OŠ DINAMO - BJELOVAR 5:1

avatar

31.01.2010. (12:16)    -   -   -   -

• 2000. Dubrava

"...u kojoj se Dubrava isključivo bavila obranom vlastitog gola s oslanjanjem na kontre"
    Svašta. Igrali smo formacijski 1-3-2, kao i uvijek na TEŽ-u. Bile su po dvije, tri prilike (možda bolje rečeno po jedna a dvije poluprilike) na svakoj strani.
    Da, malo smo pali u drugom poluvremenu, ali ne zaboravite da smo do tada odigrali 60 minuta malog nogometa s matinelom i tri rezerve. Imali smo jednu tekmu pauze između. Draže bi nam bilo da smo prvu igrali s Trešnjevkom 2 a zatim s Trešnjevkom 1. Zasluženo ste pobijedili s minimalnom razlikom iako je moglo biti i neodlučeno.

avatar

31.01.2010. (13:15)    -   -   -   -

• purger

Svatko ima svoje viđenje:
    Dubrava nije imala niti poluprilike osim dva udarca koja su došla pukim slučajem.
    Na golu su imali golmana koji je skinuo nekoliko zicera i obranio sve udarce iz vana a bila su tri četri koje smo već vidjeli u golu. O formaciji (farmaciji) ne ću komentirati.
    Dobra, čvrtsa, borbena utakmica, bolji je pobjedio.
    Čistitke dečkima, TRES,TRES....

avatar

31.01.2010. (13:51)    -   -   -   -

• purger

svatko ima svoje viđenje:
    Borbena, čvrsta, utakmica, Dubrava se branila, bez poluprilika za gol a dva udarca po golu su plod slučajnosti. Trešnjevka je imala dva zicera i pet - šest udaraca iz vana, koje je izvrsno skinuo golman. Moglo je biti 3-4 gola što je realno.
    Formacija (farmacija) ok.
    Bravo dečki TRES,TRES,TRES....

avatar

31.01.2010. (13:57)    -   -   -   -

• Mastif

Imali ste konstantno barem četiri, a češće pet, igrača iza lopte. Ne kažem da je to dobro ili loše, nego da je tako. Svakako vam nije išlo u prilog što ste imali tekmu prije. Imali smo i mi prošli tjedan

Mastif
    kada su igrači disciplinirani i vraćaju onda stoje iza lopte. Nažalost u drugom poluvremenu naši su ostavljali vaša dva napadača i tako ste i došli do najbolje (neiskorištene ) prilike. Vi i kada imate korner ostavljate jednog igrača na sredini koji tamo stoji i kada nikoga nema za čuvati - naša je mana što to mi ne činimo. Osim toga, vaš je golman, ponajviše u prvom poluvremenu, ispucavao loptu skroz naprijed jer nije mogao obrani dodati rukom - uz njih su stajala naša dva napadača i jedan u sredini terena, uz vašega.

avatar

31.01.2010. (16:46)    -   -   -   -

• ZNS

roditelji znalci pogledajte pocinje tecaj za uefa A i B trenere...prava prilika za vas...gledam da ste iz tjedna u tjedan najpametniji vjerujem da bi ste tecaj vrlo lako polozili

avatar

31.01.2010. (21:43)    -   -   -   -

• purger

ZNS-U:

Ako si ZNS-ovac onda moraš znati da roditelji imaju pravo komentirati što im je volja.
    (sto ljudi sto čudi).

A što se tiče ZNS-a krajnje je vrijeme da se pobrinu u kakvim uvijetima klinci igraju te turnire:
    1. Golovi (metalne štange) stoje uz rub gol-auta - opasnost da se netko ne nabije u te golove.
    2. Na jednoj od slika vidi se "mantinela" na koju su se roditelji objesili i pitanje je trenutka kad će se srušiti !!!
    3. Grijanje dvorane je zabranjeno, !!!!!!
    A SVE TO SKUPA PLAĆAMO 300,00 KUNA PO UTAKMICI (20*20min) !
    TOLIKO O ZNS-U !

avatar

01.02.2010. (11:18)    -   -   -   -

• anonimac

Plačajte i dalje 300 kn po tekmi, kad ste glupi!!!!!!

Pa se zbrojite kolko ste love dali i kolke ćete još dati, ha ha

avatar

01.02.2010. (15:13)    -   -   -   -

• oo4

za sve roditelje trešnjevke 2000..danas nema treninga jer treneri imaju sastanak sa predsjednikom kluba i članovima uprave u vrijeme kada bi trebao biti trening pa se tako trening odgađa. Idući trening je u srijedu u 18.00 u dvorani a sve ostalo sutra na sastanku..tresssss

• ZNS

a kakve veze ima Zagrebački Nogometni Savez sa turnirom TEŽ ?????

avatar

01.02.2010. (19:10)    -   -   -   -

• Mastif

Bez obzira na idiote, a na njih smo ovdje već navikli, problem golova i grijanja ostaje. Ne znam je li netko službeno upozorio organizatore turnira da u najmanju ruku nije fer organizirati turnir, a da se ne riješe. Golovi uz liniju čekaju nečiju glavu i bit će živo čudo ako je ne dočekaju. U tvorničkoj hali je prehladno jer je grijanje ugašeno. Koliko treba platiti da bi radilo: 40 min = 300 kuna što znači da dva sata u ovoj dvorani stoje zajamčenih 600 kuna od kojih suci i organizatori dobiju svoj dio. I to cijelo jutro svaki vikend. Previše za takve uvjete, ali potpuno jednako prošlogodišnjem turniru kod Marića. Na žalost.

avatar

01.02.2010. (20:09)    -   -   -   -

• tresnjevka

klub je u financijskim problemima pa se trenerima smanjuje plaća a članarina se povećava!

avatar

01.02.2010. (20:40)    -   -   -   -

• dubrava

Slažemo se sa Vama da bi nešto trebalo promijeniti oko organizacija utakmica. Cijenik termina na TEŽ je vrlo jasan na njihovim web stranicama.Prema tome zna se gdje šta ide i kome. Ali u svemu tome najbitnija je sigurnost te djece.