Komentari

krepani.blog.hr

Dodaj komentar (17)

Marketing


  • cryptic_bride

    Ali to jos uvijek nije sve, ukoliko budete između prvih 5 dobit cete na dar i ovaj prekrasan set nozeva :)

    avatar

    14.04.2006. (12:09)    -   -   -   -  

  • pokojni_toza

    Hehehe! I uz noževe nagradno putovanje u ilegalnu klaonicu na isprobavanje istih!! :)))

    avatar

    14.04.2006. (12:13)    -   -   -   -  

  • VELKOM TU KREJZISVIJET

    prekrasni set NEHRDJAJUCIH nozeva i luft madrac....iz nase bogate ponude izdvajamo kamen temeljac za septicke jame,rabljene patike najk bez pertli...i jedemo po kucama...sifra :sarma.....zdravo

    avatar

    14.04.2006. (14:38)    -   -   -   -  

  • z.l.e.v.A.n.k.a.

    Divno. Odmah zovem. Jel se mogu noževi zamijeniti za super krečko?

    avatar

    14.04.2006. (16:01)    -   -   -   -  

  • Paraglajder

    Ja volim ilegalne klaonice !!!!

    avatar

    14.04.2006. (16:43)    -   -   -   -  

  • crkveni miš

    i to nije sve! uz komplet ''nehrđajućih'' noževa dobit ćete i škafić u kojem možete držati svinjina jaja prigodom kolinja...dobit ćete i digitalni fotoaparat da uspomene s vašeg kolinja ostanu draga uspomena vašim unicima...i to nije sve! sliku vaše svinje možete zakucati na zid sobe koju vam poklanjamo! ovo je doista nevjerovatno! ovo biste inače platili 62 000 kn ali u našoj ponusi za nevjerojatnih 199 kuna!!! zato...nazovite!!! :)

    avatar

    14.04.2006. (20:16)    -   -   -   -  

  • VELKOM TU KREJZISVIJET

    hahahahahaha nemogu spavat i smijem se ovim spaljenim komentarima

    avatar

    15.04.2006. (01:26)    -   -   -   -  

  • stipanova

    joj toza..naj se sikirati...otok više-manje, ko da ih nemamo dovoljno?! ionako nijedan nije tvoj, briga te..(ili je? ak je javi se, motorist je prošlost...;))))

    avatar

    15.04.2006. (13:11)    -   -   -   -  

  • kruh naš svagdanji ...

    svaka ti dala! e, jesi me nasmijao.... bravo :-)))

    avatar

    15.04.2006. (22:59)    -   -   -   -  

  • silmarien

    ali to nije sve..ako nazovete JUČER dobit ćete i bočicu eteričnog ulja + usisavač koji usisava grinje i bakterije..ali ni to nije sve-dobit ćete još i magnetski jastuk i super krečko-neće kapati niti prskati, ali ne ne ni to još nije sve..ova nevjerojatna ponuda uključuje i tavu za koju se ne lijepi ništa, zagorena jaja ili sir više nisu problem, neostik koji vam se do sada lijepio na tavi skinete jednim potezom krpe..nazovite JUČER..

    avatar

    16.04.2006. (20:11)    -   -   -   -  

  • -----------

    sretan uskrs!!=)

    avatar

    17.04.2006. (00:07)    -   -   -   -  

  • _just_a_girl_

    hehehe..lol..blog ti je bas super... sretan uskrs-sa zakasnjenjem..

    avatar

    18.04.2006. (00:22)    -   -   -   -  

  • Nedostižna :)

    superrrrrrr krečkooooooo mi ide na kurac. aaaaaaaa super krečko ti jebe mater konjino.... taj top shop me zbiljaaaaaa ali zbiiiiiljaaaaaa nerviraaaaaaaaaaa... kaj ima kod tebe novoga? danas je već utorak :)))))))))

    avatar

    18.04.2006. (11:56)    -   -   -   -  

  • Just another lost soul...

    Samo da te pozdravim i ostavim link novog bloga! Iva i(iz Zvuka)

    avatar

    18.04.2006. (14:14)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...