Dodaj komentar (5)

Marketing

• 007

Stric,

Osvrt na događanja oko namještaljki i suđenje nikako ne umanjuje sportsku borbu i želju naših dječaka, ali nemožeš biti sretan i veseo nakon posljednje minute jučerašnje utakmice.
    Naravno svim dečkima smo čestitali i bodrili ih prilikom ulaska u svlačionicu.
    Moj komentar nije išao za analizom utakmice niti to želim, to je stvar trenera i stručnih ljudi u klubu, puna podrška treneru i njegovom radu makar bio naslonjen na stativu. Ukazao sam na pojave, koje kakve priče i igre sa namještaljkama i treba o tome javno govoriti, djecu učimo sportskoj borbi, pobjedama i porazima uz POŠTENJE. A djeca jako dobro prepoznaju poštenje od nepoštenja.
    Sretni smo i veseli kad pobjeđujemo, malo tužni kad izgubimo, danas je novi dan i idemo u nove pobjede, sportski i pošteno!

Analizu tipa trebalo je ovo i ono je bespredmetno komentirati za ovaj uzrast, kad u visokim profesionalnim krugovima imate većih problema. Sjetitte se Hrvatska - Turska, Cibona - Partizan itd. itd.

avatar

20.05.2010. (12:44)    -   -   -   -

• Mastif

Da ne bude zabune, potpuna podrška treneru. Slažem se da se Strica u zanosu malo zanio!

• trana

vele ljudi da je jutro pametnije od veceri,po danasnjim komentarima ispada da je tako.nasi decki ovise sami o sebi i treneru.mi vjerujemo u njih i dalje,ali u onoj tragikomediji jucer,oni su bili sporedni likovi.ali nadamo se da ce biti glavni likovi zadnja tri kola sa redateljom jakobom na celu! u jucerasnjem afektu sam zaboravila pohvaliti decke za odlicno drugo poluvrijeme i cestitati svenku za prekrasan gol.

avatar

20.05.2010. (19:59)    -   -   -   -

• trnje 00

trnje hd 2000 godište 1-2 pobjeda gostiju klinci tvrde da je igrač hd gol za izjednačenje postigao rukom e sad sudac nije svirao znači gol je regularan?! inače trnje je napadalo i pucalo i držalo hd u šaci sve dok nismo primili te glupe golove