Komentari

crostojkovic1958.blog.hr

Dodaj komentar (6)

Marketing


  • ja

    tko je uopće branko stojković, radnik, neradnik, ili obična vucibatina koja živi na račun udruge štit, sada je nitko i ništa, a bez udruge... nemam riječi za to.

    avatar

    16.11.2011. (18:32)    -   -   -   -  

  • BRANKO STOJKOVIĆ

    TA "JA" OČITO JE NEKI TEŠKI SERATOR !
    DAJ IME NA SUNCE AKO GA IMAŠ MAJMUSKOG RODA NAKAZO...!?

    avatar

    19.11.2011. (22:09)    -   -   -   -  

  • JOSIP B.

    JUTROS SAM SE PARIJO SA FLOKIJEM MOJIM PSOM I NEMA NISTA LOSE U TOME ON TO VOLI A I JA GLEDAJ SVOJA POSLA STOJKOVIĆU BRANKO

    avatar

    11.12.2011. (17:19)    -   -   -   -  

  • Ljubimac

    Gospodine Stojkovicu,
    Nakon ovakvih kritika zivotinjskog carstva i napada na slobodnu ljubav covjeka i psa, spremni smo podignuti tuzbu protiv vas i vase stranke.

    S postovanjem,
    mr.sc. Katarina Piljak
    glasnogovornica udruge za zaštitu životinja-'Ljubimac'

    avatar

    11.12.2011. (17:28)    -   -   -   -  

  • LoL

    Nakaza si ti kretenu jedan... Homoseksualci su ljudi nza razliku od tebe.. Puno pismeniji i pametniji i vjerujem da nikome od njih nebi palo napamet ovako sramotiti sebe, državu a i pisati ovakve gadosti o životinjama... Životinje zavrijeđuju više "kruha" nego ti... više pažnje i brige i vremena... Ja volim životinje, volim svog psa...svoje mačke... To što sad ovdje pišem da ih "volim" jel to znači da se ševim s njima??? Pa ti si kreten totalni... Uči malo najprije hrvatski jezik pa onda piši nekakve normalne tekstove...Zapravo, uopće nemoj pisati... Pametnije ti je.. Hoće li nakraju netko dignuti tužbu protiv njega?? Gospođo Piljak, dignite tužbu...s veseljem ću ga gledati na sudu... Imat će medijskog prostora kojeg je bolesno gladan... FUJ!

    avatar

    13.12.2011. (02:44)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...