whiteboysorebic.blog.hr

Dodaj komentar (14)

Marketing

• dubrovnik

ja kao dubrovčanin koji je bio na utakmici mogu samo reć prvo svaka čast igračima orebića na fer i korektnoj igri a drugo prvo poluvrijeme igrači orebića jednostavno nisu imali sreće jer čepo kao veliki veteran i čini mi se broj 9 mislim stanišić u tri četiri navrata jednostavno su izludili obranu dubrovnika dok igrači dubrovnika niti jednom nisu dosli do gola orebića i samo je dobri bog spasio da na poluvremenu ne bude 0:3 samo kao realan gledatelj ovo pisem jer u ovoj ligi nitko kao orebić danas nije nadigro dubrovnika u prvom poluvremenu

avatar

26.04.2011. (11:21)    -   -   -   -

• dubrovnik

i nikako mi nije jasno da jedna ekipa onako igra prvo poluvrijeme a drugo kao da je izasla skroz druga momčad

avatar

26.04.2011. (11:24)    -   -   -   -

• 0099

......jednostavno nismo imali srece,a u drugom poluvremenu je izasla skroz druga momcad.....

avatar

26.04.2011. (12:33)    -   -   -   -

• pape lape

i ovo je dokaz da orebić ima kvalitete i mladosti,samo fali trening i snaga. da se trenira bilo bi 0-3 na poluvremenu,a drugo poluvrijeme se dubrovnik ne bi ovako šeta. a da ne spominjem da nemamo golmana,pa trosimo tako maloga mustapića koji bi moga puno vise dat u igri.svaka cast momci,samo malo trenirajte bit ce puno bolje

• /- 0.00 čvrsto na zemlji

bit će pape lape protiv Croatie , ode Marinko u penziju.......

avatar

28.04.2011. (09:29)    -   -   -   -

• pape lape

da li ti znas prijatelju da je orebić jedini klub u ligi uz mislim velu luku,ali za njih nisam siguran u kojemu se igra samo iz ljubavi prema nogometu i mistu,a da vecina klubova ne bi mogla skupit 11 prvotimaca iz svoga mista,pa se dovode placenici. zato ne ubijaj ove mlade momke u pojam,ako im vec ne daje postrek.

avatar

28.04.2011. (09:37)    -   -   -   -

• mačak

Pogledajmo snimku pa prosudimo jeli orebić otišao na lapad čuvat nulu.....
    čovik iz dbk apsolutno realno piše. Dubrovnik je trebao otići na odmor nakon 45 minuta sa 3-4 gola zaostatka. Čestitke na konačnoj pobjedi, međutim nije ona baš zaslužena kako je napisao urednik u izvještaju.
    Stara priča....dok se ima snage, Orebić je ekipa koja će igrat i doma i vanka. Dapače, ponekad i u gostima nametnit svoju igru što je na lapadu bio slučaj!
    Uz ovih nekoliko starijih igrača, zaista je za pohvalit mahom mlade igrače. Bravo svi skupa!!!
    Samo naprid!!!

avatar

28.04.2011. (09:56)    -   -   -   -

• nije baš sve tako

kao prvo Orebiću čestitke a pape lape pozdrav od Salacan,Vitković i možda se ko sakrio

• tribina

zašto je upitnik na maestralovoj stranici što se tiče utakmice u nediju,oli ćemo odgađat kako se komu digne.dragi naši gosti iz krvavca,utakmica je u nediju 1 svibnja u 17 sati...jebiga sve je plakatirano....