Komentari

lopticaskocica.blog.hr

Dodaj komentar (7)

Marketing


  • Petra/Susjeda

    Nisam nikad, baš nikad kockala se, kladila, igrala igre na sreću....veselim se vikendu i berbi grpžđa....sve svojim rukama. Pusa za tebe!

    avatar

    22.09.2006. (23:16)    -   -   -   -  

  • šumarKA

    Nekoliko puta sam u kladionici uplatila listić, i naravno na kraju sam bila na gubitku. Općenito, nisam pristalica igara na sreću i zazirem od toga. Ali, nažalost imam loša iskustva s kladionicama u obitelji, ili bolje da kažem bivšoj obitelji. :-( To je definitivno bolest.

    avatar

    23.09.2006. (17:22)    -   -   -   -  

  • svakodnevni život

    istina, klađenje je svojevrsna ovisnost, a o čovjeku isključivo ovisi da li će on tome pokleknuti. na kladionici se ne može čovjek obogatiti, a ako netko u tome uspije taj je pravi sretnik. nema puno takvih

    avatar

    23.09.2006. (22:30)    -   -   -   -  

  • kikina

    ja sam bila jednom u kladionici, ove zime. I dobila sam 17,59kn. Uložila 5kn. :))) Pa smo onda prija i ja otišle na kavu...(zato smo i išle u kladionicu, jer nismo imale za kavu :) )

    avatar

    24.09.2006. (12:23)    -   -   -   -  

  • gawrun

    kuna po kuna - milijun rakuna

    avatar

    25.09.2006. (01:25)    -   -   -   -  

  • somethingelse

    Ovdje je trebao stajati moj komentar...ali je malo predugacak bio, pa je zavrsio na mom blogu kao post...hvala ti...

    avatar

    26.09.2006. (04:34)    -   -   -   -  

  • biti bolji-be better

    e to mi se sviđa,..
    i ja ponekad pomislim da se može nešto dobiti bez rada. pa onda shvatim da me samo mojih deset prstiju može spasiti.
    nikada ništa nisam dobio na ovim mjestima koji nose velike novce..

    avatar

    26.09.2006. (21:29)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...