Komentari

svijetuboci.blog.hr

Dodaj komentar (35)

Marketing


  • praktikum

    ohoho, tu fotku imam u blog dizajnu :)))

    avatar

    19.02.2009. (12:43)    -   -   -   -  

  • aparatczyk

    Bolje da ne pišem kakve meni konotacije padaju na pamet kad bih komadima poklanjao lilihip.
    Što se dugmadi tiče, nasuprot Antibanetove vinoteke još uvijek stoji nad ulazom u "GradZagrebprostoruradu" radnju još uvijek stoji "Presvlačenje dugmadi", iako odavno nije nitko tamo bio. Takav obrt je trebalo zakonom zaštiti i subvencionirat.
    Bolje da ti otvoriš birtijetinu, bar će nas biti klijentele...

    avatar

    19.02.2009. (13:04)    -   -   -   -  

  • Akne

    Kako Ukloniti Akne Za 5 Dana?
    http://www.akne5dana.com

    avatar

    19.02.2009. (14:35)    -   -   -   -  

  • Akne

    Kako Ukloniti Akne Za 5 Dana?
    http://www.akne5dana.com

    avatar

    19.02.2009. (14:45)    -   -   -   -  

  • Benjamin Button

    Your life is defined by its opportunities... even the ones you miss.

    avatar

    19.02.2009. (15:27)    -   -   -   -  

  • Pero Panonski

    Moj profesor iz TZK, u osnovnjaku zamijenio je cigarete s lizalicama, tako da ih je uvijek imao pregrst. Dakle to je jedna musterija.
    Zatim, ja imam zivotnih faza kad imam pun kaput lizalica, a cesto kad cugam, onda obvezno sam isto pun lizaljki, ne znam zakej, ali to mi je draga kombinacija. Dakle, to ti je vec druga musterija. To je opasna roba. :D

    avatar

    19.02.2009. (15:47)    -   -   -   -  

  • yyy

    Lilihop, maj es. Garant svaki drugi umočen u pivu, bi tebe dječji starci zbog drugih razloga gonjali...

    avatar

    19.02.2009. (16:19)    -   -   -   -  

  • Athena Air

    Doć ću kod tebe na pivo-dva!

    avatar

    19.02.2009. (17:41)    -   -   -   -  

  • *jezebel*

    ts tssss... zaboravio si spomenut' da konobarica ima borosane.

    pa ako ne bi prodavao zdrave lilihipe namijenjene (i) djeci (sa smedjim secerom, ehinaceom, ribljim uljem...), onda bi ducan mozda mogao nazvati slatki greh i prodavati lilihipe punjene alkoholom/kofeinom/ekstraktima egzoticnih biljcica afrodizijackog i inog djelovanja/_____(umetni)? nemoj rec' da TO ne bi pobralo slavu...
    mozes uvesti i dodatne sadrzaje tipa dame, slikajte se s lilihipom za nasu umjetnicku zbirku i osvojite ekstra lilihip! :o *cerek*

    avatar

    19.02.2009. (20:04)    -   -   -   -  

  • car

    hehe, pozdrav

    avatar

    19.02.2009. (20:23)    -   -   -   -  

  • Ribafish

    kak ću ja sad barit? ode lili u hipu...

    avatar

    19.02.2009. (22:12)    -   -   -   -  

  • yyy

    ej, oće bit pianino u ćošku? :)

    avatar

    20.02.2009. (09:51)    -   -   -   -  

  • svijet u boci

    @akne kaj se nisi javila prije dvadeset godina, sad je kasno, ostaje mi samo coolerski Edward James Olmos look.

    @ Pero, onda ću proširit ponudu u bircu i na lilihipove, čini se da stvar ipak ima perspektive

    @Riba šta smo barili barili smo, s ovim komadima ni buket ne pomaže

    @Athena može i na tri

    @ yyy svakako, ak ćeš zasvirat. Jedino će tugaljive bit zabranjene, zbog rizika da neko ne gađa pijanistu. Lilihipom.

    avatar

    20.02.2009. (09:56)    -   -   -   -  

  • yyy

    Hoću, ali sax, lili was here. sori but jebi ga. stoga trebam pratnju :))

    avatar

    20.02.2009. (10:01)    -   -   -   -  

  • lapsuscalami

    a dugmad od bombona??
    ja bi se odmah zabotunila u neki prsluk i čekala da me onaj pravi pocucla :D

    avatar

    20.02.2009. (11:17)    -   -   -   -  

  • Kojotica

    nije to loš biznis...dolar dva, pa se nakupi :))))
    i treba pazit s tim lizalicama, da nisu one koje pobojaju jezik u plavo, inače može cura doživjet živčani slom kad ode popravit šminku :)))

    avatar

    20.02.2009. (12:17)    -   -   -   -  

  • svijet u boci

    @yyy Onda može i bas saksofon- da budemo kao kod Škvoreckog. Recimo blues in the dark, kojim zavšava Sjajna sezona. A poslije saxa, uleće kućni bend, umjesto Temptationsa kojima sam dao otkaz jer mi je publika padala u afan, a to je Xavierbell. Pjevat će se do zorata i pit pivo. Uostalom sve su pesme ljubavne ljigave i gadne...)

    avatar

    20.02.2009. (13:02)    -   -   -   -  

  • yyy

    uuuuu.... ode ti u avangardu. daj ti nama maje šuput, inače će se slabo lizat

    avatar

    20.02.2009. (13:18)    -   -   -   -  

  • svijet u boci

    Lizat Maju?

    avatar

    20.02.2009. (13:26)    -   -   -   -  

  • yyy

    pa ja nekako ne bih, hvala. tema su lizaljke (? :) ), al vidi, vidi, komunikacija ima slojeva ko millefeuilles.

    avatar

    20.02.2009. (14:08)    -   -   -   -  

  • bedwilka

    Fkt oćeš ih ti proizvodit ili si ih mislio odkupit od nekog jeftinije pa prodat skuplje i tako profitom isplatit bend? I konobaricu?

    avatar

    20.02.2009. (15:45)    -   -   -   -  

  • Kaco Mortale

    Liliihip? Pa to je naveći treš bend koji ikad postojao u Puli i na području bivše.

    avatar

    20.02.2009. (16:32)    -   -   -   -  

  • Karota

    "Učinio sam to samo jednom, i zajebao se do temelja. Ne zato što nije upalilo, nego zato što jest. Od tad se držim čokse." :))))))))
    a meni je tako s coksom. bjezim na prvi pogled na cokoladu :o

    avatar

    21.02.2009. (18:45)    -   -   -   -  

  • Papar

    Kaznena prijava protiv Ivice Mudrića, Karmen Strmoli Jelavić, Darka Milkovića i Marine Soldo Petrinić.
    .

    Tijela javne vlasti:

    Ministarstvo unutarnjih poslova
    10 000 Zagreb, Ulica grada Vukovara 33
    Ministar gospodin Tomislav Karamarko

    Državno odvjetnišvo Republike Hrvatske
    10 000 Zagreb, Gajeva 30a
    Glavni državni odvjetnik gospodin Mladen Bajić

    Ured za suzbijanje korupcije i organiziranog kriminaliteta
    10 000 Zagreb, Gajeva 30a
    Ravnatelj gospodin Dinko Cvitan

    Ministarstvo pravosuđa
    10 000 Zagreb, Dežmanova ulica 10
    Ministar gospodin dr.sc. Ivan Šimonović

    Kaznena prijava protiv:

    1. Ivice Mudrinića, Predsjednik Uprave i glavni izvršni direktor HT-Hrvatske telekomunikacije d.d.
    2. Karmen Strmoli Jelavić, sudac Županijskog suda u Zagrebu
    3. Darka Milkovića, predsjednik Građanskog odjela Županijskog suda u Zagrebu
    4. Marine Soldo Petrinić, zamjenica općinskog državnog odvjetnika u Zagrebu

    Iz obrazloženja:

    ….U javnosti se stjeće dojam da se povlašteni položaj na telekomunikacijskom tržištu zadržava nekim ustupcima izvršne i zakonodavne vlasti. Što po mom uvjerenju ne odgovara istini. Ja sam uvjeren da se povlašteni položaj uspostavlja i zadržava kaznenim djelima u sudstvu i odvjetništvu…..

    …..Kada sudski postupci traju po 10 i više godina pa se na taj način drastično krše nečija prava i nekome omogućava da ostvaruje neka prava koja mu ne pripadaju tada se poslovni procesi odvijaju po nekim sasvim drugim logikama nego li je to predviđeno poslovnim planovima koji su pisani uz pretpostavku zakonitog poslovanja…..

    ….Činjenica je da se poslovni planovi u telekomunikacijama donose za puno kraća razdoblja 3-5 godina….

    ….Prije 15 godina tadašnji oporbeni političar a danas Predsjednik Republike Hrvatske izjavio je za prvoosumljičenoga da je on kriminalac koji bi u svakoj drugoj zemlji već odavno završio u zatvoru….

    ….Samo zbog pogodovanja Sudstva ovakvim opasnim kriminalcima poput Ivice Mudrinića dovedeno je cijelo društvo u situaciju da ti kriminalci u cilju očuvanja svojih na prijevaru stećenih beneficija uznemiruju javnost predstavljajući se svojevrsnim spasiteljima gospodarstva…..

    …Ivica Mudrinić već je jedanput prevario cjelokupnu hrvatsku javnost lažno svjedočeći o svojim sposobnostima, dostignućima i zaslugama u cilju protuzakonitog stjecanja imovine. Ta drska prevara ostala je do sada nekažnjena….

    ….Molim da se po ovim kaznenim prijavama poduzmu mogućnosti koje dozvoljava Zakon o kaznenom postupku ……. te da se poduzmu sve zakonske mogućnosti da se hitno prekine s praksom protuzakonitog posredovanja jer se na ovaj način direkto utjeće na stabilnost Države….

    …..Ali u konkretnom slučaju Sudstvo ovdje pogodujući Ivici Mudriniću ide protiv tisuća pojedinaca i desetaka trgovačkih društava. To je velika brojka, tisuće sudbina. I zato vas molim da moja upozorenja da se ovakvim posredovanjem direktno utjeće na stabilnost Države shvatite ozbiljno i djelujete hitno svim raspoloživim sredstvima.

    U Zagrebu, 9. veljače 2009. godine.

    http://papar.blog.hr/

    http://www.youtube.com/watch?v=Xty03d0ZPn8

    avatar

    21.02.2009. (21:37)    -   -   -   -  

  • Najbrži automobili

    super blog....posjeti mene i malo pogledaj i daj neki kom...pozz

    avatar

    22.02.2009. (20:49)    -   -   -   -  

učitavam...