nba.blog.hr

Dodaj komentar (1)

Marketing

• guerilla

KK Sveti Petar-KK Zapad 67:69.Teška ali zaslužena pobjeda kluba iz Španskog koji je domaćinu koji je ovim porazom ispao iz B1 lige.Poveli smo sa 17:4 ali na kraju četvrtine domaći smanjuju.Nakon dvije četvrtine 36:31.Cijelo vrijeme vodimo ali onda domaćini serijom 8:0 preuzimaju vodstvo za 39:36,no ona smo ponovo preuzeli vodstvo i poveli sa 67:59 u zadnjoj četvrtini.Domaćini serijom 8:0 izjednačuju 36 sekundi prije kraja nakon koš faula koji iskorištavaju.U zadnjem našem napadu Zubčić pogađa obadva slobodna bacanja.13.3 sekundi su domaćini imali napad da barem izjednače ali njihov igrač promašuje koš.Ovom pobjedom smo prekinuli niz od 5 poraza zaredom.Bili smo oslabljeni za usluge Debeljuha i Novakovića(smrtni slučaj u obitelji).