Komentari

tignarius.blog.hr

Dodaj komentar (3)

Marketing


  • Tamo gdje je srce

    Cini se da radis na novom projektu tj.proucavanju turisticke ponude.
    Reportaze su skroz zanimljive, a tvoje umijece slikovitog opisivanja izvanredno. Pravo stivo za opustanje. Malo fiesta, malo siesta! Podsjeca na dalmatinske gene.
    Pozdrav :-)

    avatar

    17.09.2009. (20:23)    -   -   -   -  

  • Headless Horseman

    ovako tig.

    dvije stvari.

    1. najviše me nervira kad netko split spominje kao partizansko mjesto. svi su plakali (u celoj jugi i celom svetu), a potrefilo se da kamere snimaju poljud. k tome, čista psihologija.
    postoji sindrom kada se žrtva zaljubi u otmičara.
    ovaj je toliko dugo držao hrvate na uzdi da su se lkjudi slabijeg karaktera i prepali kad je umro (valjda su računali da živi vječno)

    2. pouzdano, od moje ekipe tu nikog nije bilo, tj. koliko je meni poznato torcida je bojkotirala utakmicu.
    skupili su se 'penzionisani' borci.

    appendix:
    kad je mesić došao jednom na hvar (poput miljenka smoje na besplatno žderanje i lokanje [ne jedenje i pijenje], a srbo-komunističku glumačku bratiju pripustio na brijune [sjajan članak u hrv. listu]) na jedan ručak kod jednog lika [valjda se ponosi činjenicom da mu je burduš prijatelj] jedan od gostiju konobe je došao do njega, potapšao ga po ramenu i pitao: "di si, majmune?" nato je jedan od zaštitara dreknuo: "što si to rekao!!?"
    ovaj moj (prisvajam ga sebi jer slično razmišljamo) mu odgovori: "nisam rekao tebi nego njemu."
    i ode.

    avatar

    13.10.2009. (09:17)    -   -   -   -  

  • tignarius

    danas je glavna proslava u Mariji Bistrici

    avatar

    13.07.2016. (15:31)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...