Komentari

broco.blog.hr

Dodaj komentar (15)

Marketing


 • jimbo

  kakvo pitanje! pa naravno da se slažemo!

  avatar

  15.09.2007. (16:34)    -   -   -   -  

 • brodjanka

  Dobra ti večer!!Zaista tek sad sam saznala tko je čovjek čije ime nosi ulica u gradu,ali ni naš grad ne čini ama baš ništa da uveliča te ljude koji su svojim imenom dali neki obol ovom našem lijepom gradu...!!Važno da je politika na prvom mjestu...!!Naravno da se slažem da nastaviš pisati o tome,jer me baš zanima....pa naš grad nema pošteno izdane knjige o svojoj povijesti,pa bar da ovako nešto saznam!!Želim ti ugodan viken!!Svaštara

  avatar

  15.09.2007. (21:38)    -   -   -   -  

 • gutanje laži

  O, već čekam neku priču o barunu Trenku. Da, da, bio je to pravi frajer! :-)

  avatar

  15.09.2007. (22:49)    -   -   -   -  

 • delfina

  Jedva čekam.

  avatar

  16.09.2007. (01:48)    -   -   -   -  

 • Vitae...

  S nestrpljenjem očekujem nastavak i moram priznati da
  umiješ zarobiti pozornost svojom pričom...
  Iznenadila sam se jer nisam ni za Skalicu nikad dosad čula!
  Pozdrav

  avatar

  16.09.2007. (12:14)    -   -   -   -  

 • Q

  Trenk, pa to je prava tema za tebe! Lončarska ulica i lijepe Ciganke... a? Ma ša bi dao da si na njegovom mjestu! A možda bi i uteko.

  avatar

  16.09.2007. (21:12)    -   -   -   -  

 • Pavlina

  bravo :) super napisani. Kao i uvijek. Ispada da se ponavljam. Treba malo više promovirati slavonsku povijest. Bogata je i više nego dalmatinska. Mene uvijek fascinira kako moji povjesničari nisu čuli za Ružicu ili jedva iz sjećanja izvlače spomen imena Skalice, Blaža Tadijanovića i inih. Treba to promijeniti :)

  avatar

  17.09.2007. (09:50)    -   -   -   -  

 • siki

  Ma slažemo se piši što bilo samo da odahnem malo od onog Čaruge. Previše ga bilo brate.

  avatar

  17.09.2007. (10:02)    -   -   -   -  

 • Pavlina

  svakom njegovo, al čaruge nikad dosta :-]

  avatar

  17.09.2007. (12:45)    -   -   -   -  

 • slonic

  dragi moj, koliko toga ću naučiti od tebe.......stvarno si interesantan čovjek koji na interesantan, na neki zvodljiv način privučeš mene, a vjerujem i druge, da pročitamo od riječi do riječi što si napisao.......evo, ovako bi trebali pisati udžbenike iz povijesti....hihihihi........što pitaš gluposti "dali se slažemo", pa naravno........ali tu i tamo ubaci čarugu.........lijepi pozdrav i veliki pusek od trenutno bolesne tvoje majčice........

  avatar

  17.09.2007. (13:03)    -   -   -   -  

 • Divan -skitnje

  Jimbo: primljeno k znanju.
  Brodjanka: Zato smo tu.
  Gutanje laži: Ma što frajer? FRAJERČINA!
  Delfina: Sada imam tremu.
  Vitae: Znači, valja pljunuti u šake.
  Pavlina: Ti Pavlino Pavlinova imaš poslanje da to promijeniš.
  Siki: Što je, smeta te Čarugina jebozovnost? Ili...
  Slonić: Majkić, pa je sve činim da te zavedem. Samo, plašim se da me ne optuže zbog pedofilije što bi Siki-Miki s nesumljivom radošću dočekala. Čuvaj mi se, pij andole, čajeve, dobro se izboji (znaš recept za najbolje znojenje) i brzo ozdravi. Pozdrav, kissić i...

  avatar

  17.09.2007. (14:17)    -   -   -   -  

 • između jave i sna

  samo da na brzinu ostavim pozdrav!

  avatar

  17.09.2007. (15:05)    -   -   -   -  

 • Divan -skitnje

  Q: Misliš da je život dvije tri čaše rujna vina, vrisak žena sa koljena ili jecaj violina?
  [B][B]maslackica:
  Uzvraćam i baš me zanima što će biti dalje s Hanom. Moj savjet je: Klin se klinom izbija

  avatar

  17.09.2007. (19:01)    -   -   -   -  

 • baca iva

  Fala ti velika, dragi baja moj! Unuk i mama su već došli doma, a baka mora ostat u bolnici ve nedilje. Al, fala Bogu, ide na bolje. Tako ti ja sad živim ko čojk brez žene. Još je samo falilo da se i meni šta desi. Onda bi to bijo dobar scenarij za kaki film. I vako je bilo dosta.
  Jesil mi ti dobro. Znaš kako naši znaju pitat "Jesil dobar?" A ja onda kažem "Neznam, moraš pitat moju ženu!" Zarad tog ja tebe pitam jesil dobro. Jel groždje u podrumu? Evo gledam večeras da vam za sridu i četvrtak pridviđaju kišu. Odma sam pomislijo na tebe, na malo tvoga odmora.Kod nas je večeras bijo pravi prolom oblaka au padaće, kako kažu, i sutra.
  Fala ti na brigi, baja moj dragi! Neka ti je lipa i mirna noć. Puno pozdravljam tebe i tvoje mile i drage!

  avatar

  17.09.2007. (23:09)    -   -   -   -  

 • greentea

  pa, naravno da se slažemo! mi se uvijek slažemo! znači-dosta ti je čaruge. a, ja
  mislila da će ti on biti glavni junak još dugo, dugo. no, može i ovako. :))))))

  avatar

  18.09.2007. (20:42)    -   -   -   -  

 •  
učitavam...