Komentari

promina.blog.hr

Dodaj komentar (19)

Marketing


 • Sefica

  Promina ti je isto sta i Bilice prije 5 godina....a i sada moze se rec.

  avatar

  02.04.2007. (16:42)    -   -   -   -  

 • promatram, razmišljam

  Vrtić na katu, do kojeg vode strme stepenice i još iznad kafića ...

  Stvarno, ideja suluda a onda ponavljam konstataciju, čekat će se godinama otvaranje kao što se čeka otvaranje Doma ...

  Što se dešava u glavama onih koji sjede u općini Promina, mogu li mještani ikako utjecati na razvoj situacije u Promini ili im je već puna kapa te vlasti ?

  avatar

  02.04.2007. (19:49)    -   -   -   -  

 • brzi

  Ako neće Muhamed brdu........tako to kaže narodna.Teško će blog postati službeno glasilo općine.Onaj koga nešto interesira obrati se onom ko može dat službenu informaciju a ne kvazi informciju i nagađanja (u specijalnim oblicima prikupljanja informacija puštaju se dezinformacije i analiziraju povratbi efekti).Moj prjedlog uredniče otići do općine upoznaj se sa planovima i izloži sudu prominaca blogera.Pouzdano znam da ćeš teško "isprovocirat" one koji mogu nešto reć da se jave ako nema imena i prezimena onoga ko pita.

  avatar

  02.04.2007. (20:41)    -   -   -   -  

 • Ima jedan svijet...

  Ma ti vaši općinari su skroz pukli. Dajte vi lijepo provjerite informaciju pa ćemo ih tužiti predsjedniku... pa ćemo pisati peticije, svi ćemo na svojim blogovima staviti istu temu i pričati cijelom svijetu o općinarima koji djeci lome noge! Kad na desetak blogova osvane ista tema... valjda će nas netko primjetiti. Uredniče, samo javi kad krećemo u akciju. ;)

  avatar

  02.04.2007. (22:18)    -   -   -   -  

 • ani

  Ideja da djeca trče po stepenicama gore dole može pasti napamet samo budalama koje niakada nisu gledala u životu svoju djecu kuda trče nego je to zanjih radila baba ili did dok su oni prodavali zjake u gostionicama.Da njihova djeca trebaju ići u taj vrtić-bila bi to druga priča.
  Dobro je netko rekao a di se dite može ljuljati u Oklaju ,di je tobogan di su druge stvari koje dici trebaju???????
  Voljela bi da urednik dođe do informacije od općinara ali nedaju oni to tako lako .......Slažem se s Ima jedan svijet----to je jedini način da se nešto napravi.

  avatar

  03.04.2007. (10:06)    -   -   -   -  

 • zec

  Ne znam čemu tolika frka oko tog vrtlića i ljuljački? Di smo se mi svi ljuljali pa svedno smo naresli?!

  avatar

  03.04.2007. (10:49)    -   -   -   -  

 • Škundre

  Da ti, Zeče, nisi jedan od općinara?

  avatar

  03.04.2007. (11:12)    -   -   -   -  

 • žena

  SPECIJALKE U SUKNJAMA
  Nikako nije dobro hodati naokolo krmeljavih očiju. Između ostalog, ne vidiš pravo ni slova , a nekmoli smisao tekstova. Tko je igdje spomenuo da bi ovaj blog trebao postati službeno glasilo Općine? Svaka ustanova, koja iole do sebe drži, ima svoju web stranicu. Isto tako sam ukratko objasnila tko mora, a ne " (t)ko može dat službenu informaciju a ne kvazi informaciju", ali je ne daje. Nigdje podataka iz Općine, nigdje službenih dokumenata na temelju kojih bi dobili relevantne (valjane) informacije. Zato MI SPECIJALKE U SUKNJAMA hodamo okolo i u "specijalnim" uvjetima prikupljamo informacije i širimo dezinformacije... Ondak stanemo. Valjda!? Analiziramo. Na alatnoj traci nađemo Chart i uredimo grafikone. Pustimo u javnost. Sastanemo se na kavici. Analiziramo povratne efekte. Pokoja popije i što žešće. Nije što hoćemo, nego moramo. Treba gurat brdo Muhamedu...
  Moj prijedlog brzome: "otići do općine upoznaj se sa planovima i izloži sudu prominaca blogera"... Ti ćeš to bolje nego urednik, brži si! Svakako se prijavi punim imenom i prezimenom. Tako ćeš dobiti podrobnije informacije o svemu što te zanima!
  MI ŽENE se povlačimo u ilegalu jerbo smo sasvim raskrinkane. Skidamo specijalne suknje i oblačimo gaće (hlače). Manje ćemo posrtati u mračnim ulicama oko urednikove kuće. Dok budemo u njegovom rasadniku (blogu) skupljale informacije. Puštale dezinformacije. Analizirale povratne efekte!
  Tako ćemo biti brže, ako ne pametnije.

  avatar

  03.04.2007. (12:27)    -   -   -   -  

 • ani

  Zec ti si legenda ja sad spremam čokolino svome bebaću i baš se mislim pa zašto nebi namazala mast na kruh i posula sa malo cukra pa neka mali jede tako mu je i baba jela,i eto ja to pomisli i mali proli onaj čokolino po sebi i umjesto da uzmem malo karte ili rukavom da ga obrišem ja mokre maramice izvučem iz kutije i obrišem ga,a mogla sam ga ostaviti i zaprljana pa kako su dica prije po selu hodala s one dvije zelene crte ispod nosa (jel ono bala?-e to) i nu ih danas direktori a ne drogeraši--------a ja se uhvatila malo prolitog čokolina.
  Di smo ono stali (baš sam dobila motiv za pisati)-imam ja još jedno dite i to žensko-i navalila sinoć-oće se kupat i točka.Ja lipo kažem nema tople vode kako ti se did kupa?Sad bi se ona svako 15 dana kupala-i ova dica svašta zamišljaju.
  A moj zec šta da ti kažem -kad spomene vrtić-mrak mi pane na oči-imam lipo dvorište a mojoj dici pada napamet ić u vrtić.I tako da ti sad ne duljim ,samo još da mi zatraže i ljulje u dvorištu........A vidi mene kolika sam narasla i šta mi fali ?Još i radim,zamisli!

  avatar

  03.04.2007. (12:49)    -   -   -   -  

 • zec

  Da kratko odgovorim Škundri:nisam općinar niti ih branim,samo mislim da bi se sva teža pitanja
  morala rješavati na zborovima birača,a za blog bi ostavija malo vedrije teme i razbibrigu,a to su
  opet stvari koje se tiču Urednika i njegove prosudbe.

  avatar

  03.04.2007. (12:52)    -   -   -   -  

 • zec

  Ani!Srce si!Nisam ni ja protiv progresa,ali polako.Zašto bi lomili noge?

  avatar

  03.04.2007. (13:03)    -   -   -   -  

 • Murva

  Pa, dobro ljudi svi znamo naše općinare na čelu sa načelnikom.
  Čemu se čudite.
  Šta radi Prominski lobi, legitimni predstavnici Općine, tvornica Vode
  koju gradi AQUATOR u Kistanjama., tribala je završiti kod nas.
  Nedopustivo, je da nam takav jedan biser izmiče iz ruku.
  Šta bi reka pok. Mladen Delić " LJUDI MOJI, JEL TO MOGUĆE"

  avatar

  03.04.2007. (13:14)    -   -   -   -  

 • optimista

  Kažu "tiha voda brijege dere",tako i mi sa ovim blogom-počeli mi pripremu za izbore-pa samo da ljudi ne zaborave da ovi naši općinari ne rade za nas ništa a mi eto stalno za njih glasamo.Pa samo da se zna da do izbora treba dobro iskristalizirati svoje stavove i želje.
  Ja podržavam ŽENU -svuda u svijetu žene dolaze na vlast možda je došlo to vrijeme i u Prominu-možda konačno neka žena uspije promjeniti "ustajale vode" koje kao što neko reče kad se malo zamute baš zasmrde ,a trebalo bi malo bistre vode poteći Prominom.

  avatar

  03.04.2007. (13:27)    -   -   -   -  

 • Škundre

  Zec, malo si me zamislio oko zborova birača. Uspio sam se sitit samo jednog,.... kod Dade u birtiji. Tako da nam ovo ostaje jedino misto di se može i mora razglabati i diliti sve dostupne informacije o problemima s (ne)-radom općine.
  Pis!

  avatar

  03.04.2007. (13:32)    -   -   -   -  

 • zec

  Škundre,biće da si ti ipak u pravu.Naša suvremena politička stvarnost ne poznaje zborove birača,ali na ovome blogu možemo samo pričat,a ne možemo donosit odluke,pa kad bismo ih i donijeli nitko se na njih ne bi ni osvrtao,jer nemamo izvršnu vlast.Zato ja više volim onaj tvoj
  snimak šta si ga sa Pločove potega nizvodno,nego tonu ovoga mterijala rekla-kazala.Da si mi živ,zdrav i veseja!

  avatar

  03.04.2007. (14:08)    -   -   -   -  

 • Škundre

  E, jesi čovik, neka si zec!

  avatar

  03.04.2007. (14:32)    -   -   -   -  

 • sany promina.blog.hr

  Zec, napisao si:
  "Ne znam čemu tolika frka oko tog vrtlića i ljuljački? Di smo se mi svi ljuljali pa svedno smo naresli?!"
  A moj Zec, zar si zaboravio da je u Oklaju još prije dvadeset godina bila ljuljačka, tobogan, vrtuljak, most.... ispred škole?

  "Nisam ni ja protiv progresa,ali polako.Zašto bi lomili noge? "

  Pa normalno da tebi nije priša kad ne živiš u Promini.
  Šta tebi smeta vrtić na katu iznad kafića kad tvoja djeca i onako u njega neće ići..
  Šta tebi znače ljuljačke i igrališta, kad tvoja djeca i onako na njima neće igrati nogomet, ona eventualno dva puta godišnje kad dođeš u Prominu....

  Moj prjedlog za Brzog u vezi informiranja...

  Brzi a koje su to "kvazi" informacije?
  Ako i postoje, nisam primjetio da ste me baš demantirali u vezi vrtića na katu, a i u ostalim objavljenim postovima.
  Ako ja pišem "kvazi" informacije, a obično se pozivam na Slobodnu, Večernji, Jutarnji pa tko to njih "Brzi" obmanjuje?

  Predlažem "Brzom" da nas on izvjesti iz Općine jer mu je ona česta stanica, ali ne samo kad treba braniti Općinu (pa makar i bez argumenata), nego i kad nešto Općina pogrješi kao u ovom slučaju.

  Kad smo kod informiranja ja i dalje nastavljam prikupljanje informacija na način kao što kaže žena:
  "...u mračnim ulicama oko urednikove kuće",.... znači u mraku moje ulice-ovo je najači dio omentara koji sam do sada pročitao!

  Ljudi moji živili....

  Pozdrav sa NESLUŽBENIH, ali ne i "kvazi" stranica promina.blog.hr-a.

  Živili,

  avatar

  03.04.2007. (19:40)    -   -   -   -  

 • promatram, razmišljam

  Promina-Urednik

  Al' su ovi prominjanci žestoki, da nisu prije komentiranja svartili do Dade, uz put dobro snimili kuda bi se dica tribala penjati-spuštati, možda su izračunali koliko puta bi za jedno penjanje-spuštanje isčašili članak, slomili ne daj Bože nogu, ruku ili napravili salto, zna se koji ... nemam riči ...

  Ovu ideju ... cop.

  ... Ma ti vaši općinari su skroz pukli. Dajte vi lijepo provjerite informaciju pa ćemo ih tužiti predsjedniku... pa ćemo pisati peticije, svi ćemo na svojim blogovima staviti istu temu i pričati cijelom svijetu o općinarima koji djeci lome noge! Kad na desetak blogova osvane ista tema... valjda će nas netko primjetiti. Uredniče, samo javi kad krećemo u akciju. ;)

  ... koju je dala Ima jedan svijet .... podržavam, trebaš se samo odlučiti, pa ako smo pisali jedan put našem vrlom Stipici, zašto ne bi opet, i opet, jednom će doći i do njega.

  Nadala am se da će više osoba ovo pročitati i komentiranjem dati svoj doprinos temi.
  Lip pozdrav.

  avatar

  04.04.2007. (17:21)    -   -   -   -  

 • sany promina.blog.hr

  Odgovor na komentare "promatram, razmišljam"

  «Nadala sam se da će više osoba ovo pročitati i komentiranjem dati svoj doprinos temi.»

  «Ovu ideju ..... koju je dala Ima jedan svijet .... podržavam, trebaš se samo odlučiti, pa ako smo pisali jedan put našem vrlom Stipici, zašto ne bi opet, i opet, jednom će doći i do njega».

  Dobio sam obećanja nekih ljudi da će mi dati zapisnike sa sjednica Vjeća Općine Promina, pa čekam da ih dobijem i vidim što sve u njima piše u vezi vrtića.
  Inače Općina i uduga «Šport za sve-Promina» potpisali su sporazum o suradnji u vezi vrtića, igrališta…..ali i to je za sada rekla kazala….

  Ako ništa, opet ćemo pisat Stipi. Ali i novinari SD-a su česti gosti na Blogu, pa možda oni odu do Žare u Općinu… tko zna…

  Barem im je Promina najzahvalnija tema…
  Ako se ne piše o bajemima, piše se o Staračkom domu,
  Ako se ne piše o Domu, onda može o «Slatkom domu» koji se vječito otvara i zatvara…
  Ako ne o «Slatkom domu», onda o pohodima Vukova na stada prominskih stočara……
  A sad vrtić ni na nebu ni na zemlji!

  avatar

  04.04.2007. (22:26)    -   -   -   -  

 •  
učitavam...