Jel na OBN telki ima i NFL football?

avatar

07.12.2008. (17:31)    -   -   -   -

• guerilla

B1 liga centar:KK Zapad-KK Labrada 66:79-KK Zapad je dobro odigrao prve dvije četvrtine(vodili smo nakon prve dvije četvrtine sa 40:34).No,u nastavku se osjetilo neigranje Duždagića(smrtni slučaj u obitelji)jer smo dopustili da nas gosti nadskoče,a sve je kulminiralo isključenjem(zbog 5. osobnih)Džidžića pred kraj 3. četvrtine.Na početku KK Zapad zadnje četvrtine smanjujemo na 61:62 i propuštamo brojne prilike da se vratimo u vodstvo(gosti nisu zabili u 4 minute ni koša),no gosti su pozvali time-out i onda su počeli pogađati,pa nekoliko tehničkih pogrešaka,loš šuterski dan igrača koji su posljednih nekoliko utakmica odigrali vrlo dobro,ako ne i odlično,kriterij sudaca koji nam nije odgovarao(skoro savki dodir je bio faul),sve je to kulminiralo porazu.Sve to nimalo ne umanjuje zasluženost pobjede gostiju.

• guerilla

B1 liga centar:Davor Poredoš,trener kluba KK Zapad je smijenjen.Na trenerskoj klupi će ga zamijeniti dosadašnji pomoćni trener Davor Horvat.

avatar

11.12.2008. (22:32)    -   -   -   -

• a.k.a. Muraya

Uz dužno poštovanje prema gospodinu Poredošu, pozdravljam navedenu promjenu na klupi KK Zapad i čestitam gospodinu Horvatu. Vjerujem da se radi o čisto solidnoj alternativi.

avatar

11.12.2008. (23:41)    -   -   -   -

• guerilla

B1 liga centar 9.kolo:KK Auctor je domaćin ekipi KK Zapad.Novi trener neće moći vodit momčad ali možda će momčad voditi donedavni trener Davor Poredoš.Utakmica počinje u 19:30 sati.

avatar

13.12.2008. (12:50)    -   -   -   -

• guerilla

ja sam vam glupi debil i dao bog da mi krepaju svi iz obitelji dok kite bor jer se pravim pametan

avatar

24.12.2008. (14:41)    -   -   -   -

• guerilla

Neko je "pametan" napisao nešto glupo u moje ime uzevši nick.Nikog ja ne vrijeđam pa nemoj ni ti mene vrijeđati tko god da bio.

avatar

25.12.2008. (17:08)    -   -   -   -

• ThE|Men

kad vec kradete program pa barem stavite utakmice malo ranije naprimjer nek vam budu p danu u 3 da mogu stic nek to bude repriza.Jer veliki sam ljubitelj nba i bas nikad ne stignem pogledat utakmicu do kraja