Komentari

grobljani2008.blog.hr

Dodaj komentar (52)

Marketing


 • OLD SCHOOL

  Sve najbolje svim hajdukovcima, grobljanima, hercegovčanima i svim ljudima dobre volje u Novoj 2016.g.!!!!!!!!!!

  Raspored pripremnih tekmi je;

  21. veljače Daruvar – Hajduk

  28. veljače Hajduk - Barcs (probati ćemo riješiti Hrastovac da se naš teren ne uništi)

  05.-06. ožujka Šartovac – Hajduk

  13. ožujka Gordowa – Hajduk

  20. ožujka Grubišno – Hajduk

  S tim da je početak priprema planiran za 14.2., a početak natjecanja je 27.3.!!!!

  Od novosti svakako treba izdvojiti plan Uprave da se do početka proljetnog dijela polusezone kupi oprema za juniore, seniore, te sve trenere i clanove uprave, s tim da se mozda i veterani pidruze ovoj akciji, tako da u 3 mj budemo svi izgledali kao manekeni :)

  Ovih dana je u Garesnici aktualan turnir Mjesnih odbora, te nakon dugo vremena smo prosli skupinu. U Subotu 16.1.igramo osminu finala s Pasijanom, te to isto poslijepodne i četvrtfinale s pobjednikom drugog susreta, a sutradan, dakle nedjelja 17.1. na rasporedu su polufinala i finala.

  Zivjeli !

  avatar

  11.01.2016. (19:12)    -   -   -   -  

 • Susjed

  predsjedniče, prijelazni rok uskoro i službeno počinje. hoće li biti odlazaka i dolazaka igrača što se prve momčadi tiče? što je sa domaćim dečkima koji igraju u okolnim klubovima višeg ranga ( prije svih kudlač i cjetojević)? razmišlja li se o ozbiljnijem priključenju ponajboljih juniora (osim slivara, damjanovića i bašljana) među prvotimce? njih trojica su primjer da imamo potencijal u juniorima, a prvo mjesto juniora na polusezoni je potvrda toga! živjeli!!!

  avatar

  13.01.2016. (14:55)    -   -   -   -  

 • OLD SCHOOL

  Napokon konstruktivan komentar

  Glede odlazaka nadam se da nitko ne odlazi, makar to ni ne mozemo znati do kraja prijelaznog roka.

  Glede dolazaka, tri igraca su dogovorena, ali necemo jos o imenima, da ne bi bilo pritisaka.

  Cilj ove sezone je postavljan tamo krajem 7mj kada smo skrpali upravu a bome i igrace, ostanak u ovom rangu natjecanja. Mislim da sa ovim deckima to nece biti upitno. I mada sada svi to uzimaju zdravo za gotovo, u nesto manje od 10g placanja igraca, mi smo u u par mjeseci preokrenuli situaciju i nema nezadovoljnika. A to je inace bolan proces...

  Zivjeli !

  avatar

  15.01.2016. (23:50)    -   -   -   -  

 • OLD SCHOOL

  Glede juniora, imamo napokon perspektivne decke ali ima jos tu puno mjesta za napredak, tu ponajprije mislim na trenerski rad, i osim te trojce sto si nabrojao tu je i kuso i mislim da su oni posve zadovoljni koliko su prikljuceno senirima, posebice luka koji kad igra za seniore uvijek da svoj pecat toj igri. U juniorima ima jos jedan zanimljiv igrac, u zadnjoj liniji, mislim da ce se i on prikljuciti seniorima, tako da nakon dugo al stvarno dugo vremena cemo dobiti jedan paket iz juniora od 5 igraca

  avatar

  15.01.2016. (23:54)    -   -   -   -  

 • OLD SCHOOL

  Evala narode

  Sta reci, zima je al uprava radi :)

  Teren u Ladislavu se rijesio i spreman je za pripreme, uzorci nove sportske opreme stigli da se isprobaju,a ako je vjerovati deckima,a nema razlogat da lazu,tri pojacanja su za sada dogovorena. Al samo sto se tice igrackog dijela.

  Nadam se da ce biti i trenerskih pojacanja,imamo u vidu 2 nove osobe, no sve u svoje vrijeme.

  Inace seniori i veterani redovito idu u dvoranu, mladje kategorije Hajdukove nogometne skole igraju na turnirima s polovicnim sportskim rezultatom, no bitno je i samo druzenje, s tim da ce u tom dijelu biti trenerskih promjena, jer omladinski pogon ce nam biti prioritet i 2016.g ali i inace,jer samo kroz mladje kategorije mozemo osigurati buducnost naseg kluba.

  Trener je dogovorio dodatne pripremne, obzirom da je prvenstvo odgodjeno za 03.04.

  Zivjeli !

  avatar

  24.01.2016. (23:24)    -   -   -   -  

 • Shile

  Trener Kazo je odgodio početak priprema za 14. 3. ipak s obzirom da prvenstvo kasni :))

  avatar

  25.01.2016. (12:00)    -   -   -   -  

 • Poskok

  Molio bih admina da mi odgovori zašto briše pojedine postove. !?Ako je nekom mjesto u Remetincu,neka i bude tamo.

  avatar

  26.01.2016. (20:52)    -   -   -   -  

 • OLD SCHOOL

  Posteno ! Tvoji prijasnji upisi su bili preagresivni i vrijedajuci makar to sto si napisao.... Zato se takvi upisi brisu, Posebice jer puno ljudi cita,a malo pise,pa da se takvi upisi ostavljaju ne bi bilo u redu.

  Sam blog je sada osmisljen da se iz kola u kolo ostavljaju izvjestaji s utakmica, i vecina info vezano za hajduk, Ovdje mozete naci raspored prvenstva po datumima, stavlja se prije svake polusezone, pa pripremne,pojacanja,i puno toga.

  Intencija je da vise ljudi pise, pa i o svemu u hercegovcu, da se moze ovdje procitati sta se dogadja u selu, ono u prolazu.

  avatar

  26.01.2016. (23:28)    -   -   -   -  

 • Poskok

  Hvala. Nadam se samo da će istina jednom izaći na vidjelo..Hajduk živi vječno! Kriminal NE!

  avatar

  28.01.2016. (10:09)    -   -   -   -  

 • OLD SCHOOL

  Istina se zna,ona je poznata i ako odes u Big Ben, Feniks,Ilovu,nedjeljom na utakmicu,na pecanje,u crkvu..svatko ce ti reci istinu,samo je pitanje debljine obraza ljudi koji cine i cine i ponovo cine jedne te iste grijehe. Jer ne cine oni to jer misle da je to lose,bas naprotiv,uvjerenja kod takvih ljudi su da su ONI bogomdani i da sve sto naprave je najbolje na svijetu,a svi mi koji bi to na drugaciji nacin,mi smo sitne duse....tu je i problem sutnje kod tihe vecine,dakle kod ljudi koji znaju sve,ali eto ne bi se steli mesati i zamjerati.

  No,eto mi u Hajduku smo smogli snage i znanja, te takve obraze debele kao dzon prvo ispirili iz Hajduka,a potom i iz krovnog sportskog udruzenja nase Opcine,dakle sportske zajednice i tako ocistili sport za buduce generacije. Bilo je tu i kolateralnih zrtava,ali sve po onoj staroj "tko sa vragom tikve sadi....".

  avatar

  28.01.2016. (22:28)    -   -   -   -  

 • OLD SCHOOL

  Samo sto i opet mi koji se borimo za dobrobit cijele zajednice a ne samo odabranih,opet mi povlacimo rucnu kocnicu po tko zna koji put,ne zelimo ici dalje i upletati nadlezne institucije koje bi zasigurno imale posla. To ne zelimo zbog obitelji tih ljudi....ali se postavlja pitanje kada i da li ce ikada oni doci pameti i povuci rucnu i ostaviti se necasnih, nezakonitih i nemoralnih radnji jednom zauvijek....

  avatar

  28.01.2016. (22:34)    -   -   -   -  

 • Poskok

  Jesu li ovi "Bogom dani " vukli ručnu kočnicu? E pa nisu! Ne povlače je niti danas. Nije bilo dosta malverzacija, muljanja ,iznošenja neistina po štampi i na kraju kad se fotelja zaljuljala ciljano uništavanje kluba .Selo sve vidi i uz ovaj je naš Hajduk i pravu, poštenu upravu.

  avatar

  29.01.2016. (08:48)    -   -   -   -  

 • 14/88

  http://postimg.org/image/hhpgkjler/
  futsal i mamicevi cevapi

  avatar

  29.01.2016. (10:24)    -   -   -   -  

 • Ex Yu

  Nova športska udruga navodno je osnovana da bi "pomogla "školi nogometa u Bereku. Na radost skresana je u korijenu...

  avatar

  29.01.2016. (10:53)    -   -   -   -  

 • OLD SCHOOL

  Hah,dobar komentar, jer u medijima se non stop spominje ukidanje i prikrajanje opcina,i da se danas sutra berek i hercegovac spoje zasigurno bi ta fantomska nogom.skola bila od pomoci bereku. Jer kako nog.skola nema igrace,nema opremu,nema prostorije,takodjer koliko je meni poznato,a mozda i grijesim berek je deficitaran s mladjim kategorijama,e taj spoj i doprinos nogometu bi bio epohalnih razmjera.

  No salu na stranu,naime voditelj i predsjednik tzv.nog.skole gdin Z.Scukovic i trener Bereka gdin.T.Pokopac su veliki prijatelji danas,a tako treba i biti,tako da je vrlo izvjesna suradnja te dvije sportske udruge,te to treba sa sportskog aspekta pozdraviti

  avatar

  29.01.2016. (12:44)    -   -   -   -  

 • Ići

  Zašto ja ne mogu naručiti trenirku xxs?

  avatar

  30.01.2016. (10:08)    -   -   -   -  

 • OLD SCHOOL

  Jucer,tj.u petak je odrzana proba opreme i prvi rezultati su odlicni,zabiljezene su 54 rezervacije opreme,s tim da ljudi i danas zovu,a koji nisu uspjeli doci jucer na kuglanu, tako da ocekujem da ce vise od 60 ljudi uzeti opremu preko NK Hajduka,a sto je doista respektabilan podatak.

  Do novih vijesti...

  avatar

  30.01.2016. (18:24)    -   -   -   -  

 • OLD SCHOOL

  Evo nekih novosti, a iz kojih novosti se vidi koliko naš klub znači selu, pojedincima, i mislim da smo raritet među klubovima u našem okruženju u ovako teškoj financijskoj situaciji....

  Dakle, već prije sam spomenuo da je DOMINIK ŠINKO se javio iz inozemstva kako bi pomogao klubu, te je uplatio 100 eura, za koja sredstva je kupljena lopta Adidas, popularna Brazuka....

  Nakon toga se javio MILE OREŠKOVIĆ, naš mještanin, dakle čovjek je samoinicijativno nazvao i rekao da bi pomogao našem klubu, te smo se dogovorili da donira 550 kn kako bi se kupila vitrina na ključ u kuglani....

  Neki dan zove LUKAČ, tj. popularni KARAMBA na ovom blogu, također gastarbajter i uplati 100eu svom klubu, te će ta sredstva biti utrošena u nabavku nove sportske opreme. Hvala Karamba, i svojim postupkom doista možeš služiti kao primjer mladima kako se svoj zavičaj nikada ne zaboravlja....

  Dakle, što reći, koju poruku poslati, osim da sam ponosan što sam na čelu kluba kojem se njegovi navijači samoinicijativno javljaju kako bi barem malo potpomogli ovu tešku financijsku situaciju u kojoj se nalaze sve udruge i klubovi bez iznimke. Pomoć je i više nego dobro došla, kao i značaj tih postupka iz kojih je vidljiva ljubav mladih prema mjestu, klubu, svim nama.....pozdrav i još jednom veliko hvala spomenutom trojcu, ali i svim sponzorima i donatorima

  avatar

  01.02.2016. (15:28)    -   -   -   -  

 • G-8

  Bravo za dečke! Vidljiv put sredstva, a ne kao za bivšeg režima.

  avatar

  04.02.2016. (16:26)    -   -   -   -  

 • OLD SCHOOL

  NAJNOVIJA INFORMACIJA GLEDE NABAVKE SPORTSKE OPREME !E ![/B]

  Dakle, iako sam očekivao veliku brojku, moram istaknuti kako ipak nisam očekivao ovako veliku brojku.

  Naime za sada imamo upisano 96 ljudi, ali vjerujem da do ponedjeljka kada se zatvara knjiga narudzbi to bude i brojka od 100!!!!!!!

  Naravno to neće biti 100 kompleta opreme, jer ima prijatelja kluba i navijača koji su samo po artikl ili dva naručili a ne cijeli set, no 100 ljudi će biti uključeno u ovu akciju, a to znači 100 putujućih reklama našeg kluba, tako da neće biti športskog kutka u Županiji gdje nećemo biti viđeni :)

  avatar

  05.02.2016. (11:12)    -   -   -   -  

 • OLD SCHOOL

  OPET VAŽNA OBAVIJEST ALI OVAJ PUT SAMO ZA IGRAČE NK HAJDUKA !

  DAKLE SVAKI REGISTRIRANI IGRAČ NK Hajduka i Ženske nogometne ekipe, bilo da su to mlađe kategorije, juniori, seniori, veterani ili ponavljam članice ženske ekipe DUŽNI SU SE ODAZVATI U SUBOTU ILI NEDJELJU U 10,00 h na Kuglanu gdje će svatko ponaosob BITI fotografiran, kako bi u roku izvršili preregistraciju igrača u Savezu. Ako tko od igraća ne dođe, neće moći biti uredno registriran i neće imati pravo nastupa u natjecanjima....

  Upravo zbog toga smo fotografiranje organizirali na dva dana, pa da si svako može odabrati subotu ili nedjelju, te da to ovaj vikend bude riješeno.

  Živjeli !

  avatar

  08.02.2016. (15:33)    -   -   -   -  

 • OLD SCHOOL

  Mogli bi otvoriti i temu pojacanja;

  Od igraca su dogovoreni David Jurcevic, te povratnici Manjo i Matej. David bi mogao dati bitan doprinos da se pokuša zadržati prvo mjesto juniora i da se osvoji naslov, ali obzirom da je prosle cijele pripreme prosao s prvom ekipom i odlicno odradio, bude njega svuda

  No, ubacena je i nova trenerska postava;

  Filip Cjetojevic ce voditi U-8 i U-10, s tim da ce biti odvojeni treninzi,a Zeljko Djeri iz V.Trnovitice U-12, Horaku ostaje da se posveti samo juniorima, te Ici sef struke :)

  Fico je mlad, moze uvesti disciplinu kakva nam treba sada i da strucno radi s najmladjima. Djeri voli nogomet, zna nogomet, i mislimo da isto tako moze odraditi dobro rad s mladima.

  Glede opreme, sve je popisano i zakljuceno, velicine i kolicine, i sad idemo dalje....

  avatar

  09.02.2016. (23:02)    -   -   -   -  

 • OLD SCHOOL

  No ako tko ima kakvih sugestija,pa neka napise, pa zato i sluzi blog

  avatar

  09.02.2016. (23:08)    -   -   -   -  

 • kazo

  nije sugestija, više kao neko pitanje....

  ''te Ici sef struke'' (???)

  avatar

  11.02.2016. (15:50)    -   -   -   -  

 • Rumko

  Kazo samo neka te ignoriraju, nicija nije vjecna!

  avatar

  11.02.2016. (16:44)    -   -   -   -  

učitavam...