Komentari

aupairfordummies.blog.hr

Dodaj komentar (7)

Marketing


  • gordola

    Pa mozda si trebala skuhati jaja,a ne ispeci.ja to stvarno ne razumijem,

    ali me malo brine da li ces naci drugi posao i kako ce ti biti.no,iz ovog

    prilozenog ocjenjujem da vjerovatno neces naci gore,ako uopce nadjes.

    avatar

    31.05.2007. (16:43)    -   -   -   -  

  • V

    Ma naravno da ce naci, vec u nedelju ide na jedan interview. Samo treba polako i sve ispitat, ko bi rekao da su ovi, ne samo Zidovi, nego neki manijaci sa problemima ishrane...Sad smo se cule, eno je malo po gradu pa se vidimo sjutra i planira nocit kod mene, tako da ce biti za pojest sta kome padne na pamet :))))
    Topli pozdrav

    avatar

    31.05.2007. (18:09)    -   -   -   -  

  • gordola

    obavezno joj razbi dva jaja pa ih naoko ispeci,a sjutra joj reci da je volim!
    puse svima :)))

    avatar

    31.05.2007. (18:59)    -   -   -   -  

  • marty

    majku jebla u pičku!

    avatar

    03.06.2007. (18:11)    -   -   -   -  

  • Lu

    Ja ne kužim da kaj sve svi tak zgražavaju. LJudi imaju običaje, ne??? Lako je biti tolerantan izdaleka, sad bi trebala dokazati to kaj si stalno tvrdila. Malo mi je odvratno to ruganje na račun Židova.
    Znala si jako dobro u kaj se upuštaš pa neznam kaj se sad čudiš?
    Možda ipak nisi tolko slobodoumna kolko si mislila?
    P.S.Pri tome ne mislim na bitchaste mamine komentare, čisto govorim o vjerskim neslaganjima.
    Ako se misliš pretvoriti u kuju, vračaj se doma! Ipak je tu najljepše...:-)))))

    avatar

    04.06.2007. (10:57)    -   -   -   -  

  • Au pair for Dummies

    @ marty: Curo `oladi! Hvala na citanju mojih postova, al pliz nemoj tako gadno psovati, cak se i meni malo zeludac okrenuo. Sorry, nemoj se ljutiti, znas da ja tebe volim (mucho, mucho)
    @ Lu: Nema veze to sa obicajima, ima veze sa Maminim tonom i stavom koji pokazuje prema meni od kako sam dosla i kad njoj nesto nije po volji. Npr., Tata mi nikad nece pred djecom pokazati gdje je "moje mjesto" (ako je to ikada trebalo), on je tip koji kad razgovara sa mnom, izgleda kao i da me cuje sto govorim i poprilicno se slazemo sto se tice djece. On je jedini u kuci koji kaznjava djecu ako misli da su napravila nesto lose. Ona uredno misli da mi treba pred djecom objasnjavati sto je sestogodisnje djete mislilo kad mi je srusilo hrpu tek ispeglane i slozene robe na pod, plesuci oko mene i rugajuci mi se "you are a cleaner, so you need to clean after us. Keren, let make Sanja work harder!"
    I to sa jajima nije imalo nikakve veze sa vjerom jer sam ju kasnije pitala sto sam napravila lose. Rekla mi je da sam se oglusila o njeno pravilo! (odjednom sad? nakon 3mj.?). Slobodoumna jesam, svako neka pici svoju stvar, sve dok mene ne pocne peglati po zivcima. Ti znas kakva sam ja, svima bi pomogla na svoju stetu. E pa sad sam iscrpila svoje granice i vidim da sto ja vise dajem, ona zeli jos. Ne mogu. Osobe kod kojih radim ponesto prek tjedna i koji znaju Mamu, se opce nisu zacudili kad sam rekla da idem i svi (redom) su mi rekli da me potpuno razumiju. Stvar je u tome da ja ponekad moram pokazati zube da bi dobila onaj respekt koji zasluzuje osoba koja pomaze jednoj obitelji a nije dosla tu radi kruha i vode. KUZIS TI MENE ISTA MOJA LU?
    I da, lako je biti tolerantan izdaleka. Zato ti nemoj to naglasavati. To sto ja proserem ponekad po Zidovima, nema veze sa svim zidovima ima veze sa zidovima koji se ponasaju kao da su najvrijednija nacija na svijetu (jer njima je Bog dao 10 Bozijih zapovjedi, SAMO NJIMA!). To ti je kao fundamentalisti u Islamu, a svi znamo kako to izgleda. Ovi drugi koje sam spomenula su malo skuliraniji, pa se kuzimo.

    avatar

    05.06.2007. (21:37)    -   -   -   -  

  • Lu

    E draga znam ja da ti voliš svima reči u čemu je njihov problem......uglavnom ili zbriši ili smanji doživljaj i malo više o lijepim stvarima molim, ipak si zbog toga i otišla tam. Ovo ti je SAMO posao.....kužiš???
    Kisss....

    avatar

    07.06.2007. (19:04)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...