Komentari

zoompolitikon.blog.hr

Dodaj komentar (16)

Marketing


  • tragicnamisao

    Bilanca Mesića će biti i jedino može biti katastrofa

    avatar

    06.01.2008. (14:23)    -   -   -   -  

  • Ivo

    Dobro napisano.. kada Mesić više ne bude predsjednik.. punostvari ce se početi otkotrljavati i kretati u drugom smjeru, samo da ne dođe još gori vožd.

    avatar

    06.01.2008. (14:41)    -   -   -   -  

  • ja znam

    Kada bi ljevičari shvatili kakva im je mesić podvala.........

    avatar

    06.01.2008. (16:06)    -   -   -   -  

  • Mesića..

    ..mnogi njegovi "zagovaratelji" počinju gledati pravim očima, i kod njih njegova vrijednost pada, to je jako značajno. Prvi među njima je dr. Ivo Banac, a i drugi!

    avatar

    06.01.2008. (20:08)    -   -   -   -  

  • Diavola

    meni u postu jako zapeo samo jedan detalj: Dražen Budiša? :))) Dakle, pa koji je on faktor ili relevantna referenca za bilo što, ajme! :)))

    avatar

    07.01.2008. (09:20)    -   -   -   -  

  • Mastzer

    kada Budiša nije nikakav faktor zašto Mesić grčevito odgovara na rijetke Budišine istupe!

    avatar

    07.01.2008. (19:30)    -   -   -   -  

  • CRNI BLOG KOMUNIZMA

    Sve je odlično napisano i na mjestu; Mesićev score će na kraju biti 0 a od nule zvana Mesić ne može se očekivati pozitivni rezultat. Još bih kao komentar odličnom postu dodao Stipine sramotne epizode primanja u predsjedničkim dvorima svakoga, bez ikakvih kriterija, a ipak na štetu Hrvatske, kao kad je primio princa Aleksandra Karađorđevića, ili Sorosa i dodjeljivanje hrvatskog državnog odličja njemu kao vrhunac ruganja hrvatskoj državi koju Stipe voli kao Vojislav Šešelj. Također u sramotne Mesićeve epizode ubrajam zapošljavanje Budimira Lončara u Uredu predsjednika, čovjeka koji je 1991. bio zakleti neprijatelj Hrvatske pred Vijećem sigurnosti i njegovu zahtjevu za uvođenjem embarga na izvoz oružja za vrijeme velikosrpske agresije; također sramotno i nečasno Mesićevo djelo je aboliranje raznoraznih kriminalaca od daljnjeg izdržavanja zatvorske kazne, i ne mogu se oteti dojmu da to ne bi bilo povezano s korupcijom. Na početku su građani išli s Mesićem na kavu, a na kraju njegova tragičnog mandata bi mogli s Mesićem u ponor.

    avatar

    08.01.2008. (23:11)    -   -   -   -  

  • ejsf

    Vrlo lako moguće..

    avatar

    09.01.2008. (15:13)    -   -   -   -  

  • E-SABOR

    Samo obavijest !
    Na e-Saboru je organizirana anketa (glasovanje) s pitanjem o podršci Novoj vladi mandatara dr. Ive Sanadera (http://esabor.blog.hr).

    avatar

    11.01.2008. (07:44)    -   -   -   -  

  • prokontra

    Ali je i jedini kojega ja znam , a da je bio predsjednik DVIJE države. Možeš se ti pjeniti koliko god hoćeš...

    avatar

    11.01.2008. (20:09)    -   -   -   -  

  • Zoompolitikon

    Ali je i jedini kojega znam, a da je bio predsjednik DVIJE države od kojih se jedna urušila u svojim ruševinama, a druga je na dobrom putu. Možeš se ti pjeniti koliko god hoćeš...

    avatar

    12.01.2008. (04:30)    -   -   -   -  

  • Dujma

    E kad bi nam bio Mesić jedini , imamo mi cijelu populaciju političkih komedijaša, kriminalaca i drugih k. koji nas guraju u ponor.
    Kad li će se ovaj glupi narod opametit?

    avatar

    13.01.2008. (02:14)    -   -   -   -  

  • igor pomper

    Tako je Dujma. Bojim se da će na mesićevo mjesto doć neki drugi Mesić. A moram se obratiti onom koji je prvi spomenuo pjenjenje, a sam se zapjenio kao ocean; prestani slušat` 101 ako nemaš sposobnost analize informacija koju ti serviraju ti frustrirani novinarčići.

    avatar

    18.01.2008. (07:54)    -   -   -   -  

  • whiTe

    Ako si čitao protokole sionskih mudraca u kojima masoni i židovi planiraju kako pokoriti svijet, ima jedan zanimljiv dio.
    "Gnojima (nežidovima) na vlast ćemo instalirati čovjeka sa kompromitiranom prošlošću, naime, takvi ljudi bolje rade za našu stvar nego mi sami, jer u interesu im je da im se prošlost ne sazna."
    Preporučam ti da to pročitaš, bit će ti puno toga jasnije, a i vidjet ćeš da je 80% toga već ostvareno.
    Nažalost...
    ZDS

    avatar

    18.03.2008. (16:50)    -   -   -   -  

  • a sam si krao novac namje

    Voli stipe knjizevnos t a voli i BMW stjepane mesicu govno prevrtljivo komunisticko krao si lovu namjenjenu za obranu hrvatske sram te bilo jebem li ti majku cigansku.TRAZIO SI RATNE PROFITERE!?trazio si toboze ratne profitere a krao si novac da bi sebi kupovao aute treba te obijesiti na sred trga bana jelacica

    avatar

    08.06.2008. (11:09)    -   -   -   -  

  • valhala

    mesicu lopove cigane

    avatar

    08.06.2008. (11:09)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...