Komentari

mkronike.blog.hr

Dodaj komentar (7)

Marketing


  • Suputnica

    To je sve Trill kriva. Sigurno je, da bi poništila svoj glas za listu, dala 2 protiv liste. :P
    A što je s time da moj glas vrijedi za 5? To nsi računao? :P

    avatar

    28.10.2006. (10:33)    -   -   -   -  

  • Rubia

    Časna riječ, ja više ne idem na Zekotov blog, tak da ti jedna od iznesenih teorija ne stoji :DDD

    avatar

    29.10.2006. (02:27)    -   -   -   -  

  • Marv

    Draga, mislim da si ti žrtva izborne prevare! :-) Rubia, ne znam dal' ćeš mi vjerovati, al' zaista nisam tebe imao na umu kad sam ovo pisao.

    avatar

    29.10.2006. (10:24)    -   -   -   -  

  • pegy

    Volim biti na listi i volim da se čita ono što pišem. Volim se i vidjeti na naslovnici (što je rijetko gotovo kao i postojanje 29. veljače :)), ali ono što isto tako želim je da pojedini postovi nikako tamo ne dospiju. Npr. ovi zadnji. To sam objavila za ljude koji već znaju tko sam, kako razmišljam i što osjećam. Mislim da je dosta bitna i priroda bloga. Ovaj tvoj mi je takav da mu više paše anonimnost, Rock je za liste. :) Šteta da se tako umrtvio. :))

    avatar

    29.10.2006. (10:30)    -   -   -   -  

  • Rubia

    Marv - Pa nije niti meni palo na pamet da si sada baš sasvim određeno mislio na mene. Nego sam ti dala protuargument za jednu od tvojih teza :))

    avatar

    29.10.2006. (11:25)    -   -   -   -  

  • Ire

    lagala bih kad bih rekla da mi je svejedno jesam li na listi ili nisam. ali činjenica je da su posjetitelji mog bloga stalna škvadra; ono što kapne kao posljedica kul liste je u 90% slučajeva spam i čitaj-moj-blogić komentari (čast rijetkim iznimkama). dakle, sva ta fama oko lista i nije previše opravdana. što moju prvu tvrdnju čini pomalo smiješnom :)

    avatar

    29.10.2006. (11:49)    -   -   -   -  

  • trill

    avatar

    29.10.2006. (16:44)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...