Dodaj komentar (5)

Marketing

• OLD SCHOOL

Pobjeda 3-1 i to je najbitnije.

Decki su odigrali ok, nisam bio prvih 15min, ali u tom periodu su gosti poveli, no kada sam dosao nasi su vec uspostavili terensku inicijativu, sto je i urodilo plodom te smo ubrzo izjednacili. Do kraja prvog poluvremena su nazalost gosti opet preuzeli inicijativu, ali je poluvrijeme zavrsilo 1-1.

U drugom poluvremenu nasi pokazuju tko je gazda doma, te do kraja utakmice postizu dva gola, Shile iz Penala i Fico iz igre, te uzimamo tri boda. Prvi gol postigao Ici. Moram napomenuti da kad Ici igra, sve na terenu izgleda bolje.

Plantek bio na tribinama, pozdravio decke, te svi zelimo sto brzi mu oporavak i povratak na zeleni teren.

13.10.2014. (10:01)    -   -   -   -

Plantek se ozljedio u Predavcu,kada je u sudaru s domacim golmanom mu pukla kost u blizini oka,te je ubrzo podvrgnut oper.zahvatu i vec se oporavlja.