Komentari

framatrsat.blog.hr

Dodaj komentar (6)

Marketing


  • Kikica :)

    Stvarno je bilo dobro...predobro!...hahahah kolko smijeha...a tek hrane..:) hehe:) Da ste vidjeli mene i Domagoja kad smo se vraćali u vlaku. Mi smo umirali od smijeha jer je s nama sjedio jedan starac koji je tolko mljackao dok je jeo (a jeo je stalno) da su mene uši boljele...još samo da mu je slina kapljala...meni su suze išle...a Domagoj se nije mogao suzdržati pa je pobjegao da ne pukne od smije pred njim...jel tako Domoa? hahaha:) E da! I Sigećani su prezakon...tolko su opičeni da ja nisam mogla vjerovati! Koje fore samo imaju! Za one koji ne znaju, morate ih upoznati! hehe:) Pozz svima!;)

    avatar

    14.10.2008. (01:04)    -   -   -   -  

  • domoa

    Ooo, evo konačno i posta i Sigetu. Sadra baš sam se nasmijao dok sam ovo čitao.
    E, da čim smo došli odah smo išli na kavu u kafić Blato. Voda im baš nije neka (GMO-smijeh), no s obzirom na naziv kafića preko toga ćemo preći. E, sa Bubijem smo se nasmijali kao i sa ostalim sa Sigeta. Baš su nekako otkačeni tamo na frami. Moram reći da su nas super ugostili. Kod Hrvoja nam je bilo super, a i blizu je crkve tako da smo mogli ujutro duže spavati. O, bome smo svašta jeli na tom izletu. Najsmješnije mi je bilo kad je netko iz zafrkancije sa Sigeta rekao:Trsačani dalje od stola!"-buhahahahah. A, mi se častili baš doslovno dok nam nisu rekli da idemo u dvoranu jer počinje predstava. Tokom predstave Mare i Sandra su imale svoj show zabavljanja publike, pa im se u tome pridružila i ekipa otraga. Bilo je fora slušati to nadmetanje, a u pozadini mrak pa se nikoga ne vidi-hi,hi. O, malo smo se blesirali nakon predstave na pozornici, pa nas je par osoba pitalo:"Jeste vi oni koji ste u Čakovcu pjevali Majice?" Eto, ljudi nas pamte, a mi se kako bi rekao moj frend brukamo non stop. No, baš to su događaji koji se pamte.
    Tako će nam u sječanju sigurno ostati i City Centar ( do dolaska Trsačana Avenue Mall.) Tamo smo išli u subotu navečer gledati film kojega nismo dočekali. Nakon kratkih pregovora otišli smo u krpe-he,he.
    I tako smo se Jakov, ja i Hrvoje kod njega non stop zavrkavali na račun one reklame o digitalnom signalu. Kakav je bio izlazak u Zagrebu?

    Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeevalja!

    Ma stalno smo nešto izvodili te me boli trbuh od smijeha taj dan. U nedjelju smo se prije polaska našli u Avenue Mallu, odnosno City centru te se uputili prema kolodvoru. Do tamo je nas koji smo išli vlakom vozi Ljubo te nas pravo prodrmao sa svojim močnim zvučnicima u autu. Baš ima super razglas. To je to što nam treba-he,he.

    avatar

    14.10.2008. (18:17)    -   -   -   -  

  • domoa

    Kikica - ajoj šokova u vlaku. Ja te nisam mogao pogledati jer si me previše nasmijavala. Onaj penzić ništa nije kužio. Kad je kod Delnica izvadio zadnje zalihe čokolade sa rižom više nisam mogao izdržati od smijeha pa morao malo izači. Da,da, baš smo se nasmijali.

    avatar

    14.10.2008. (18:19)    -   -   -   -  

  • fra Bubi

    Pa zakaj si napisala fra Bubi????????????????? :D Sad bu me svi znali kao fra Bubija!!! ;)

    avatar

    15.10.2008. (21:28)    -   -   -   -  

  • sandrica

    eh fra Bubi, kaj nije kul?? weeeeeee, kad se i sam zoveš fra Bubi!!!
    vidiš da mene zovu sandra... :)

    a domagoj, bilo nam je stvarno ludo, nezaboravno! :)

    avatar

    17.10.2008. (12:32)    -   -   -   -  

  • domoa

    I ja se slažem sa fra. Bubi!

    avatar

    20.10.2008. (17:30)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...