Komentari

kaloper.blog.hr

Dodaj komentar (7)

Marketing


  • dijana

    Mislim da nisi nikog uvrijedio sa svojim rijecima.Slazem s tim da je Kuran jedina knjiga ili rijec koja odaje cijeli svijet,dok bi ja svojim rijecima rekla:Na svijetu ima mnogo neizljecivih bolesti,a lijek zna samo Kuran,te covjek je tu da ga otkrije:)

    avatar

    12.10.2007. (22:39)    -   -   -   -  

  • lazar

    Tvoj djed kaze da bi vjrovao kad bi moglo bit da procita molitvu i da bude sit.Ja u neku ruku se slazem sa Bajrom i sve vise sam od uvjerenja da religija je opijum za narod!

    avatar

    13.10.2007. (23:03)    -   -   -   -  

  • Edvin Edi Kaloper -ov blog

    Stvarno sam radoznao, ne znam ko bi lazar mogao biti, vidim poznaješ Bajru, znači poznaješ i mene a ne mogu da povežem, daj molim te daj mi neku natuknicu

    avatar

    14.10.2007. (19:11)    -   -   -   -  

  • lazar

    Lazar....Lazar...kako to zvuci u neku ruku da se covjek najezi.brrrrrr......nisam lazar onaj pravi nego se samo na netu predstavljam tako, naravno da znam puno o tebi i ne da poznajem samo Bajru,nego i starog tvoga........necu ti reci odmah ko sam,zelim vidjeti dokle mozes sam.

    avatar

    14.10.2007. (20:48)    -   -   -   -  

  • Edvin Edi Kaloper -ov blog

    nema šanse da pogodim, a da malo pričamo ovako preko komentara nije zgodno

    avatar

    15.10.2007. (00:03)    -   -   -   -  

  • Edvin Edi Kaloper -ov blog

    lazar, ne bih ovako komentarisao nego, jedna mi je ptičica prišapnula da te upitam, da li si mlad, i da li si možda već major? zamolila je i da upitam kako napreduje oporavak?
    hehe, nadam se da nije ništa strašno

    avatar

    21.10.2007. (20:05)    -   -   -   -  

  • lazar

    Hvala na preokupaciji,nije nista strasno,oporavljam se.Drago mi je sto si skonto ko je Lazar,ali mislijo sam da nece biti potrebna pticica da skontas,pogotovo ona koja uvjek rano propijeva,a znas dobro i ti da ptice koje rano propijevaju brzo se i ......znas vec sta.No sala na stranu pregledao sam blog i simpatican je,jedino ja sam malo alergican na religiske teme pa sam mozda poslao sirov komentar,al neces ti zamjerit,ja sam djedov unuk i djelim neka njegova misljenja.No svasta ti rekoh a neupita, kako si?kako zivot,poso i resto.Poslacu ti adresu na e-meil pa se javni kad budes mogao.SRDACAN POZDRAV.....MAJOR LAZAR

    avatar

    24.10.2007. (23:31)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...