Komentari

rosemary.blog.hr

Dodaj komentar (21)

Marketing


  • matea

    hiihihiiiiiiihihihihihihihiiihi :))
    heh,da... kud ovaj svijet ide kad se na tak važnim mjestima postavljaju tako debilna pitanja...?
    hehe :)
    šta'š! svi smo mi ljudi!
    lol
    pusa

    avatar

    17.11.2007. (13:52)    -   -   -   -  

  • ĐóŠwĂ şă bµB®eGom

    okejača ženo...budem budem...sam danas se vrti negdje vani i vidjet čemo se...

    avatar

    17.11.2007. (14:45)    -   -   -   -  

  • broken7

    blesavi amerikanci, da

    avatar

    18.11.2007. (12:02)    -   -   -   -  

  • Rosemarry

    jebote umrla sam od smijeha, ovo je legendarno. onaj ulomak ti je od A. G. Matoša, Cvijet sa raskršća, prelijep je. pusssssa! :)))

    avatar

    18.11.2007. (15:52)    -   -   -   -  

  • Karlo

    hehe jebeno!

    avatar

    18.11.2007. (16:23)    -   -   -   -  

  • misko

    O, danas si dobro raspoložena!

    avatar

    18.11.2007. (21:39)    -   -   -   -  

  • Broken Face Prussian

    koji idioti.. neke stvari mi golicaj maštu ibacaju me u tupilo...

    avatar

    20.11.2007. (09:28)    -   -   -   -  

  • The Ir

    hehehe sjetit chesh se ti mene maco;) dobar tek hh =D

    avatar

    20.11.2007. (21:40)    -   -   -   -  

  • Julia's Memorial**

    aaaaaaaaaaaa
    znala si D
    jeeeee
    ta mi je pjesma savršena
    drago mi je da je netko skontao:)

    a ovo fakat-lol :D

    avatar

    20.11.2007. (21:59)    -   -   -   -  

  • Julia's Memorial**

    btw
    dodah te na MSN
    ono poradi fore :)

    hope you're not mad :)
    *shy*

    avatar

    20.11.2007. (22:00)    -   -   -   -  

  • punkerica tuljanica

    novi post imam, posjeti me.

    avatar

    21.11.2007. (14:09)    -   -   -   -  

  • Deathpaw

    hahahha, prejbn post... baš sam se nasmijala...
    nego, kaj se tiče onih slikičičica, nemrem ja nać onaj link... al kad ga nađem, javit ti...
    baj baj

    avatar

    22.11.2007. (21:19)    -   -   -   -  

  • Nisam Ja Kriva Što Sam Živa

    To je zaista netko rekao?? Bože... I onda je amerika velesila sa jako inteligentnim ljudima... Lako je biti tak pametan kad ljude uvoze iz europe. Tipicni ameri....

    avatar

    24.11.2007. (15:19)    -   -   -   -  

  • Stara Nakaradna Kornjača

    hahaaha kul

    avatar

    24.11.2007. (15:19)    -   -   -   -  

  • EPISODE 2 - Gugina Posla

    kako je luda ova gif animacija,.valjo sam se od smijeha:))))))

    avatar

    25.11.2007. (17:48)    -   -   -   -  

  • matea

    ah,da, svidio mi se ovaj vikend XD
    lol...joj kad se sjetim.... više se ne smijemo ni zajebavat s nekim stvarima- vidiš da se ostvari, lol!
    capa je to dooobro osjetila,hihiii... komedija.
    pusa

    avatar

    26.11.2007. (14:14)    -   -   -   -  

  • skalex ®™

    koji idijoti XD

    avatar

    27.11.2007. (19:45)    -   -   -   -  

  • misko

    BLOGERSKI MANIFEST
    1. Ako ste vlasnici, vodite računa o svom vlasništvu i onima koji tom vlasništvu daju vrijednost i smisao, jer svaki bloger uvećava vašu imovinu i vašu dobit.

    2. Kada želiš nešto, dovoljno je da to i zatražiš, želimo da se to primijeni i na blogere. Mi smo oni koji stvaraju blogosferu! Mi radimo za vas bez plaće, budite barem fer!

    3. Kada postavimo neko pitanje, želimo na njega čuti i odgovor. Ne želimo vikati u gluhu tišinu.

    4. Kada zamolimo informaciju, želimo je i dobiti Kod nas nema nekih skrivenih poruka niti predbacivanja. Ako tražimo pomoć, onda je i trebamo, a svojim radom je i zaslužujemo.

    5. Dosta nam je jednosmjerne komunikacije s adminima. Budite barem toliko pristojni da odgovorite na postavljeno pitanje!

    6. Mi smo jedina besplatna radna snaga.Bar ponekad ne mislite samo na sebe. To nije ništa strašno. Molim vas da se naviknete na to da na pitanja treba odgovoriti, to je stvar osobne kulture, čak i u virtualnom svijetu.

    7. Ako blogeri pišu svaki dan, nađite i vi vremena za oodgovore na njihova pitanja.

    8. Nema nikakvog zadovoljstva u tome da te ignorira netko tko živi od tebe. Predlažem štrajk u pisanju blogova na tri dana.

    9. Kad postavljamo pitanja, ne radimo to samo zato da vas gnjavimo.

    10. Imate dovoljno koristi od našeg pisanja, nemojte nas tjerati da molimo. Nemojte ignoriranjem sami sebe dovoditi do financijske propasti, jer naš rad nije nikakav dokaz naše ljubavi prema vama! Radi se o razmjeni: vi nama prostor, mi vama sliku, glazbu i riječi, no ako komunikacija ne bude dvosmjerna, mnogi će odustati, mnogi već jesu.

    11. Mnogi imaju i po nekoliko blogova.I bloger zbog kojeg nastaje ovaj manifest ih je imao čak četiri, zar ne zaslužuje pomoć?

    12. Jednostavno je odgovoriti na upit. Odgovori poput da ili ne su potpuno dovoljni kod svakog pitanja!

    13. Kada imaš problem, prirodno je zamoliti za pomoć i prirodno je očekivati odgovor i rješenje. Ne tražimo sažaljenje nego korektnu suradnju.

    14. Frustracija ubija volju za rad, a izostanak odgovora budi revolt i vodi odustajanju i kad su manji problemi u pitanju.

    15. U ovom manifestu nema ništa što se može dvojako tumačiti.Bloga bez blogera nema, a bez suradnje blogeri bi mogli odustati.

    16. Svi vlasnici vide samo profit! Samo dalekovidni vide i kako ga održati i još uvećavati.

    17. Mi blogeri očito volimo pisati i biti čitani, kao što vi volite novac koji ljudska potreba da se izrazi donosi.No, ako vi nas ne razumijete; ne razumijemo ni mi vas!Jednostavna logika.

    18. Kada vas nešto pitamo odgovorite!

    19. Nemojte nas pitati da li nam se blog sviđa! Kada ne bi bilo tako, većina nas ne bi bila tu gdje jesmo!No, ako želite i da ostanemo tu i privučemo još blogera, potrudite se malo kad zagusti.

    20. I na kraju osnovno pravilo: U slučaju najmanje nedoumice, dileme ili sumnje, o čemu god se radilo, ponudite nam najjednostavnije rješenje, odgovorite nam , makar to morao biti i negativan odgovor!!!

    Ovaj manifest pošaljite na što je god moguće više blogova, da napokon i jednom zauvijek admini i vlasnici portala uspiju razumjeti blogere!

    MI STVARAMO BLOG!!!

    avatar

    29.11.2007. (07:21)    -   -   -   -  

  • krvopija

    hahahaha a baš to - ameri XD XD
    preludo :D

    avatar

    29.11.2007. (11:49)    -   -   -   -  

  • Satine und Cheo

    oj! =)
    ajd skokni malo do ovog bloga pa reci shta mislish huha ;) ajde kommaj nemoj shkrta bit loook ;)
    inache post je zakon hehehhehe fun with steak hh
    ajd pusapozz

    avatar

    02.12.2007. (19:54)    -   -   -   -  

  • Satine und Cheo

    *lool*

    avatar

    02.12.2007. (19:54)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...