vidimo da je matijević u rezervama jeli on ispao iz prvog sastava

avatar

03.08.2012. (07:33)    -   -   -   -

• omladinac

ma nije stigao zbog poslovnih obaveza na početak utakmice, terenski rad, standardan inače

avatar

03.08.2012. (07:43)    -   -   -   -

• skaut

omladinac, interesiraju me dvije stvari, prvo: jesu li u ovoj utakmici igrali za andrijevce Jelčić i Ravlić i drugo kada i u koliko sati i gdje igrate sa oprisavcima

avatar

03.08.2012. (15:28)    -   -   -   -

• omladinac

igrali su i Alen Jelčić i Mario Ravlić, prvi do neke 70. minute a drugi je zbog zatezanja mišića izašao oko 40. minute ali krenuli su oba dvojica u početnih 11,

sutra 04.08.2012. u 18:00 sati na igralištu "Panje" u Novom Gradu sastaju se domaći OMLADINAC i gostujući ZADRUGAR iz Oprisavaca

• skaut

koliko se može vidjeti imate jaku veznu liniju i odličan napad, slabiji i to dosta dio ekipe je obrana, stalno kuburite sa obranom, čudi me kako niste doveli nekog pravog stopera koji je brz i da dobro igra glavom, jer obrana vam je užasno spora, što ćete najbolje vidjeti sada u I žnl, nadalje bolno mjesto su vam i bočni, desni koji igra momak iz novog grada je solidan ali spor, dok lijevog uopće i nemate, igrate bez lijevog bočnog, zato u potragu za lijevim bočnim i stoperom, ovo pišem dobro namjerno jer znam vašu ekipu jako dobro. matijević igra stopera ali spor je...inače sve ostalo kod njega je za pet....lijevog bočnog je igrao onaj visoki momak dok se nije ozliedio (igrao je odlično) poslije njega tu je na lijevoj strani rupetina...eto samo moje viđenje...

avatar

• plavi

KUP NATJECANJE 2012/13.

SENIORI 1. KOLO, 12.08.2012. u 17:30 sati (II i III ŽNL)

• omladinac

evo odgovora za skauta, u ovom prijelaznom roku su dovedena 2 stopera ANDRIJEVIĆ i KARLIĆ, to je posao za naš "strućni stožer", teško je tu utjecati, o kvaliteti dovedenih stopera se ne može ništa reći jer još nije bilo prave službene utakmice tako da vrijedi još malo pričekati,

proljetos nas je napustio Leutarević (Conto) koji je igrao i stopera i lijevog bočnog po potrebi te nam se ozljedio po mnogima jedan od najboljih lijevaka u okolici Josip Tukara koji je imao operaciju i prekinio karijeru zbog ozljeda, jako je teško nadomjestiti takve igrače, a iskreno u okolici nema baš nešto ekstra nadarenih stopera a da su slobodni igrači