Komentari

grobljani2008.blog.hr

Dodaj komentar (26)

Marketing


  • Stilista

    Ćurlovac, a u srijedu utakmica kupa doma protiv Garića. Prava poslastica :)

    avatar

    13.09.2013. (10:56)    -   -   -   -  

  • mačak

    Što je sa rasporedom utakmica ?

    avatar

    14.09.2013. (12:23)    -   -   -   -  

  • hmelj

    ispadanje iz kupa i poraz od curlovca.opet nebude smjena

    avatar

    14.09.2013. (19:18)    -   -   -   -  

  • jecam

    Otici ce sam, nema se sta mjenjat

    avatar

    15.09.2013. (21:36)    -   -   -   -  

  • utjeha

    ivanković imao vrh tablice dobio otkaz, šotićek imao vrh tablice dobio otkaz. đuričić izvukao ekipu od ispadanja i dobio otkaz iako je sadašnji trener napustio te dečke kao miš.
    već se godinama ponavlja ista priča

    avatar

    16.09.2013. (12:46)    -   -   -   -  

  • guešća

    gdje je nestalo navijanje, nije ga bilo ni protiv predavca, a ni jučer protiv ćurlovca

    avatar

    16.09.2013. (13:02)    -   -   -   -  

  • robben

    Ako ispadne u srijedu u kupu neznam koja ga jebena sila može zadržati, a i čudo da već ima obraza toliko dugo uništavati te dečke i ekipu. Hajduk bez njega ide prema vrhu!

    avatar

    16.09.2013. (14:20)    -   -   -   -  

  • xxx

    Poky samo jedna riječ za tebe: OSTAVKA

    avatar

    16.09.2013. (19:02)    -   -   -   -  

  • mačak

    Pitajte Mamića kako se riješava trenersko pitanje.No,ako su tako iskusna ekipa,neka se prije tekme dogovore o taktici i na terenu pokažu što znaju.

    avatar

    16.09.2013. (19:30)    -   -   -   -  

  • OLD SCHOOL

    A zast su Grobljani u nedjelju prvo polvrijeme navijali u Dobrovcu :)

    i jel štef od shileta stari?? shile demantiraj

    avatar

    16.09.2013. (22:53)    -   -   -   -  

  • grobljanska

    a zašt više nitko u Dobrovcu nije gledao tekmu,nego nas ? hihihi

    avatar

    17.09.2013. (00:27)    -   -   -   -  

  • (Y)

    utakmice su ogledalo trenera...želimo promjene da vidi dalje od svog nosa!!!

    avatar

    17.09.2013. (19:22)    -   -   -   -  

  • sy

    Koga raja predlaže za novog trenera?

    avatar

    17.09.2013. (19:54)    -   -   -   -  

  • gleon

    žgela stari ,.ima utakmica u nogama i čovjek se zalaže na svakoj tekmi .,,a jebemu zvono..

    avatar

    17.09.2013. (20:13)    -   -   -   -  

  • Igrac

    A sta je trener kriv sto klub nema pravog golmana pa se prosipaju bodovi? Trener je kriv sto Zunac i Cegec ne dodu na utakmicu, vec idu lokati? Trener je kriv sto je Kudlac odlucio prestati igrati?

    avatar

    18.09.2013. (08:44)    -   -   -   -  

  • grobljanska

    trener neće dat ostavku tu na blogu,tako da možete pisat ovdje šta god želite,znate tko je trener ,pa mu lijepo recite u lice što mislite,a ne se skrivat tu iza raznih imena.

    avatar

    18.09.2013. (12:37)    -   -   -   -  

  • UPRAVA BLOGA

    Urednistvo bloga svakako ce dopustiti i potice konstruktivnu raspravu, zbog toga i postojimo, i cesto smo zbog toga trn u oku ljudima koji se nadju na meti, i neki su uvjetovali da se blog mora gasiti, al zato mi postojimo :)

    No vrijedanja na blogu nece biti dozvoljena. Takvi upisi se brisu, kao sto se je prije I najavilo. A i ljudi koji zele da ih netko shvati ozbiljno, opet ponavljamo ne moraju staviti ime i prezime, ali nek stave naznaku o kom se radi, tako su upisi vjerodostojniji. Ovako to izgleda kao da se sest baba svadja na placu i ajmo udri. Tu mislimo na komentare koji su brisani

    avatar

    18.09.2013. (13:14)    -   -   -   -  

  • shile

    Upravo, imaš onda još jedan nevjerodostojan komentar koji se tiče tri igrača, a smatram ga svakako neutemeljenim i "babskim s placa" :) ili moramo slati službeni demantij istog :))

    avatar

    18.09.2013. (13:59)    -   -   -   -  

  • shile

    ili demanti, pomozi Old oko konstrukcije :)))))

    avatar

    18.09.2013. (14:01)    -   -   -   -  

  • suigrac

    Tko je onda kriv po tebi igrac?

    avatar

    18.09.2013. (15:54)    -   -   -   -  

  • OLD SCHOOL

    Kurikulum shile,kurikulum :) :)

    avatar

    18.09.2013. (17:11)    -   -   -   -  

  • promatrač

    o čemu vi pričate, Ivanković pio u birtiji, Šotka izgubio nadzor u svlačionici, a srbin Đuričić ispao danije bilo predsjednika

    avatar

    20.09.2013. (00:19)    -   -   -   -  

  • Štef

    Mogao se Ivanković i drogirati, ali je bio prvi nakon tri kola i imao 7 bodova - dobio otkaz, Šotka je završio 3. na polusezoni, na 2 boda od prvoga - dobio otkaz, a Đuričić spasio od ispadanja na ovaj ili onaj način - dobio otkaz... A sadašnji trener nije izgubio nadzor u svlačionici? Ne priča i ne pozdravlja pola igrača, znaći nadzor u svlačionici "odličan", nakon prva tri kola momčad ima samo 1 bod i ispalo se iz kupa - nije (niti neće) dobiti otkaz!!! Sve je jasno.

    avatar

    20.09.2013. (09:45)    -   -   -   -  

  • Igrac

    Odgovor na pitanje suigraca! Nitko nije kriv, realnost ove ekipe je 8-12 mjesto i tu ce i biti! Kvaliteta nije dovoljna za vise, a pogotovo kad 2-3 igraca nedostaju!

    avatar

    20.09.2013. (10:58)    -   -   -   -  

  • poznavatelj

    Igrač je očito trener ili jedini koji ga podržava :) Realnost ove ekipe je da poimence nisu nikad imali jaču ekipu, što se tiče godina i tehnike, najjača ekipa Hajduka ikad. Sve znalci, ali fali im muda (čast nekima), fali im ono što je imao Hajduk 08. - srce i povezanost. Dečki jesu povezani, ali nisu povezani s trenerom više. I možete trubit koliko hoćete jel on kriv ili nije, ali treba dobit otkaz i gotovo, nije zaslužio ostat nakon 3 godine borbe za opstanak, bez obzira kakvi drugi treneri bili. Pa nek se igrači sami bolje treniraju, samo napišite njegovo ime na papir i dajte mu te pare ako ih toliko želi, samo da ne nosi nervozu u svlačionicu.

    A ovo igrač sam za sebe ne bi mogao nikad napisat. Ako je igrač, onda je kompletni idiot jer svaki bi trebao vjerovat u ekipu i da se može nešto više napravit. Pa ne bi ni igrao jebeni nogomet godinu dana ako mi netko kaže da je moja realnost 8-12 mjesto. Pa to ne misli ni Sloga ni Palešnik. Komentar ti je do jaja.

    avatar

    20.09.2013. (14:36)    -   -   -   -  

učitavam...