Komentari

futilni.blog.hr

Dodaj komentar (20)

Marketing


  • futilni

    Jel to primjena raspoznavanja govornika u razmjeni simetricnih kljuceva? (John CEO)

    avatar

    22.05.2007. (08:46)    -   -   -   -  

  • Crazy LLama

    Ah taj paradoksalni humor ;)

    evo još nešto u totalno nelogičnom stilu: http://www.youtube.com/watch?v=pZsPtVIicuw

    avatar

    22.05.2007. (12:20)    -   -   -   -  

  • Plaavusha

    što znače one brojke? što piše u onim oblačićima? što piše na kineskom? asocijacija na što? prevedi :) pa kak mi možemo znat koji nismo učili kineski? ha? :)))

    avatar

    22.05.2007. (20:10)    -   -   -   -  

  • futilni

    kakav crni kineski? prije svega to sam ja nafrljio bezveze crtice i tockice, al iznenadjujuce realisticno izgleda, i da, podsjeca na japansku katakanu, a ne na neke crne kineske znakove...

    avatar

    22.05.2007. (20:18)    -   -   -   -  

  • Crazy LLama

    Ups, vidim da mi je link nije povezan :) evo sada: totalno_neocekivano

    avatar

    22.05.2007. (23:04)    -   -   -   -  

  • azhdaja

    Da, to sam sve isto baš i ja tila reć.
    --lydia

    avatar

    23.05.2007. (09:08)    -   -   -   -  

  • futilni

    @fressner: smokljane!

    avatar

    23.05.2007. (10:52)    -   -   -   -  

  • futilni

    Pa john ceo je u relativno u pravu, ali jos uvijek cekam teslu i gnoma da vidim oce li ih strip dirnuti u srce :)
    (fressner)

    avatar

    23.05.2007. (12:23)    -   -   -   -  

  • joghurt

    to sto ti njih cekas ne smanjuje tvoju razinu smokljanstva, a i CEO nije znao sto je to dok mu ja nisam rekao da je neki algoritam..

    avatar

    23.05.2007. (14:54)    -   -   -   -  

  • futilni

    to nije algoritam, to je strip. algoritmi su u kompjuteru, a ne na monitoru. (tuttle)

    avatar

    24.05.2007. (08:46)    -   -   -   -  

  • joghurt

    budalo jedna, pa kompjutor je isto sto i monitor. da pojasnim. kompjutor moze biti i izvan monitora, ali u svakom monitoru ima bar jedan kompjutor. nekad ih ima i vise. onda je to multi-kompjutorski sustav s prikazom. ako je kompjutor izvan monitora onda se on mora prikljuciti na monitor u kojem je drugi kompjutor. onda putem komunikacijskih veza (u danasnje vrijeme su jako popularne RS232 veze) oni pricaju i dogovaraju se kada ce koji prikazivati svoju sliku. to je tzv. token-ring komunikacija. sad sve znas pa mozes programirati kompjutere.

    avatar

    24.05.2007. (09:07)    -   -   -   -  

  • futilni

    ma nisam ja ustvrdio smokljanstvo zbog crteza (mada i tu vrijedi) nego zbog opaski u vezi pisma onih zutih, niskih ljudi sa istoka (cezar)

    avatar

    24.05.2007. (16:26)    -   -   -   -  

  • Plaavusha

    ma dobar ti je strip...baš dobro izgledaju ko neki alieni:) a zašto nemaju oči? mislim super izgleda ovak, sam pitam.

    avatar

    25.05.2007. (01:12)    -   -   -   -  

  • futilni

    Mene bi dirno u srce da nisam neki dan zakljucio da bi bas mogo i diplomirat, pa sad moram otic Golubu i rec "dobar dan, ja sam ziv i ja bi diplomiro". Mislim, nije da ne znam sta cu odgovorit na "pa, kolega, sta ste radili do sad", nego mi je malo bed rec mentoru da sam pio, jebo i diskutiro o inherentnosti napretka znanosti. Iz cega je onda jasno zasto imam probleme sa razmjenom kljuceva. :-D (JTC)

    avatar

    25.05.2007. (21:00)    -   -   -   -  

  • A. Martinez

    @jtc: mislim da je ovaj cijeli tvoj komentar u svrsi toga da se pohvalis da jebes. uglavnom, cestitamo

    avatar

    26.05.2007. (00:52)    -   -   -   -  

  • futilni

    @martinez: koji data miner! (j.ceo)

    avatar

    26.05.2007. (17:14)    -   -   -   -  

  • smisaozivota42

    Dobar je naslov.

    avatar

    27.05.2007. (14:15)    -   -   -   -  

  • sphinx

    fressneru,zvat ću ja tebe opet,ne brini se ti:) uostalom,vi mene nikad nikuda niste zvali,aha...čekam poziv.i čula sam da ste zaspali u 23h,tc tc tc

    avatar

    27.05.2007. (20:02)    -   -   -   -  

  • smjeha

    bla bla bla

    avatar

    29.05.2007. (18:19)    -   -   -   -  

  • Govnojed

    govna jedna, baš ste usrani. posjetite moj blog, pozdrav!

    avatar

    30.05.2007. (09:25)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...