grobljani2008.blog.hr

Dodaj komentar (3)

Marketing

• OLD SCHOOL

Dobro prvo poluvrijeme, katastrofalno drugo poluvrijeme, gotovo nevjerojatna greska glavnog suca, i velik broj Hercegovcana u nedjelju na tribinama su obiljezile utakmicu u Garesnickom Brestovcu.

I opet se dogodilo to da smo dobivenu utakmicu popusili. Na poluvremenu se dogodio nekakav blackout ili kako to nazvati. Jer nakon naseg vodstva 1-0, u prvih 8min,drugog poluvremena mi dobijemo 2 gola.

Golovi sto smo dobili, oba iz prekida, predvidljivo, no jbga - treba izvuci pouke i vec slijedecu nedjelju je Cazma. Morati cemo se dobrano pomuciti za bodove.

Zivjeli !

avatar

21.09.2015. (23:53)    -   -   -   -

Kad nitko nist ne pise. Danas sam prosao dva puta kraj stana u st gdje su barabe iz hercegovca spavale u delux krevetima,osim karambe,koji je bio sklupcan u cosku,bio je to lud vikend na poljudu i zavrsio negdje na auto putu u gluvo doba noci s presretacima...ah ti dani...

avatar

24.09.2015. (20:57)    -   -   -   -

• 14/88

Hehe, svašta se radilo na tom gostovanju, od cuganja na rivi do roštiljanja na poljudu :)