Komentari

bobika.blog.hr

Dodaj komentar (12)

Marketing


  • tea_bm

    ej, kad ce vam kosarkasi u beli? hoce li uopce dolaziti? :)

    avatar

    29.01.2008. (22:33)    -   -   -   -  

  • Krco

    U subotu 02.02. (na moj rođendan9 naši košarkaši gostuju u Belom Manastiru. odi na utakmicu i navijaj za Mladost. Poslat ću ja nekoga da te kontrolira.

    avatar

    30.01.2008. (16:01)    -   -   -   -  

  • tea_bm

    uff, ako navijam za Mladost, izdat cu svoje... brat mi igra za Beli :)...
    e je...mu mast, kud bas sad u subotu, nemozete to odigrat negdje krajem veljace??? jer ja tek onda mogu kuci, a bas bih htjela vidjet kako igra slavna Mladost :) eh, onda sretan ti rodendan unaprijed..usput, kad ce nasljednik? ili sam ja malo zaostala u vezi toga? :)

    avatar

    30.01.2008. (21:38)    -   -   -   -  

  • nk omladinac

    Pratim ove tvoje tekstove već odavno (i davno prije nego što ste bili na tv-u) i nisam imao dosad potrebu komentirat, jer komentari su suvišni. Ali ovo danas me gotovo natjeralo..
    Idem ja zadnjim vlakom u 19:30 iz Osijeka sa faksa; i sve se činilo sasvim u redu, ono sjedim sam sa 4 nepoznate kakve-takve ženske, ja šutim a one naravno bla-bla međusobno pa na mobitel i tako u krug. KAD na Petrovoj gori kroz vagon nesigurnim korakom prođe jedan vaš član. Pomislio sam da ta nesigurnost izlazi na vidjelo jer čovjek traži mjesto u prepunom vlaku. I jedna od ovih 4 (vjerojatno se ponadala, upalila na dječaka) ga pozove: Dečko imaš ovdje mjesto. On sasvim normalno zahvalio se i sjeo. I nastavimo sa putovanjem, ove opet kokodaču ali sada dvojica šute. Kad, prošli mi možda već stanicu ili dvije, a ovaj nije više mogao izdržat, spusti torbu od gore i izvadi Q-pack žuje bez imalo srama. Otvori ga, a kupeom zamiriše pivo tek oslobođeno pritiska CO2. Ove sve u zgražanju naravno a ja vesel što osjetih taj miris, a opet ogorčen što i mojim nepcima ne teče taj eliksir mladost.
    I dođe kondor, ja kartu na pregled, kokoške u glas: mjesečna, a CAR pruži plavi karton i kaže do Čačinaca. Odjednom mi se sve posložilo i onaj prvi feeling čuđenja sa početka je potpuno nestao. Naravno kondor ode, a lik se opet prihvati bebice.
    Srećom kvoćke su izašle do Normanaca, pa smo razmijenili par riječi o trenutno tmurnoj zbilji Čačinaca, a i kao pravi alkos koji prepoznaje istog takvog samo pritajenog podijelio je sa mnom i malo vopija. Nije puno jer i ja sam ubrzo izlazio, ali namjera je neprocjenjiva.
    I sad kad sam upoznao jednog vašeg člana kao da vas sve poznajem, i ne sumnjam u vašu svijetlu (popijte koji put i tamno) budućnost. I znam da lik ne pije zato što se samo pijan može vratiti u svoje selo i gledati ekipu, već se ne želi osramotiti trijezan pred tom istom ekipom, jer nema ti gore kad tvoja ekipa pije bez tebe.

    Sportski pozdrav ekipi u Defu jer ne sumnjam da je tamo i moj slučajni suputnik završio

    PS. Dajte platite čovjeku tu članarinu, kad vas tako moli, možda zato čovjek i putuje, da plati članarrinu. To je pravi alkos

    avatar

    30.01.2008. (23:51)    -   -   -   -  

  • lujza

    uopće neću komentirati....samo nemogu shvatit jednu osobu nikako...prepoznat će seja mislim u ovome i razmislit............................JEBEŠ GRAD KAD SU ČAČINCI ZAPAD

    avatar

    31.01.2008. (22:10)    -   -   -   -  

  • Zvonko

    Košarkaši u Belom igraju u nedjelju (17 sati) a tebi majstore sretan rođendan. I da Bog da ga proslavio kao nijedan do sada. Pozdrav iz Virovitice.

    avatar

    01.02.2008. (10:40)    -   -   -   -  

  • tea_bm

    oprosti, al malo si previse konzervativan... pokusavam ostat s tobom, kako se kaze, na zelenoj grani, al kod toga nije dovoljna jedna osoba.... i ti bi trebao malo razmislit o ovome..
    pozz :)

    avatar

    01.02.2008. (16:47)    -   -   -   -  

  • Krco

    @tea_bm. jeeš mi mater ako ja znam o čemu ti pišeš!

    avatar

    02.02.2008. (12:11)    -   -   -   -  

  • tea_bm

    sorry bobo, zadnje je bilo lujzi upuceno :)

    avatar

    02.02.2008. (13:22)    -   -   -   -  

  • tea_bm

    kak je prosla tekma?

    avatar

    03.02.2008. (18:09)    -   -   -   -  

  • Krco

    @tea-Pobijedio Beli. Mislim 3 razlike.

    avatar

    05.02.2008. (19:30)    -   -   -   -  

  • tea_bm

    pa ok, vjerujem da im nije bilo lako ;)

    avatar

    06.02.2008. (11:30)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...