jebem ti mater budalo

avatar

03.04.2006. (13:50)    -   -   -   -

• AR

1/2 završnica kupa : HAJDUK-RIJEKA 1:1 30.03.2006. U finalu prije finala Hajduk i Rijeka u prvoj utakmici odigrali su 1:1. Što se tiče rezultatske strane, pozitivan rezultat ali u sjeni Širićevog jedanesterca za Hajduk te stalnog natezanja za domaćine. Ipak u drugom poluvremenu Vugrinec zabija po tko zna koji put vrlo važan zgoditak i uvelike povećava izgled Rijeke za plasman u finale. Na jadranski derbi krenulo se svim sredstvima te su se tako na parkiralištu ispod Poljuda skupila tri autobusa, četiri kombija i desetak autiju, što je dovelo do brojke od oko 250 pripadnika Armade na jugu Poljuda. Na ogradi udarni transparent te dva mala (original Armada i HNKR Ultras) standardna za gostovanje, dok se kop formirao iznad glavnog ulaza. Odlično navijanje vođeno megafonom i bubnjem, u 19. minuti popraćeno je bijelim i plavim zastavicama, upravo u trenutku kada Širić počinje režirati svoju utakmicu. Na početku drugog poluvremena uz natezanje s policijom diže se šetalica iznad ulaza, karirana šetalica A R. U 60. minuti pali se par baklji, a nekoliko baklji palo je i na pretresima do stadiona. U isto vrijeme dignuto je i 50ak zastava na motke. Do kraja susreta pjesma se ori, uz fanatično pjevanje „ I kako je..“ i „Idemo Rijeko...“..Rijeka ipak uspijeva zadržati aktivan rezultat te slavlje može početi uz igrače koji dolaze pozdraviti pod jug uz pjesmu „ Rabuzin , Rabuzin, sunce je napravio, ono riječko je, ono riječko je, i ove godine..“. Policija u pratnji na trenutke pogotovo u povratku je bila korektna, a srećom autobusu kojem je pukla guma ništa se nije desilo pri velikoj brzini te je ubrzo promijenjena, te je tako povratak u grad na Rječini uslijedio oko 4 sata ujutro. Rezultat može biti varljiv,a mi moramo slijedeće srijede nastaviti s dobrim izdanjima i napravit pakao pod stijenama Kantride i nastaviti pohod prema obrani Rabuzinovog sunca