Baš šteta, mogli smo uzet sva tri boda. Al opet nije loše. Živili ljudi!!!!!!!!!!!!!!!!

• Mlađo

avatar

22.10.2007. (21:56)    -   -   -   -

• gledatelj

pa naravno da su kadeti izgubili kad su cijelu utakmicu igrali bez obrane , a drugo poluvrijeme ste igrali sa trojicom na desnoj strani tako da je lijevi bok moro pokrivat više od četvrtine terena. sve se jasno vidjelo a pogotovo sa tribina , a ni napad niste baš imali. slabi ste dečki!!!!!!

avatar

22.10.2007. (22:10)    -   -   -   -

• sladorana_u_srcu

gledatelj ako si tako dobar dođi u klub i odi nas trenirat ili još bolje igrat za neku ekipu, zavisi koja si dob.

avatar

23.10.2007. (14:30)    -   -   -   -

ili nam dovezi kojeg brazilca ili argentinca

avatar

23.10.2007. (14:31)    -   -   -   -

• trener

Lijepi pozdrav svima onima koji posjećuju ovaj blog i samim tim pokazuju interes da prate rad kluba i rezultate naših selekcija.

Moram također reći da svake komentare i kritike prihvaćamo no međutim isto tako mislim da ne smijemo biti tako kritični prema njima!

Nitko nije komentirao utakmicu od prije 14 dana kada su kadeti pobijedili 8:2! Ne treba gledati ovaj njihov poraz tako negativno! Svjesni su oni toga i sigurno će u sljedećoj njihovoj utakmici dati puno više htjenja i energije da bi krajnji rezultat bio povoljniji. Ja u njih i njihove kvalitete vjerujem ali te kvalitete moraju pokazati i svakako biti odlučniji kada izađu na zeleni travnjak!

Još jednom hvala na komentarima. Pozdrav!