nba.blog.hr

Dodaj komentar (2)

Marketing

• guerrilla

B1 liga centar:KK Medveščak-KK Zapad 79:85.U pomalo čudnom terminu je odigrana utakmica sastava koji su riješili brige oko ostanka.Obje ekipe su bile ponešto oslabljene.
    Zapadu je nedostajao Debeljuh koji je najavio oproštaj od igračke karijere(ako se ne predomisli)i Galović koji je netragom nestao.Bila je to uglavnom izjednačena utakmica koju su smo okrenuli u nastavku nakon što je domaćin nakon 2. četvrtine vodio sa 45:39.To nam je ostvarili peta pobjedu u nizu sa kojom smo se uključili u borbu za 4. mjesto.

avatar

02.04.2009. (15:14)    -   -   -   -

• guerrilla

Iako je nanizao 5 pobjeda u nizu i KK Zapad ima u nedjelju šansu završiti kao četvrta momčad u B1 ligi,Davor Horvat nije trener kluba.Obzananio nam je tehnički direktor i bivši trener ove momčadi Davor Poredoš.