Komentari

zemljanemira.blog.hr

Dodaj komentar (15)

Marketing


  • fleshettes

    good morning is contradiction in terms, kako bi rekao jim davis

    avatar

    06.01.2007. (14:16)    -   -   -   -  

  • stranger

    sto ti je?
    zasto smo te rastuzili?
    :(

    avatar

    06.01.2007. (15:49)    -   -   -   -  

  • kaira

    pogodise me tvoje rijeci. teske su jako. i bolne.
    jedna pjesma kaze: *how can have a day without a night*
    try povesti se za tim
    veeel'ki pozdrav za tebe :)

    avatar

    06.01.2007. (17:21)    -   -   -   -  

  • Zero

    lijepa si mi ovako narančasta..
    jebo jutra..

    avatar

    06.01.2007. (20:56)    -   -   -   -  

  • razliven

    premda je početak najbolji....?

    avatar

    07.01.2007. (02:10)    -   -   -   -  

  • Cliff Burton

    Nkekao me ovaj naslov asocira na ljeto.Uspjela si u meni pobuditi sjećanja,kao da mogu namirisati prirodu mmmm.Inače što si ljuta na jutro,ali te netko ustao iz kreveta u 6 ujutro.

    avatar

    07.01.2007. (15:53)    -   -   -   -  

  • razliven

    teško. upamtili bismo, mislim.

    avatar

    07.01.2007. (17:26)    -   -   -   -  

  • duh sa neta

    jutra su nastavak noći... ili tek njen kraj...? kad nemamo više snage misliti na ono što je ostalo iza nas... i čekamo mrak. možda. ne znam... pozdrav veliki... =)

    avatar

    07.01.2007. (19:55)    -   -   -   -  

  • &

    volim jutra. u njima je još uvijek sve moguće

    avatar

    07.01.2007. (20:21)    -   -   -   -  

  • m

    ja sam jutra uvijek mrzila. iako, ovo ljeto sam zavoljela zoru. dočekivati ju. sad ponovno mrzim jutra. asocijacije vezane na njih su blje. :*

    avatar

    08.01.2007. (23:45)    -   -   -   -  

  • Mrtvi Pjesnik

    Pa...
    Hmmm...
    Ja jutra jednostavno prespavam...
    Pa se dignem popodne, i eto, večer je taaako blizu...

    Pozzdrav

    =)

    avatar

    09.01.2007. (14:05)    -   -   -   -  

  • nino

    evo karla samo ti se javljam budući da se nismo dugo ni vidjeli niti čuli,ah slatke li ironije.A štaš ae karla vidimo se negdje i nekad 8) e što se tiče tvog umjetničkog djela gledaj to s ove strane...da nema jutra ne bi se budila,a kad se ne bi budila ne bi nikad vidjela MENE!!!HAHA ah ta mi je dobra ae vidimo se djevojčice iz opće

    avatar

    09.01.2007. (23:27)    -   -   -   -  

  • URBAN JE SRANJE

    ISKRENO...

    URBAN JE SRANJE

    BITCHSLAP

    avatar

    10.01.2007. (20:26)    -   -   -   -  

  • 12 cm od zemlje/wjesstica/****

    ej slatkice narančasta...kako si mi...jesi živa...nema te u komentarima
    žao mi je..ni mene dugo nije bilo tu.lijepa si mi na slici.puno puno mi fališ. pusa jedna u čelo pametno

    avatar

    10.01.2007. (21:55)    -   -   -   -  

  • URBAN JE SRANJE

    ma možeš ti koristiti svoje igre riječima o tome kako bih se ja zamislio imam li ja svoj vlastiti život ili koristim svoje prokleto vrijeme govoreći o pjevaču kojeg najviše ne podnosim...ha nema šanse...internet je svima dao priliku da se izražavaju,a ja sam odabrao to da pljujem pjevača i samoprozvanog "umjetnika" koji je najviše komercijaliziran u cijeloj hrvatskoj...oprosti ako si se uvrijedila,ali da sam znao/la da si obožavateljica...ah ipak bi ti ostavio taj komentar kao i mnogim drugima.kao što rekoh internet se,u ovo doba pedofila,jebača životinja i mladih koji misle da im je život sranje, koristi iz samo dva razloga: Razmjenjivanja pornografije i komentiranja.ne zaboravi:
    URBAN JE SRANJE!!!

    avatar

    11.01.2007. (00:05)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...