašljana, no gosti do kraja poluvremena smanjuju na 2-1 iz opravdano dosuđenog jedanaesterca. Iz prvog poluvremena vrijedi još izdvojiti promašeni kazneni udarac našeg stasitog kapetana (svaka čast golmanu), hehe... Drugo poluvrijeme ništa posebno, bolja igra naših, nekoliko poluprilika i zapucana šansa na samom kraju utakmice. Nezahvalno je ikoga izdvajati, ali vrlo dobra Fićina utakmica i pokazuje da će biti veliko pojačanje. Na kraju svega pobjeda 2-1, ali bitno da nije bilo ozljeda i da se dečki do početka sezone što bolje uigraju i pripreme, a ne sumnjamo da hoće!! Hercegovčana kao po običaju 25-30 na tribini!! Jedina zabrinjavajuća činjenica u svemu ovome je već drugi izostanak s utakmice zaredom našeg voljenog trenera koji se pojavio u kuglani poslije tekme, no tek kad je stigla i gajba popularne staročeške. Pozdrav do iduće tekme

avatar

02.03.2016. (22:56)    -   -   -   -

Pa hoće li ta Šipka naučit pucati te penale jebote....ako tako pucaš i u krevetu onda si u banani stari.

03.03.2016. (13:27)    -   -   -   -

Sergej Bubka ima trzaj šupka hahahahahahahahaha....ako ne znaš za šalu nemoj se javljat.

avatar

03.03.2016. (13:48)    -   -   -   -

• Sergej

Pa ja znam za salu,koju ne kontas,mojne ditpr.. 😆

avatar

03.03.2016. (13:54)    -   -   -   -

Carobnjace,aj napravi uslugu pa ispari....

avatar

03.03.2016. (15:36)    -   -   -   -

Danas je vanredno trebala biti odigrana prijateljska utakmica s juniorima Ždralova, no nažalost zbog lošeg vremena i stanja terena utakmica je odgođena za neki novi termin.