Komentari

vivace1.blog.hr

Dodaj komentar (8)

Marketing


  • CHOCO

    Ajme, katastrofa... Ja bi bila prisiljena razvesti se ili završiti na psihijatriji... Ne podnosim da mi se netko miješa u život, totalni sam control freak...

    avatar

    08.08.2007. (14:07)    -   -   -   -  

  • vivace1

    CHOCO-razveselio me prvi komentar:). Dovest ću već ja nju u red!

    avatar

    08.08.2007. (16:48)    -   -   -   -  

  • ariel

    Na žalost, dobro te razumijem... Nisam mislio da sam sposoban za ubojstvo, a kad ono....
    Žena voli živjeti opasno, ni sama ne zna koliko.

    avatar

    09.08.2007. (13:52)    -   -   -   -  

  • fotkam, kuham, putujem...

    dobrodosla na moj blog.
    na zalost imam slicno napornu svekrvu. muz neke stvari nije niti primjecivao a uglavnom je izbjegavao razgovore i suocavanja. ona nam se mijesala u zivot, i kad god bi stigla, tracala me okolo cak i kad je bilo jasno da je nesto sto joj se ne svidja napravio njen sin. da sad idem pisati sto je sve radila i sto sam sve presutjela, trebao bi mi cijeli post. no prekipilo mi je kad je pocela mom sinu nositi klopu na neke obiteljske rodjendane kod trecih osoba ( i to neku presanu sunku koju on uopce ne voli) i govoriti: jadan mali, sto bi ti jeo da ti baka nije ovo donijela. moj odgovor je bio: sve isto sto i mi. nastavilo se glasnim lamentiranjem svakom prilikom o tome kako se mi za maloga lose brinemo, ne donosimo igracke ili slicno. ona ga je sopala hrenovkama koje kod nas nikad nije dobivao. uglavnom, nakon sto mi je prekipjelo sam joj sve i rekla, sve sto me smetalo. ako nece muz, ja cu pa makar se zamjerila. nakon tog razgovora je sve krenulo nabolje a ona se unormalila. ne koliko bi trebala ali je s njom barem moguce normalno zivjeti. i da, i ona je trazila kljuc naseg stana da bi zalijevala cvijece. odbili smo, naravno. samo, nasa sreca sto nemamo gazdaricu koja bi joj mogla dati kljuc :)))

    avatar

    10.08.2007. (23:53)    -   -   -   -  

  • vivace1

    LIPA MARE-dobrodošla i ti na moj!
    Stvari koje sam napisala u postu samo su, nažalost, jedan mali dio. Ima suncokretić na svom blogu jedan super box :kakva svekrva nikad neće biti, slažem se potpuno, jer i ja imam sina:)

    avatar

    11.08.2007. (13:57)    -   -   -   -  

  • fotkam, kuham, putujem...

    odlican box i toliko istinit. moja je radila vecinu ovih stvari ali sam ju malo pomalo dovela u red :)). mi smo zivjeli samo u istoj zgradi u kojoj i ona, kad sam doselila u bec (iako je uvjet dolaska bio da nadjemo drugi stan) a dolazila bi kao da dolazi u svoj stan. imala kljuc od stana, otkljucala bi si bez da pokuca, u 7 ujutro u nedjelju. a mi u krevetu u hm akciji :))). popizdila sam!!! necu sad dalje pisati da ne pobijesnim :))) ali uglavnom se radi u prvom redu o respektu za drugu osobu i vlastito dijete. respektu koji vecina roditelja nema. i o prihvacanju cinjenice da je dijete postalo odrasla osoba, sposobna da se brine sama o sebi, da si odabere partnera itd. ova moja je cak predamnom mom dragom (kad smo tek prohodali) besramno kao da me nema, govorila kako je neka cura super i draga i pristojna i kako bi bilo dobro da mu je ona cura :S
    o mijesanju u imena bolje da i ne govorim. jednom tjedno bi ona i njena mama (ajoj, vezane su pupcanom vrpcom, prica za sebe) izjavile da je diana prekrasno ime za djevojcicu. bez obzira sto smo svaki put odgovarali da to ime ne dolazi u obzir :))). ma lude besposlene zene. zlobne.
    i tako ja napisah novi post na tvom blogu umjesto da konacno dotaknem i temu svekrva na mojem :)

    avatar

    11.08.2007. (23:37)    -   -   -   -  

  • Vražja posla

    Jao ne mogu vjerovati. Strašno! Šokirana sam.
    Iz dna duše mrzim kad netko dira moje stvari. To su moje stvari i to je svetinja. Što ima tko koga vraga kopati po mojim stvarima dok mene nema?
    Ma, joj, jako sam se naživcirala. Uh, baš sam bijena. Pa odakle joj pravo?

    avatar

    12.08.2007. (11:42)    -   -   -   -  

  • vivace1

    LIPA MARE-To je tema o kojoj bi se knjige i knjige dale napisati, ne samo postovi:) Moja dan danas govori kako smo malom trebali dati ime koje nam je ona predložila, jer baš bi mu dobro pristajalo.

    VRAŽJA POSLA-Ja još uvijek tražim način kako da to prebolim i nemogu dokučiti kako je došla na tu ideju, odnosno kako još uvijek dolazi. Baš me zanima kako bi ona reagirala da to njoj netko napravi.

    avatar

    12.08.2007. (15:59)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...