Komentari

ozbiljnozanimljivapitanja.blog.hr

Dodaj komentar (4)

Marketing


  • sanja_45

    Ne..čovjek je stvorio Boga..sve ono što ne možemo umom svojim objasniti, razjasniti..dajemo mu mistični okus ili ga odmah nazivamo Bogom. Ne slažem se tu sa tobom! Ne moramo stvari gledati tunelskim vidom. Objasni mi bakterije, kako su one stvorene??? Mi smo jedina bića koja imamo razvijeni um, jer se nismo bespolno razmnožavali, koliko je godina evolucija trajala. ne znamo još ni neke stvari tu na našoj planeti objasniti, ali uvijek nam je pogled ka nebu upućen.. Lijepu i ugodnu večer ti želim!:)

    avatar

    11.01.2007. (21:47)    -   -   -   -  

  • ozbiljnozanimljivo

    Sanja, vjeruj mi da ne razumijem tvoj komentar! Ne razumijem sa čim se ne slažeš. Ne razumijem kako se stvari gledaju 'tunelskim vidom'. Bakterije su stvorene kao i sve drugo – vječnim svemirskim stvaranjem. Ima još puno živih bića koja se nisu bespolno razmnožavala, pa svejedno nemaju um kao čovjek. S prvom i pretposljednjom tvojom rečenicom se potpuno slažem a ti kažeš da se tu ne slažeš samnom. Ovaj tvoj komentar čitam naknadno jer nisam mogao ući na blog. Oprosti, ovog puta si me potpuno zbunila. Hvala ti na lijepim željama. Tvoje postove čitam s velikim zanimanjem ali uglavnom nemam što komantirati jer, kao i obično, uvijek si u pravu. Tako si u pravu i za uporabu strojeva tamo gdje nije primjereno. Strojevi ne mogu zamijeniti prirodu. Pozdrav!

    avatar

    15.01.2007. (18:10)    -   -   -   -  

  • sanja_45

    Neprimjereno sam reagirala na tvoju rečenicu " Bog se kocka ", za to se ispričavam. Znaš da se slažem sa tobom, ali sam neprimjereno reagirala..:) Lijep pozdrav imaš od mene. Hvala ti što misliš da sam u pravu za moj post i što si ga pročitao. Lijepu i ugodnu večer ti želim.

    avatar

    15.01.2007. (19:29)    -   -   -   -  

  • ozbiljnozanimljivo

    Sanja, oprosti što nisam bio dovoljno jasan. Rečenicom pod navodnicima „Bog se kocka.“ parafrazirao sam Einsteina, koji nikako nije mogao prihvatiti kvantnu teoriju po kojoj se ne može istovremeno odrediti točan položaj elektrona i točna brzina njihova kretanja, tj. da se elektroni gibaju oko jezgre nasumično. Tada se Einstein svojom poznatom rečenicom usprotivio takvoj teoriji tvrdeći:“Stari se ne kocka“. Kasnije je dokazano da on nije imao pravo, nego se razvila teorija neodređenosti ili parafrazirano rečeno „Bog se kocka.“ Lijep ti pozdrav od mene!

    avatar

    16.01.2007. (11:23)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...