Komentari

zvoneradikal.blog.hr

Dodaj komentar (6)

Marketing


  • luki 2

    Bravo, zvone! Pusa, pozdrav od Luki+Goldie

    avatar

    17.10.2008. (15:31)    -   -   -   -  

  • Bocaccio

    Zvone,

    Osobno mislim da bi mu najbolja pomoc bila da zajedno s njime potrazite nekog odvjetnika. Oni znaju nacina kako tuziteljevom odvjetniku stati na rep (radi se o osobnoj tuzbi). Sve drugo je, na zalost, samo prica. Radi se o tome da je sad slicaj na sudu jedino sud moze odluciti kakav ce biti ishod. Zato u ovoj situaciji pomazu samo hladne glave.

    S druge strane, dobro je sto se je netko konacno pokrenuo ali ponavljam, samo hladna glava i dobar odvjetnik pomaze. Tko zna, mozda Fintic mize podici tuzbu protiv Stenglovih?

    Pozdrav,
    Bocaccio

    avatar

    17.10.2008. (16:37)    -   -   -   -  

  • borgman

    da, tu je potreban odvjetnik obrane, samo prije angažiranja treba provjeriti da nije "vjenčani kum" odvjetniku optužbe, ili je u kakvom "srodstvu" sa sucem...jer ako se to dogodi, odoše i sloboda i novci (a to se u ST-u dogodilo, dosta puta)

    avatar

    17.10.2008. (20:20)    -   -   -   -  

  • PLAĆENI UBOJICA

    pljuni 3 soma eura i do utorka imaš tu pizdu od Štengla na Mirogoju
    STVAR RIJEŠENA

    avatar

    17.10.2008. (20:58)    -   -   -   -  

  • potravlje moje

    ja nisam plaćenik, slučajno sam svratio, pa bježiiiiiim!

    avatar

    18.10.2008. (20:19)    -   -   -   -  

  • OT

    :) Operacija Trijumf

    avatar

    29.10.2008. (01:14)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...