Komentari

apk.blog.hr

Dodaj komentar (11)

Marketing


  • Shukrin put...

    Hvala...
    Tako stvarno rečeno da sam se naježila.

    Imaš nevjerojatnu sposobnost da čovjeka razbudiš brže i bolje nego amper hladne vode.
    Hvala...

    avatar

    18.10.2007. (12:40)    -   -   -   -  

  • ivan

    Čista i jednostavna Istina

    avatar

    18.10.2007. (20:28)    -   -   -   -  

  • kukavica

    Istinito do bola, btw, svima u Centru želim uspješno povlačenje u tišinu, meni je to još jedna u nizu propuštenih prilika, pozdrav do buduće iskorištene prilike, u mislima sam s vama

    avatar

    19.10.2007. (08:38)    -   -   -   -  

  • soma

    Jedan dogadjaj u mom zivotu izazvao je u meni neopisivu tugu zbog "gubitka" svog mjesta pod suncem. Medjutim, nakon nekoliko godina shvatila sam u kakvoj sam zabludi bila jer to za mene i moju obitelj nije bio gubitak nego veliki zgoditak i sreca. Zivot je ocito postavio stvari na svoje mjesto i toga se sjetim kad god se u zivotnim odlukama nadjem pred zidom.
    Lijep pozdrav !

    avatar

    19.10.2007. (14:21)    -   -   -   -  

  • LA-LA

    Da, često puta nismo svjesni značenja riječi ''Sada i ovdje'' zbog toga što smo vezani za svoja očekivanja, za sve ono što nas okružuje... ta vezanost je ono što nas sputava jer mislimo da nas određuje, daje nam smjer, pravac djelovanja ili sliku onoga što mislimo da jesmo.
    Teško je biti ''Sada i ovdje'' ako su to vrijeme i mjesto puno boli, no ipak je neizbježno...
    ponekad se trudimo izbjeći ono teško što nam dolazi svim silama, ali ono nas sustiže bez odgode... ali, kako se odvojiti emocionalno od nečega što nas muči? Ne možemo izolirati osjećaje jer na taj način negiramo dio sebe, pa nas vraća unazad jer se s time na kraju moramo suočiti (što bude još intenzivnije). Jedino što nam preostaje pronaći neku utjehu u tome kako bismo lakše prošli krizno razdoblje.
    Ponekad su suze najbolji lijek... a ponekad nada i vjera u bolje sutra, ponekad naša odlučnost da možemo promijeniti postojeće stanje, a ponekad ne možemo promijeniti ništa
    nego jednostavno uvidjeti da ''ni vrag nije tako crn kao što izgleda'' te koračati dalje... proći kroz svoju bol...
    Ponekad bismo htjeli da ljepota koju osjećamo traje vječno pa je zarobljavamo i tako je izgubimo...
    Sada i ovdje je jedino što postoji, kako god mi mislili o jučer i sutra... jer uvijek mislimo i osjećamo SADA.

    Pozdrav svima.

    avatar

    20.10.2007. (01:54)    -   -   -   -  

  • vedjak

    Život naprosto treba živjeti, živjeti i voljeti. Tko ne voli život, neće dobro i ugodno živjeti.

    avatar

    20.10.2007. (23:29)    -   -   -   -  

  • Unusual suspect

    Sve sama istina...nemam ja nikad baš nešto puno za dodati na takve postove :)
    Peace

    avatar

    21.10.2007. (14:30)    -   -   -   -  

  • darien

    Onome tko zna slušati život UVIJEK govori.

    avatar

    21.10.2007. (16:16)    -   -   -   -  

  • dodir leptirice

    Dugo, predugo nisam bila na ovim stranicama. APK, sigurno si imao dobar razlog napisati ova razmišljanja. Najviše me otrijeznila tvoja rećenica - život će nam vratiti upravo ono, što smo sami u njega posijali. Slažem se, slažem se do bola. Ali, uvijek je najteže pogledati u svoje zrcalo... Jer... tad se zaista treba skinuti do kostiju i ako imamo sreće, nestaju sve iluzije.

    Svim pratiocima tvog bloga, pa i tebi, želim sretno i uspješno stvaranje novog života i puno lijepih iskorištenih prigoda!

    avatar

    25.10.2007. (15:48)    -   -   -   -  

  • celina

    Meni se u ovim danima tisine zapravo vrlo lijepo razresavaju nezavrseni cvorovi iz proslosti. Ali svakog dana nahranim po koju crnu vranu.

    Ljubav svima, celina

    avatar

    25.10.2007. (21:23)    -   -   -   -  

  • brda i doline

    negdje postoji netko ... pjevao je svojevremeno drago (mlinarec)
    a u nama ona stvarna i svakodnevna
    ... a da mi postojimo negdje drugdje ...
    nekakovi drugi ili isti ovakvi kakvi jesmo
    nema šanse
    tu smo u lancima vremena i prostora koji nas okružuje a čim su lanci u pitanju svako pomicanje je bolno ili iziskuje napore i lomove koji ostavljaju tragove
    ostajemo tu gdje jesmo
    ali se nalazimo takovi kakovi jesmo
    a negdje stvarno postoji netko
    o kome razmišljamo, tko nam treba, tko nas čeka
    samo
    dok kad?

    avatar

    13.11.2007. (21:44)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...