Nisam baš u najboljoj formi. Iggy vjeruj mi na riječ da Alek još nije rekao svoju zadnju riječ na terenima. Tek je napunio 19, a prilično je toga prošao...

jel zna netko ko je onaj iz rudesa br.14..predobar je..

avatar

04.11.2007. (15:24)    -   -   -   -

• The G

D-League Draft, haha. ajde ljdui uozbiljite se. rudnu i pol ispred aleksa je izabran jamison brewer koji u CIBONI nije mogao bit ni među 12, u trenutku kad je cibona prije 2 sezone jedva izborila top 16, cibonu koja je znala izgubit i -44 u gostima i -25 doma. oone 3 pobjede u top 16 su tek kasnije došle. čisti pokazatalj kakva je NBDL i u kakvom je aleks košarkaškom stanju, nerado to pišem al nema tu kruha

avatar

04.11.2007. (16:27)    -   -   -   -

• guerilla

KK Zapad je kao domaćin u prijateljskom susretu pobijedio B1 ligaša Labradu sa 121:109.
    Obje ekipe su igrale nekompletne(to važi posebno za Labaradu),a utakmica se igrala nekih 60-ak minuta umjesto 40 minuta.