nksladorana.blog.hr

Dodaj komentar (5)

Marketing

• ...ToPeR...

kao prvo,jako mi je žao zbog ovog poraza,prvo poluvrijeme odlično smo igrali,sve super..Imali smo prilika nije se zabilo al nema veze..U drugom poluvremenu opuštanje kao i uvijek..Nemam treninga ali to ne znači da nemam snage,cijelu tekmu sam mogo trčat,a ovi koji imaju većinu treninga kao da ih nema na terenu(Šile izuzetak-odigrao odličnu utakmicu i Peja također)..Veze u drugom poluvremenu kao da nismo imali,uvijek višak igrača..Mislim da nam je jedan od najvećih problema to što nismo agresivni u igri,da se to promijeni bilo bi bolje..Ali svaka čast dečki na uloženom trudu,pokazali smo da znamo igrati nogomet a i čudi me da ovakva ekipa kao Dilj koja je na visokom mjestu,,ta ekipa je po meni smješna i neznam zbog čega su oni tako posebni ali eto..a sad u Bilje da uzmemo bodove i vratimo se sretni kući..i da,hvala treneru što mi je ukazo povjerenje s obzirom da nemam nijednog treninga u ovom tjednu..Pozdrav!!

• msusac

Dopuna objavljenom postu, Juniori su odigrali koliko čujem (jer morao sam na posao) 0:2, uz dva (??) crvena) kartona.

Nije mjesto niti vrijeme, no dečki moji podosta toga ćemo morati mjenjiti u odnosu prema svemu, a posebice prema treningu i igri, popričamo o tome na jednom od treninga, ako vas bude dovoljno da o tome ozbiljno porazgovaramo?!

Lijep pozdrav!

avatar

15.04.2009. (14:05)    -   -   -   -

reljac je imao par dobrih obrana i rezultat je trebao biti makar remi..ali eto,,sreća nam okrenula leđa..

avatar

15.04.2009. (14:12)    -   -   -   -

• Košuta

Dormeo!!!!!!!!!!Reljac danas i nije bas dobro branio jer onakve golove kakve je primio obicno brani al eto danas mu nije islo.....bili smo dobri ma izvrsni prvo poluvrijeme, a drugo katastrofa....2 gola u manje od 10 min....nakon prvog gola smo se raspali...igrali smo stvarno lose...ali nas jebe sto pola igraca nema treninga(neki nijedan)steta...al trebamo sad dobiti bilje...oni nisu bolja ekipa od nas...kod kuce smo ih dobili 2:1...nadam se pobjedi tamo i da cemo biti motivirani da ih zgazimo....pozzzzzzz...cujemo se,,,,,,