Komentari

alteregoist.blog.hr

Dodaj komentar (4)

Marketing


  • fancy

    Iskreno, kada sam te tek pronašla na blogu bila sam oduševljena, jedan tvoj post sam stavila u svoj box, ali za ovaj post ne znam šta da kažem. Odbijaju me pornografski izrazi u poeziji. Sorry!

    avatar

    23.11.2008. (14:40)    -   -   -   -  

  • alteregoist

    Utjecaj je kriv. Jer utjecaj je motiv koji nas pokreće, zbog njega živimo i za njega živimo. Ovaj post napisao sam jer sam htio biti netko drugi. Shvatio sam da sam ipak više srce nego tijelo, više duša nego požuda. No, ispričat se neću, jer morao sam vidjeti, isprobati tko sam, a tko mogu biti.

    avatar

    23.11.2008. (16:58)    -   -   -   -  

  • Volupta

    jako dobro! polako se navikavam na tebe, dobro mi ide mislim,..
    ovako je dok nije ona prava :)
    p.s. ovo pornografski iskazi?!
    hm...
    ima i boljih, odnosno gorih:)
    pozzdrav

    avatar

    23.11.2008. (17:44)    -   -   -   -  

  • TheWanderer

    Ogorčenost njušim? .. uvećanica 'kurčina' u kontrastu sa 'prosječnim' - kao i uvijek, igra riječima intrigira i privlači pažnju.

    Naravno da trebamo esperimentirati sa samima sobom, kako ćemo inače saznati tko na kraju i zapravo jesmo? Koji god motiv bješe, rezultat je više nego dobar!

    avatar

    08.12.2008. (19:09)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...