Komentari

srcky.blog.hr

Dodaj komentar (14)

Marketing


  • suzi q.

    pričekati ćemo

    avatar

    23.10.2006. (19:20)    -   -   -   -  

  • Siboney

    Mislim da Tadić nema ni toliko moći, no držim fige, iztvojiehustaubožijeuši!

    avatar

    23.10.2006. (20:43)    -   -   -   -  

  • Starke

    Ako ovo procita neki DB-ovac moracemo da menjamo ima bloga Srcky (lost somewhere on Fruska Gora) :))) A i Siboney ce morati da pusti bradu i odseli se na neku planinu sto dalje od civilizacije :)

    avatar

    23.10.2006. (21:34)    -   -   -   -  

  • Starke

    Btw. pise se Cosa Nostra

    avatar

    23.10.2006. (21:38)    -   -   -   -  

  • autobiografski deo jednog dečaka

    Mladića ne mogu da ulove već godinama, pa ne verujem da je on upoznao svoj sudnji dan.
    a sto se tice cosa nostra, mi u srbiji ne spelujemo reči po hrvaški. prijatno.

    avatar

    24.10.2006. (01:05)    -   -   -   -  

  • Srcky

    @ Siboney - da parafraziram;
    ako ne on - ko?
    ako ne sada - kada? (i ne zameri ako sam citirao karlu, mislio sam da e neka staro grchko-rimska izreka. tuzna istina je da se "kockice sklapaju" zato shto su nameshtene i nije bitno ko ih baca, tj ko hapsi. nameshta onaj kojem odgovara. to je stara 'igra')
    @ Starke - taj db.novac ce morati prvo da me nadje. preko bloga? videcemo. probaj ti da vidish ko sam i odakle. i imam li neke svoje podatke na blogu. tuzna istina je da mi je firma uletela na blog pre mesec dana :(( ali ako stvarno hoce da me nadju .. hmm. nadam se da nece da uhapse nikog danas.
    @ autobiografija - ali zashto ne mogu da ga uhvate za ruku godinama ?
    zapitaj se. ko ima muda da ga hvata a ko da ga shtiti.
    i zashto hvatati a zashto shtititi?
    hvata ga onaj kojem on ne moze nishta (a niko nije nevin)
    i shtite ga oni .. hmm ..rekli su mi da je u bosni. ali u to ne verujem (uvek pitaj zashto !!)
    kazu "narod u bosni ga voli. ima toliko njih koje je zaduzio zivotima, cela sela bi poginula za njega."
    i naravno strancima u bosni ne bi bio problem da 'izbrishu' celo selo. i da okruze teritoriju tako da nishta osim ptice i krtice ne prodje. a on u bunkeru nije (a izgleda da nije ni na nebu). najbolji nachin da se sakrijesh je da budesh na otvorenom, negde gde mozes da isparish, pretvorish se u josh jednog od gomile penzosa. a uz to da budesh blizu ljudi koji su gazili preko lesheva (politichara). pogotovo ako to znash, a i oni znaju da znash. ucena je mocno oruzje. pogotovo ako si ucenjen.

    kolika li je kvota na prodaju mladica? milion $?

    avatar

    24.10.2006. (09:23)    -   -   -   -  

  • Srcky

    evo i par linkova;
    zashto ga traze
    i kakav je to CHovek

    avatar

    24.10.2006. (11:06)    -   -   -   -  

  • Siboney

    Ko i kada? Teško pitanje. Ko ima interesa, ko je primoran, ko ima sredstava da to ostvari. Možda niko i nikada. Tadić mi je veliko razočaranje kako god okreneš, te se uopšte ne uzdam u njega. Jedino što mu je sada bitno to je kako da digne rejting i umuva predsedničke izbore odmah posle referenduma.

    avatar

    24.10.2006. (13:22)    -   -   -   -  

  • pendula

    Nema hapsenja dok se ne odrze izbori,a posle zna se.Kada se demokrate vrate na vlast bice uhapsen onaj sto ga zovu generalom Mladicem.Ocistice se Srbija od radikalskog sljama bice mali zatvori da ih sve prime.

    avatar

    24.10.2006. (20:23)    -   -   -   -  

  • SadisticoShy

    kol'ko traje taj "sutra" ?

    avatar

    25.10.2006. (09:23)    -   -   -   -  

  • Srcky

    @Siboney - i ja sam se razocharao u sve njih, samo su svoje guzice gledali sve ove godine. sad bi i rodjenu babu prodao da se umuva za josh jedan mandat. valjda je dovoljno ochajan da krene na generala, jer ako ne sad ..
    @pendula (RP) - neshto se ne slazem s tobom. zashto bi neko posle izbora rizikovao svoju fotelju i krenuo na generala? a shto se tiche hapshenja radikala (misio sam da si ti radikal) nisu oni komunistichka stranka pa da ih zabrane. bar se nadam da neko nije toliko glup, seti se kakvi su bili kad su izashli iz ilegle. a zatvori su ti i ovako mali.
    @sadisticoShy - kao shto jedan slovenac (Zmago) reche - "zato shto je kod vas srba 'sutra' sinonim za - nikad"

    avatar

    25.10.2006. (14:55)    -   -   -   -  

  • suzi q.

    mislim da je vjerovatno sad faza da se puštaju povjerljive priče u narod-da je lociran, da je uhapšen, da će ga sutra i sl-tako je ovdje bilo sa gotovinom- te vidjen je u zadru, pa u hercegovini, pa u austriji, italiji itd, itd...i samo puštanje tih priča čini to da se smanji šok kad ga uhvate kod dijela gradjana koji ne žele njegovo hapšenje i da se na taj način pokaže da ga namjeravaju uvatiti

    avatar

    25.10.2006. (18:32)    -   -   -   -  

  • Srcky

    mislim da nije bash tako ..(ili mozda jeste, s obzirom da se na TVu nishta ne pricha a ovamo specijalci prichaju kako treba da izvrshe hapshenje u tajnosti)
    ali mislim da se mladic razlikuje od gotovine bash po tome shto se sakriva jako blizu onih koji ga traze
    a nekog shoka i ne bi bilo (medju narodom. ovcama). mislim da je to shvatio pre nekog vremena. u noci kada ga nisu uhapsili. chak mislim da je on lichno shirio dezinformacije da je uhapshen da bi video kako ce neprijatelj da reaguje. jer izgleda niko nece da ga uhapsi i da se vrati kuci.
    u ovoj drzavi se ne isplati raditi/boriti/truditi za drzavu. jer sutra ce drzava da te zaboravi, emirir shishic je najpoznatiji primjer.

    avatar

    25.10.2006. (20:04)    -   -   -   -  

  • suzi q.

    ovo da se kod vas ništa ne isplati sam shvatila ljetos kad sam bila u bg , a pogotovo što više čitam vijesti i blogove iz srbije. Takvo razmišljanje vas dodatno upropaštava. Poznati balkanski defetizam pa čak i autodestruktivizam.
    Tko je emir šišić?

    avatar

    27.10.2006. (17:55)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...