Komentari

mirokraljevic.blog.hr

Dodaj komentar (20)

Marketing


  • xy

    Ja mislim a i vecina mojih prijatelja, da si zasluzio jos jedan mandat (najmanje toliko),prije svega svojim radom i postenjem.........idemo dalje......

    avatar

    07.09.2008. (09:42)    -   -   -   -  

  • ANONIMAC

    I JA SAM ZA MIRU. SAMO NAPRIJED.

    avatar

    07.09.2008. (17:20)    -   -   -   -  

  • thompson1234

    samo naprid

    avatar

    08.09.2008. (12:14)    -   -   -   -  

  • thompson1234

    načelniče preporučio bi vam da stavite i čet da ljudi i tu pišu

    avatar

    08.09.2008. (12:16)    -   -   -   -  

  • šb

    Gradonačelniče
    čestitke na blogu, bez obzira što je među pukom dočekan s podsmjehom i što se (djelomično s pravom) shvata kao marketinški trik, ipak je čudesno da Vam se možemo osobno obratiti i što odvojite koji satak na blog i odgovore. Jednoumlje nas je uništilo (što 50, što 17 godina) a ovakve stvari samo pridonose razvoju demokracije, tolerancije, odgovornosti i dijaloga među Hrvatima BiH a time, nadajmo se, i cjelokupnom prosperitetu ovoga naroda jer ne zaboravite da nas je u zadnjih 500 totalitarnih godina kontinuirano sve manje i manje.
    Samo naprijed

    avatar

    08.09.2008. (20:42)    -   -   -   -  

  • Miro Kraljevic

    za zmaja

    mislim da naša lista kazuje nešto drugo jer je na listi za predstojeće izbore oko 40% mladih odnosno iz mladeži HDZ-a. Svima su vrata otvorena, a ako mislite da nije tako dođite na razgovor i rado ću popričati sa svima koji imaju volju uključiti se u mladež, jer politika nije nemoguća misija.

    S poštovanjem,

    avatar

    08.09.2008. (23:18)    -   -   -   -  

  • Miro Kraljevic

    za thomsona1234

    Hvala na potopri, ali i na tome da ste me postavili na Vaš blog.

    avatar

    08.09.2008. (23:20)    -   -   -   -  

  • zmaj

    slazem se ja sa svim tim da ima i mladezi na listi i da se moze uclaniti u mladez, ali je problem sta kad se uclanimo kad cemo citav zivot biti u mladezi kao publika , jer pored ovih nadredenih u mladezi je nemoguce nesto postici jer su oni jako uigrana ekipa i mozemo samo mirno stajati i gledati a uvijek ce isti napredovati jer guraju jedan drugog,to je moja jedina zamjerka a ovo ostalo je sve oke

    avatar

    09.09.2008. (02:45)    -   -   -   -  

  • thompson1234

    ništa

    avatar

    09.09.2008. (11:10)    -   -   -   -  

  • thompson1234

    GRADONAČELNIČE STAVIO SAM NEŠTO O VAMA NA BLOG PA VIDITE AKO VAM SE NESVIĐA JAĆU TO SKINIT

    avatar

    09.09.2008. (11:33)    -   -   -   -  

  • sh'88

    kako se uclaniti u mladez HDZ-a

    avatar

    10.09.2008. (09:35)    -   -   -   -  

  • rodjo

    miro, idemo trgovati. koliko glasova treba za 1 km asfaltnog puta

    avatar

    10.09.2008. (11:00)    -   -   -   -  

  • ika

    miro ako si gradonacelnik pravi i ako mislis ostati na toj duznosti pomozi 10ak obitelji iz Frankopanske ulice na puringaju, jer smo davali novac za rasvijetu i tim novcem ce se kopati zemljite za gradnju kuce nekim ljudima, kupio je zemljiste gdje je trafostanica o nasem trosku i privatno mice trafostanicu bez elektricnog, koliko je dala opcina za rasvjetu ti to miro najbolje znas, 5 stubova ce bit ipostavljeno a citava ulica davala je po 200 km po kuci da bi se uredivala tuda zemljista, pozovi inspekciju i sve mjerodavne sluzbe i zaustavi to!

    avatar

    10.09.2008. (15:04)    -   -   -   -  

  • ika

    pa samo zamisli da u ulici ima preko 20 kucanstava svi cemo ti biti zahvalni i izici na izbore !

    avatar

    10.09.2008. (15:05)    -   -   -   -  

  • Miro Kraljevic

    za sh 88

    U prostorijama HDZ-a (iza zgrade Općine) u vremenu od 8-16 sati. tel. 704983

    S poštovanjem,

    avatar

    10.09.2008. (15:43)    -   -   -   -  

  • ika

    za nas ostale gradonacelnice imateli odgovor !

    avatar

    10.09.2008. (16:42)    -   -   -   -  

  • ika

    hocemo li i ostali dobiti odgovor gradonacelnice!

    avatar

    10.09.2008. (16:43)    -   -   -   -  

  • Miro Kraljevic

    za iku

    Ispričavam se jer nisam bio u mogućnosti odmah odgovoriti, ali evo nadam se da nije kasno. Preko MZ Desna Obala zaprimili smo zamolbu za financijsku potporu za izgradnju odnosno završetak započetih radova na postavljanju rasvjete u Frankopanskoj ulici. Prema dostavljenom predračunu vrijednost radova je cca 4.500 KM. Predstavnik stanara ove ulice je Bože Boća Mikulić s kojim je dogovoreno da jedan dio sredstava osigura JU Coming (1.300 KM u materijalu), jedan dio sredstava bi bio prikupljen od stanara, a ostatak sredstava bi osigurala Općina. Nadam se da ćete biti zadovoljni odgovorom. A, ako želite detaljnije razgovarati o ovome slobodno se možete najaviti da dođete na razgovor (tajnica Nada 706371; 706372)

    S poštovanjem,

    avatar

    11.09.2008. (10:39)    -   -   -   -  

  • Miro Kraljevic

    za iku

    dodatna pojašnjenja

    Do sada je od stanara prikupljeno 2800 KM (prema inf. dobivene od Bože Boće Mikulića). Za dva tjedna radovi bi trebali biti završeni.

    S poštovanjem,

    avatar

    11.09.2008. (11:03)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...