Komentari

aiwa.blog.hr

Dodaj komentar (14)

Marketing


  • WeedAgent

    O gle ti ovo kak sam prvi...
    Pa život je zakon samo treba zapaliti pravu stvar...
    Neki pale škole, neki srbiju,,, neki diskaće a ja joint...
    Svaka stvar koja se da zapaliti može te obradovati.
    Ajd.. pozdrav...

    Živjela Mara!

    avatar

    24.11.2006. (15:08)    -   -   -   -  

  • Anjuška : )

    eeejjj.....
    cestitam na 6 mjeseci i josh vam puuuuuunooo takvih i jos boljih zelim....naravno bez antishine vojske :))
    jako epa pjesmica... :)
    fest ste lepi skupa i tak mi je drago kaj si je ante nasal curu kakvu i zasluzuje.joooj....
    ajde....volite se i dalje.....
    pooooossssaaaa :)

    avatar

    24.11.2006. (15:53)    -   -   -   -  

  • :m:

    oi..tu već duuugo nisam bila :( heh...ait ivek...drago mie zbog tebe...lepo je to dok si zaljubljen :)) čestitam ti 6 mj. i želim ti još puuuuno takvih...

    avatar

    25.11.2006. (14:55)    -   -   -   -  

  • **_-LiTtLe DeViL-_**

    Hello imas jedan od predivnih blogova, skoro boljega vidjela nisam!Pozdravek!Cujemo se kasnije!

    avatar

    26.11.2006. (18:04)    -   -   -   -  

  • nutella

    iva..tak sam sretna zbog vas..evo..čestitam, kaj da velim.. želim samo da sačuvate tu ljubav.. i da to traje vječno.. ljubav je nekaj najljepše kaj postoji na ovome svijetu, a ti i ante ste osobe koje su ju zaista zaslužile!
    i hoću ti se zahvaliti na prekrasnom komentaru..svaka riječ mi puno znači..a tvoje su bile stvarno utješne i iskrene.. hvala ti na tome.
    rekla sam ti već, i još budem ti jednom: svaka čast na svemu! pokazala si kolko si divna i plemenita osoba, a najviše koliko ljubavi imaš..
    budi sretna..zaslužila si...:)

    avatar

    26.11.2006. (22:15)    -   -   -   -  

  • altea

    čestitam!!!i fakat vam želim još puno sreće i predivnih mjeseci:)

    avatar

    27.11.2006. (10:08)    -   -   -   -  

  • *profesional bitches*

    hej ivika!! evo da ti i ja čestitam na 6 mj, i nadam se da bu još i puno više...!znaš da ste mi jako slatki skupa, i sretna sam zbog tebe...ajd uživaj, pusa tanja;-)

    avatar

    27.11.2006. (13:08)    -   -   -   -  

  • *profesional bitches*

    kae mala,nikak da te vidim ili cujem na duze od 5 min !!!
    a da odemo na neksu kavicu,ha??kaj velis?
    niti ti nisam jos cestitala za 6 meseci :( al kaj si nes mislila da sam pozabila !
    jos mi moras pricati i za rod kak je bilo i svasta + ....
    no,ond ase cujemo nadaaam se cim prije!!!
    veeliki kisič :)) katich

    avatar

    27.11.2006. (14:44)    -   -   -   -  

  • *profesional bitches*

    bas mi je slatka slikica ..... je ,i nadam se da ZNAS kak mi je drago kaj si tak sretna!!!!!!!
    jos jedna veelika pusa

    avatar

    27.11.2006. (14:47)    -   -   -   -  

  • :raZliCiTe caQuapE:

    hej lijepo naše;) čestitam! uživaj i dalje..pusica. ina

    avatar

    27.11.2006. (19:51)    -   -   -   -  

  • nutella

    ma nakon svega kaj sam vidla, čula i uvjerila se, bilo bi jako nepošteno od mene da vam ne dam podršku..sigurno znaš da mi nije bilo lako prihvatiti tak velku promjenu jer sam previše subjektivno to doživljavala.. znam da ja nemam ni nisam imala pravo miješati se u njegov život, ali ti si ispunila i više od mojih očekivanja koja vjeruj mi nisu bila mala.. a od njezinih isto imate podršku, znaš to i sama..i kaj se svega toga kaj je bilo u petak tiče, stvarno si pokazala hrabrost, ljubav i veliko srce kakvo ima malo tko..
    rekla sam ti već prvi put kad smo se vidle, ali još uvijek ti zahvaljujem u svoje ime, a vjerujem da i Ona dijeli moje mišljenje i da ti je zahvalna zbog toga kaj si pomogla Anti i jer si uz njega i prihvaćaš ga baš takvog....lijepo je imati kraj sebe osobu koja te razumije i prihvaća te baš takvog kakav jesi...koja je uz tebe i spremna je podijeliti s tobom i dobro i zlo.. sva sreća što je Ante našao nekog kao što si ti..:)
    ja sam puno bolje..najgore je prošlo.. a mogu ti reći da se jako dobro osjećam..nisam mislila da bude tako..svakim danom sve mi se više kockica poslaže na svoje mjesto..
    hvala ti jer se brineš..:)

    avatar

    27.11.2006. (22:50)    -   -   -   -  

  • lukav 007

    hvala iva na čestitki za rođendan bilo mi je dobro ljepo sam se proveo s prijateljima.

    avatar

    28.11.2006. (18:14)    -   -   -   -  

  • lukav 007

    e iva za ono za muziku imašdole u boxu na mom blogu link klikneš na to i pojaviti se ta stra dalje moraš znati engleski i sve buš skužila..bok

    avatar

    28.11.2006. (18:15)    -   -   -   -  

  • LUCA

    ajoj..baš super..6 meseci...čestitami nadam se da bu vam još puno puno meseci prošlo skupa..
    pusa

    avatar

    01.12.2006. (11:57)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...