Komentari

mistagogy.blog.hr

Dodaj komentar (5)

Marketing


  • Algon Cordy

    Njegova će svakako biti zadnja. To je jedina nada što nam preostaje.
    Hvala na širenju istine putem linka na moj blog.

    Na znam što je Vatikanu trebalo na ovom logu Radio Vaticana
    što ti stoji zdesna staviti logo Svjetske banke?!

    U svakom slučaju bi pomoglo kad bi papa bio svjesniji politike u svijetu
    te umjesto blage retorike osudio UN, EU, MMF, Svjetsku banku, itd.

    avatar

    24.11.2009. (15:23)    -   -   -   -  

  • dejmon

    Ja mislim da ti pretjeruješ, a ja nemam veze sa svjetskom zavjerom. Običan sam bloger onako bez veze popodne. Ali titranje teoriji zavjere može biti dobro. Na vulkanima je nastala voda. Lijepi pozdrav.

    avatar

    24.11.2009. (17:55)    -   -   -   -  

  • dražeN:)

    Neupitnost servirane istine, oduvijek je krajnje upitna :)

    avatar

    24.11.2009. (19:42)    -   -   -   -  

  • milord55

    Rado čitam što ti napišeš. Čekam novi post. Pozdrav od milorda

    avatar

    25.11.2009. (08:44)    -   -   -   -  

  • duhovna BLOG misao

    @Algon Cordy, nema na čemu. Da ne mislim da vrijedi posjetiti tvoj blog ne bih isticao tvoj link.
    Što se tiče loga Radio vatikana, ne vidim u njemu ništa sablažnjivo. Znaš, neki od hrvata i srba u BiH misle da ne trebaju nositi zelenu košulju zato jer je to 'muslimanska boja'. Isto tako ne vidim razlog izbjegavanju linerane slike globusa samo zato jer ju je 'Svjetska banka' uzela za svoj logo. Uostalom pitanje je tko ju je prvi primjenio. A znamo da masonerija u svemu kopira Katoličku Crkvu, osim u transparentnosti i ljubavi. I ova globalizacija nije ništa drugo nego drugi naziv za 'katoličanstvo'. Za one koji ne znaju što u prijevodu znači katolička podsjećam: 'sveopća'.
    Malo što tako vjerno oslikava Crkvu kao što su lađa, ljudsko tijelo i meridijalna umreženost. Naravno, ako zanemarimo one prekrasne prispodobne slike kao što su trs i loza i sl.

    @dejmon, ne aludiram na tebe, iako mislim kad bih te upitao za mišljenje o članovima 'Lions Cluba' da bi mi o njima rekao sve najbolje. Ne mora se biti mason 's pregačom' da bi se služilo 'višim ciljevima'. Dovoljno je da dišeš kao i većina onih koji su zavedeni varljivom ponudom profita pa da ne vidiš što se iza brda valja. Samo oni koji su uradili 'inicijaciju' znaju da im je krajnji cilj moć, a novac samo sredstvo, a svi ostali koji su se dali 'upregnuti u pješadiju' po svim većim našim gradovima (Rotary i Lions clubovi) donekle naslućuju o čemu se radi, no ne do kraja. Zadovoljni su činjenicom da učlanjenjem u jedno takvo društvo oni osobno mogu profitirati... I tu staju sva njihova dalja razmišljanja. A vijesti o nekom masonu višeg stupnja koji je napustio (uz veliku hrabrost) neku značajniju ložu, te se brže bolje ogradio publicistikom (jer tada ih ne diraju) mi ne tretiramo relavantnom. Zašto? Zato jer nam ne odgovara da je to istina!

    @dražeN:), još više je upitna seviranost laži pod prividom dobra.

    @milord55, evo ide novi post, no on je samo uvod onom koji slijedi :)

    avatar

    25.11.2009. (15:18)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...