Komentari

nba.blog.hr

Dodaj komentar (10)

Marketing


 • lebron

  ovaj bryant mi ide na živce-45 koševa!
  noćas casi budu razbili mavse

  avatar

  31.10.2007. (19:43)    -   -   -   -  

 • mmirkec

  i mene ovaj bryant nervira. gleda samo svoju statistiku. boli ga neka stvar za momčad. večeras netsi otvaraju sa bullsima. virujen da bi big3 mogli opet postat prvaci atlantske divizije.

  avatar

  31.10.2007. (22:45)    -   -   -   -  

 • starbury

  32-13 sebično smeće, dao Bog Brayantu da ostane u Lakersima što duže. Ovo je gore i od Iversona...

  avatar

  01.11.2007. (11:16)    -   -   -   -  

 • starbury

  Al niš nije gore od Cibone:(

  avatar

  01.11.2007. (11:18)    -   -   -   -  

 • outlaw

  jedno pitanje.koji mi kodek treba da gledam filmiče na nba.comu?

  avatar

  01.11.2007. (15:18)    -   -   -   -  

 • lebron

  Cibona jučer razbijena,ja gledo na BHT-u..
  a gledo sam i na NBA.comu malo isječke sa utakmica..najbolja je bila Indiana-Washington..a vama?

  avatar

  01.11.2007. (15:40)    -   -   -   -  

 • guerilla

  KK Zapad će biti domaćin u nedjelju u 18:30 sati u prijateljskom susretu sa B1 ligašem KK Labradom.

  avatar

  03.11.2007. (13:11)    -   -   -   -  

 • guerilla

  Slijedeći tjedan počinje ULEB Cup.Hrvatsku će predstavaljati KK Zadar,a po prvi put će se igrati Final 8 i to u talijanskom Torinu u travnju.Uleb Cup(some matches)will be live on Eurosport 2-next generation sports channel.

  avatar

  03.11.2007. (13:35)    -   -   -   -  

 • Simba

  e bok...samo da te pitam...jel taj sopcast...tj. gledanje preko njega...jel se placa ili ne???

  avatar

  05.11.2007. (20:06)    -   -   -   -  

 • Branko Stojković, Bjelova

  PRIMITIVCI NAS VEZUJU ZA ROPSTVO I BIJEDU – TAKVA

  NAM JE CIJELA HRVATSKA  Tajnik Bjelovarsko-bilogorske županije Nikola Varga je za vrijeme radnog vremena upravljao sa službenim automobilom pod vidnim utjecajem alkohola. Pa što je to čudno, kaže župan Miroslav Čačija: da je to njegova privatna stvar. Da se podsjetimo kako je gradonačelnik Zagreba, Milan Bandić pobjegao policiji, jer u vožnji je zatečen kao pijandura. I još tom Bandiću Hrvati na izborima za predsjednika RH daju 900.000 glasova. Isto tako i tajnik naše županije Nikola Varga, kad je bio zaustavljen od policije u Gornjim Plavnicama nadomak Bjelovara, odbio je policijsko alkotestiranje. Na kraju je ispalo da Varga nije zaustavljen pod radnim vremenom, nego je bio na godišnjem odmoru. Kakvog imamo župana takva nam je i Županija. U Severinu se desio slučaj da je Mato Belak, načelnik Općine Berek dobio stolcem po glavi. Njega je Zvonko Kolenko udario jer ga je ovaj nazvao „selskim bikom“. Njih dvojica su se posvađali oko političkih stranaka i izbora. No, afera prati jednu aferu za drugom.  U Velikom Grđevcu, izmišljen je nekakav program, a po fingiranom natječaju posao su dobile žena od Marijana Dautanca načelnika Velikog Grđevca i žena dožupana Zvonimira Karakaša. Zanimljivo je, da naša Županija grca u problemima, jer milijuni četvornih metara najljepše zemlje i dijelova stoje neobrađeni. Sve je zaraslo u korovu i draču. Naša sela su uništena, a mi uvozimo hranu. Dok se stotine milijuna kuna troše na županijske izbore, kraj toga su i visoke dnevnice za kartanje i pijuckanje po vikendicama. Sramotno je da imamo župana Miroslava Čačiju i to sa dva mandata. Isto tako i Josip Dekalić, godinama je nezamjenjivi načelnik Općine Šandrovac. Političke stranke HDZ, SDP, HSS,…, podijelili su vlast i njih je baš briga za „glupi“ narod. Kao što sam već i prije pisao, vijećnici u Županiji, gradovima i općinama su toliko korumpirani i štetni, da sve više kao društvo propadamo i trunemo. Dok oni su sebi stvorili „ljubavno gnijezdo“ u kojem ih veže novac, profiterstvo i kurveraj… Mi građani smo bez perspektive i posla.  Mljekare „Sirela“ i „Zdenka“ do grla su u dugovima. Stotinu seljačkih traktora jurišali su na Zagreb, a ne vide, da im ovdje sjede glavni krivci. U Bjelovaru godinama su pronevjere teške i na 50-tak milijuna kuna. Ali očito je da nitko za to ne odgovara, ili je završio u zatvoru. Načelnik Općine Zrinski Topolovac Darko Brkić završio je pijan u kanalu… On je zadržan u policijskoj postaji do otrežnjenja. Znamo i za slučaj Zlatka Salaja direktora Bjelovarskog sajma Gudovac. On je pijan pogazio sa autom u Narti jednu ženu na biciklu. U Velikoj Pisanici, načelnik općine Fredi Pali, osvanuo je u bačenim lecima kao „lopov, a vijećnici kao rogonje i nepismene osobe“. U lecima piše da načelnik se je okoristio u osam godina mandata. Županija Bjelovarsko-bilogorska troši sve više na plaće zaposlenih.  Bjelovarska bolnica pod vodstvom Miroslava Čačije je pokradena i ogolila u bijedu, a Čačija je prešao na još bolje radno mjesto, sa ravnatelja bolnice na mjesto župana. Zorica Šimunić Bojko sjedi u praznom i iznajmljenom uredu za stolom bez telefona i računala. A tako je završila i priča o Uredu za poljoprivredno zemljište. U županiji se izmišljaju radna mjesta. Ime Petar Lovčić nalazi se ispod imena vozača župana Miroslava Čačije, a dobio je i mali stol iza vrata. U Županiji je pred nekoliko mjeseci otvoren Ured za energetiku. Mnoge sumnje vrte se oko toga što je zaposlen muž od doktorice Vesne Lovčić, koja je prijateljica sa bivšim ravnateljem bolnice Miroslavom Čačijom. Bivši bjelovarski dogradonačelnik Zlatko Barila našao se je na sudu, jer je kao punac fizički nasrnuo na svog zeta i prijetio mu… Eto, to nam je politika koja nas vodi u Europu.  U Bjelovaru, 09. 06. 2010.  HRVATSKI POKRET ŠTIT

  (bitka za Hrvatsku)

  Branko Stojković, predsjednik

  brankostojkovic152@yahoo.com

  095/814-82-90 , 091/797-65-56

  http://istinazanarod.blog.hr

  http://mesomeso.blog.hr

  http://bjelovarskiklan.blog.hr

  avatar

  24.06.2010. (12:17)    -   -   -   -  

 •  
učitavam...