da li je moguce da onoj trojici imbecila sa obn-a niko nije rekao kako se speluje LBJ??? dokle ce LeBrona zvati el bi DZI??? sva trojica??? uzas!!! strasno!!! sramota!!!

Samo jedan od njih (Mirza Vilić) konstantno pogrešno speluje LBJ.Edin i Adis uvijek izgovaraju kako treba(El-Bi-Džej). To što si ti glup pa ne raspoznaješ tri različita glasa je druga priča.

• iggypop

Bez vrijeđanja, molim!
    uostalom, kako god izgovarali, treba im biti zahvalan jer zbog OBN-a ljudi sa ovih prostora imaju jos kakvu takvu mogucnost pratiti NBA.
    my 5 cents..
    Roko je sinoc stvarno odigrao najbolje dosada, ne zbog kosa u zadnjoj minuti kojega neke kolege hvale, nego zato sto je sjajno kontrolirao igru. Sinoc se moglo vidjeti da je uspio smanjiti pocetnicke greske, iako mu se jos ponekad neka i desi, i da uopce ne forsira sut izvana. Pomalo cudna pobjeda Toronta nad Magicom, gdje DH imao season-high koseva a isla im je i trica, no Hedo je spojio dvi jako lose utamice (ova i Miami). Takodjer Raptorsima dobro dodje promjena od pleja koji uporno trazi pick igru, sto zna biti kobno kada vam je centar Barginiani koji jako voli sutirat tricu.
    NCAA Hoops utakmica ovog vikenda je bila Pittsburgh vs Georgetown i fenomenalni Dejuan Blair, tip ima jedva dva metra a skupio skoro 20 skokova (po statsima 17 iako mislim da je bio koji vise) i to protiv 10 cm viseg suparnickog centra Greg Monroa.

Jucer je poceo mozda najpoznatiji juniorski turnir, L'Hospitalet, koji sluzi kao kvalifikacija za zavrsni turnir u Berlinu. Zadar je danas ostvario prvu pobjedu, dok je Cibona svoje sanse prokockala na turniru u Rimu. Ove godine juniori Cibone jednostavno nisu puni talenta kao zadnjih sezona .. btw ako Cibona potpise Brunu Sundova, kakve su sanse da u dresu Dubrave gledamo trojku Kruslin - Sakic - Zubcic?

avatar

05.01.2009. (16:28)    -   -   -   -

• Kimi

Nisam baš u toku ovih dana,al sta je sa Bostonom??
    Puše redom svuda...sad i od Bobcatsa

avatar

07.01.2009. (15:17)    -   -   -   -

• outlaw

jel ima zna ko neku dobru stranicu za nba torrente , zanimaju me tekme od ove sezone ,npr od pheonixa sa bucksima, lakrsa new orleansa itd ..

avatar

13.01.2009. (18:41)    -   -   -   -

• iggypop

@outlaw Imas reprize svaki dan ovdje i ovdje, neznam koliko su dugo dostupne, ali je daleko najbolja kvaliteta bez potrebe skidanja torrenta. Inace ja cesto pogledam Forum od myp2p tamo ima cesto linkova za torrente

• guerilla

B1 liga centar:u sklopu 11. kola,tj. 12 kola KK Zapad dočekuje sastav KK Duga Resa.Utakmica počinje u 19:30 sati.

avatar

25.01.2009. (07:36)    -   -   -   -

• guerilla

B1 liga centar,12. kolo:KK Zapad-KK Duga Resa 87:84.KK Zapad je nastavio pobjednički niz otkako ga je preuzeo novi trener.Vodili smo cijelu utakmicu.Nakon 15 minuta igre su nam 2 vrlo važna igrača(Duždagić i Džidžić)upali u male probleme jer su imali već 3 osobne.Nakon druge četvrtine je rezultat bio 46:42.Polako je KK Zapad u drugom dijelu utakmice se odvaja na +23 u zadnjoj četvrtini,a kod rezultata 80:69 nekih 6 minutaprije kraja trener uvodi igrače iz tzv. druge petorke,a onda nastaje drama koja je mogla nam se osvetiti.Naime 10-ak sekundi prije kraja,nakon time outa gosti dolaze na 84:85 šutom iz bliza,i rade brzi prekršaj i nakon toga zovu time out.Debeljuh pogađa prvo slobodno bacanje,a kod drugog zapne za obruč,pa u ponovljenom slobodnom bacanju pogađa za konačni rezultat.Gosti zovu time out i imaju napad 2.4 sekunde prije kraja ali njihov igrač promašuje koš pri šutu za tri za šesto slavlje kluba iz Španskog.Nakon utakmice je trener priznao pogrešku i ispričao se.

avatar

28.01.2009. (18:24)    -   -   -   -

• guerilla

B1 liga centar:u sklopu zaostale utakmice 11. kola KK Podsused je domaćin ekipi KK Zapad.Biti će to njihov drugi susret ove sezone jer su se susrele u 3. kolu Kupa Krešimira Ćosića koju je dobio današnji domaćin.Utakmica je na rasporedu u 20:00 sati u grijanoj dvorani Sutinska Vrela jer da je susret održan neka 2 tjedna prije ne bi bilo grijanja zbog poznatih razloga.

avatar

28.01.2009. (18:37)    -   -   -   -

• uiaoureiusalfsfd

Kad ce novi post?Vlasnik ovog bloga je očito zapustio blog...šteta zato što je vrhunski...

avatar

29.01.2009. (19:40)    -   -   -   -

I mnogo posjećen...

avatar

• guerilla

B1 liga centar:u zaostaloj utakmici 11. kola je KK Podsused pobijedio KK Zapad.KK Zapad je vodio najveći dio utakmice,u nekoliko navrata i sa 12 koševa razlike ali izlazak centra Duždagića zbog 5 osobih je ipak se pokazao kao odlučujući.Naime,prvi put nakon što su imalo 7:5 su krajem utakmice poveli sa 58:56 ali su se ekipe izmjenjivale u vodstvu ali su domaćini nas nadskakali i bilo je par situacija da su imali 3 napada zaredom.Umor je isto bio odlučujući jer KK Zapad nema tako dugu klupu kao KK Podused i usprkos tome KK Zapad je mogao barem izboriti produžetak:naime,nakon 2 neusoješna napada domaćina jedan njihov igrač radi prekršaj nad Zubčićem 15.8 sekundi prije kraja ali on ne uspjeva pogoditi niti jedno slobodno bacanje.U zadnjem napadu domaćih njihov igrač pogađa tricu 3.5 sekunde prije kraja,a Džidćić ne uspjeva pogoditi za izjednačenje.Treba reći da KK Zapad neće izgleda više moći računati na Perkovića do kraja sezone,a Morić se ipak predomislio pa ipak neće ponovo zaigrati za KK Zapad.

avatar

30.01.2009. (21:25)    -   -   -   -

• guerilla

B1 liga centar:u 13. kolu KK Jaska dočekuje u Jastrebarskom KK Zapad.Utakmica počinje u subotu u 18:30 sati.