Komentari

siboney.blog.hr

Dodaj komentar (11)

Marketing


  • la lara

    Ja pisem neki text i u njemu, izmedju ostalog, pokusavam da strancima na engleskom objasnim protiv cega su se mediji (i mi) borili tokom devedesetih. I samo to kratko nabrajanje me je zgrozilo, i onda mislim, neko drustvo koje je pre samo nekoliko godian bilo u svemu tome, pa i ne moze ocekivati da bude u nesto mnogo boljem stanju nego sto smo mi sad.

    avatar

    31.08.2006. (11:06)    -   -   -   -  

  • etotako

    Da, cak i ta recenica "uraditi nesto" je postala isprazna kao i tupljenje o svemu ostalom. Vreme ko vreme. Dokon pop i jarice krsti, pa postane vremenom i meteorolog. Ne fali nista ni kisi :)

    avatar

    31.08.2006. (11:35)    -   -   -   -  

  • Srcky

    sumnjam da bi bacanjem pod auto nekog politichara promenio ishta. navikli su oni da gaze preko mrtvih. (dodushe da si imao nekog exploziva ..hmm, nikad se ne zna)

    avatar

    31.08.2006. (12:16)    -   -   -   -  

  • Siboney

    Laro slažem se... ali nekako uvek ispadne gore nego što sam očekivao.

    avatar

    31.08.2006. (14:39)    -   -   -   -  

  • http://momentomentalna.mo

    ocu i ja. u pijesak.

    avatar

    31.08.2006. (15:19)    -   -   -   -  

  • ubipacijentic

    Bese ima neka price sa cudovistem kome kad odseces glavu na njenom mestu izrastu tri nove?

    avatar

    31.08.2006. (19:16)    -   -   -   -  

  • Siboney

    Beše... i na kraju ubiše aždaju, ali kako?

    avatar

    31.08.2006. (20:48)    -   -   -   -  

  • Peci STA

    Biraj il da budes metereolog il vampir? Trece nema!

    avatar

    31.08.2006. (20:51)    -   -   -   -  

  • ubipacijentic

    Našao sam ga - to je bio jedan od Herkulovih zadataka, a 'aždaha' je bila hidra. Trik je bio spržiti ranu pre nego što nova glava izraste. Možda poučno i za našu situaciju?

    avatar

    01.09.2006. (01:47)    -   -   -   -  

  • Siboney

    Pro-Cauterization campaign? Očekivao sam neko lukavo rešenje - na primer da je junak naterao aždahu da se samoubije time što je međusobno posvađao glave. A glede vampiracije - Srbiji je potrebna Buffy!

    avatar

    01.09.2006. (10:37)    -   -   -   -  

  • Feisty Kitten

    Eh, kasnim, a mogla sam vam odmah reci za Hidru.

    avatar

    07.09.2006. (09:22)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...