Komentari

drugopoluvrijeme.blog.hr

Dodaj komentar (7)

Marketing


  • ljelja

    NSK je odavno na razini jpv samo to još mnogi nisu primijetili. A možda nema tko ni vidjet osim rijetkih.

    avatar

    01.11.2012. (09:46)    -   -   -   -  

  • cebo-amebo(potraga za smislom)

    Meni je bilo svega dosta, iako je to hrvatska 'kulturna' realnost - kada je ono Nives Celzijus dobila kiklopa. Naf sed, kako bi rekli Ameri.

    avatar

    01.11.2012. (13:19)    -   -   -   -  

  • MiB

    UKLJUCIMO SE U HUMANITARNU AKCIJU za djecu i mlade u potrebi... vise o tome na blogu...

    U hrvatskoj je kultura sve ono sto j nekulturno
    a i ne samo u HR nego i drugdje u svijetu.

    avatar

    01.11.2012. (15:28)    -   -   -   -  

  • dado69

    heheehee uspiješ pogledat krv nije voda....ti si definitivno FENOMEN :-PPPPPP

    avatar

    01.11.2012. (19:38)    -   -   -   -  

  • Nike

    Skužila sam da je vrag odnija šalu na tom planu dobrih 7-8 godina prije.
    Naime, kako sam tip koji kad uči doma - ne nauči ama baš ništa - išla sam učiti u knjižnice.
    Pronašla sma jednu sa super atmosferom, nije bila preuštogljena, ljubazni djelatnici (što je na žalost u većini slučajeva rijetkost), mogli smo donijeti kavu sa sobom, izlazili bi nam ususret ako nam je trebalo nešto kopirati i sl. Međutim ta je knjižnica (također jedna podružnica od Gradskih knjižnica) organizirala često mnoge promocije.
    Isprva sam se pitala jesam li ja tu luda jer sam se sa strahopoštovanjem odnosila prema promociji neke knjige u smislu - ipak je to netko napisao, to će doći kulturan svijet, možda ja nemam smisla za te knjige, ali (bla bla)... eh da. Ali nakon nekoliko takvih pomocija, raspuknuo se moj balon pun ideala :) I dobro da sam istima svjedočila. Brdo ljudi je tamo došlo samo zato jer znaju autora, autor, pardon spisatelj/ica su uvijek pokušavali biti duhoviti, publika se namješteno i umjetno smijala, knjige su se nudile po povoljnim cijenama, gosti spisatelja/ice stalno su napominjali da se knjige mogu kupiti s potpisom spisatelja vrlo povoljno, nekad je uz sve to bila organizirana "zakuska" - slani štapići, kroki, pokoja boca Fante, Coca-Cole , a sve je to planulo čim bi spisatelj/ica (napokon) dali završnu riječ, svojevrsni zaključak... promocije su se nizale "bez reda i šesta" kako to doli na otoku kod mene znaju reći.. a bivale su skoro sve jedna lošija od druge... tlak mi je bio na maksimumu kad su osim knjiga promovirali neke letke, neke škole za zdrav život, neke posebne vrste joge...i sve to u knjižnici... vrlo brzo sam, dakle, upravo u knjižnici skužila s čime se sve taj dio književne (suvremene?) kulture nosi danas, točnije na što je spao.
    Što reći? Svaka čast onima koji takvu literaturu organiziraju po nekim kafićima ili sličnim mjestima, možda i u nekoj knjižari - pa tko voli, nek izvoli.
    Organiziranje sličnih promocija u knjižnicama, gradskim, sveučilišnim, zapravo samo ukazuje na to kakva literatura brani "boje" suvremene kulture, ako je uopće ima :(

    avatar

    01.11.2012. (21:32)    -   -   -   -  

  • Joanna has left Stepford

    joj Nikeeeeeeee...imam jednu ideju..zlobnu i pokvarenu :)

    avatar

    02.11.2012. (09:32)    -   -   -   -  

  • cistiliste

    e pa kad je upravitelj/ica te knjižnice neko onak kompleksa(š)n jer je iz još manjeg mjesta..pa je sav oduševljen što će wow-trash spisateljica stići k njima?!...ejjj k njima?!?!! a onda svi budu slikali i prepoznali osobu na slici uz osobu na slici...yeeeey

    avatar

    04.11.2012. (20:51)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...