Komentari

tibica.blog.hr

Dodaj komentar (8)

Marketing


  • kokošje sljepilo

    ja sam si totalno stavio na to do list da pročitam neku knjigu ovaj tjedan jer sam proglasio Tjedan odmora, a kako je ova odvratna kiša nemam potrebu izlaziti vani...ni po krafne! ;) Nadam se da se Kujapas zna sama šetati... kiša sucks!
    Bleki

    avatar

    22.10.2007. (12:55)    -   -   -   -  

  • kokošje sljepilo

    Tek toliko da napomenem za 1, a i 2 : STREBERICE!
    I znam kak je to kad nis ne kupis u sopingu, i znam kak je to kad buljis u mobitel, i znam kak je to kad je sugavi ponedjeljak jos sugaviji nego inace...
    Nja..sad sam zbedirana...odo se zavuc u krevet... /maja

    avatar

    22.10.2007. (18:44)    -   -   -   -  

  • Kenguur

    Slova na blgu mozes promjeniti u blog editoru na HTML dizajn :))
    Najlakse je da mi se javis na mail pa ti objasnim sve.
    Bila si upravo kad sam objavljivao novi post :)))

    avatar

    23.10.2007. (11:35)    -   -   -   -  

  • fotkam, kuham, putujem...

    bas sam vozila po kisurini i mraku i mogu ti rec da nista nisam vidjela. jedva su se vidjele trake na zaobilaznici (kod mene u becu, komada 4-5), kisa lijeva....ma posizila sam. i ledeno je :(

    avatar

    23.10.2007. (22:05)    -   -   -   -  

  • champs-elysees

    I mene frustrira kad se namjerim na shoping pa ništa ne nađem .
    Mene obilazak po dućanima tek čeka, a treba mi svašta, pa mislimd a je najbolje da odem u Graz jer tamo uvijek nađem i više nego štomi treba :-)))) osim obuće naravno, to ipak radije ne kupujem u Austriji i Njemačkoj, modeli su im daleko od mog ukusa.

    avatar

    24.10.2007. (09:06)    -   -   -   -  

  • fizikalac

    evo sad mi otvori komentare,,jel ti to šta prćkaš po dizajnu,juče i danas otvori samo neka slova kao greška,a sad radi,,kani se kodova i bolje kolače peci i dalje,,,

    avatar

    24.10.2007. (13:39)    -   -   -   -  

  • ddadd

    događaj No9...ddadd komentiro :DDDDD PS: dok ti ovo čitaj on (ne samo) šopingira po Grazu :DDD

    avatar

    24.10.2007. (23:14)    -   -   -   -  

  • Tibica

    2Bleki: gadno je kad se ni po krafne nejde!a koja je to knjiga na repertoaru?? ;) btw. se vidimo ove godine na Interliberu ? Ti sa cvijetićem u kosi ja sa knjigom Hillary Clinton ispod ruke???
    2Maja: ah, šta da kažem;) ja sam natural born štreber-hihihihihi ajmo mi na kavu da zaliječimo svoje bedove;)
    2Kenguur:šaljem mail danas!:)
    2LipaMare: noćna vožnja mi je koma ovak i onak a sad po kiši-GROZNO! i ja sam u ponedjeljak išla navečer van sa Zvijerkom. Em ništ nisam vidjela po cesti gdje su crte, em su mi se zahuktala stakla(to je kad voziš Glavnu i Velikog koji ne prestaju brbljati) pa opet ništ nisam vidjela em ne volim vozit po kiši.
    2Champs-Elysees:ma nisam se baš namjerila na šoping ali rekoh kad sam tam da bar malo depresiju izliječim. Kad ono -ŠTANI!i ja razmišljam o Grazu tam negdje u 12 mjesecu ak ne završim prije u Sweden-u!
    2Fizikalac: ma ne prčkam ništ po dizajnu. Ja sam ti ne znalica za to. kao i za sve druge kolače osim brownies-a ;)
    2Ddadd: e pa ovo je lijepo iznenađenje i lijep događaj br. 9! Koja čast za moj mali blog:)nadam se da ćeš mi kupit nešto u Grazu!? ;)

    avatar

    25.10.2007. (12:05)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...