Komentari

zgubidanije.blog.hr

Dodaj komentar (8)

Marketing


  • sasa1

    zakaj su iz trkačkog programa izbacili marendu Kod Dorine :o :o :o :o Fora bi bilo da moraš stat i pojest fritaju s šparogama il' nedaj bože tartufima.

    avatar

    28.03.2006. (14:03)    -   -   -   -  

  • nije loša ideja! da štopamo vrijeme trkačima?

    avatar

    28.03.2006. (14:17)    -   -   -   -  

  • sasa1

    ...marenda se računa u vrijeme trke, a onaj ko ju preskoči i nastavi dalje dobije, štojaznam, 45min kaznenih :-)

    avatar

    28.03.2006. (15:05)    -   -   -   -  

  • Sanpjero

    nije ni to loša ideja. novo ime - Igre bez granica Rivajvl. dakle.... prijedlog propozicija: KT1 mora pojesti cijelu marendu bez ruku (tu se misli da drži ruke na leđima), KT2 eksati pivo (ili nema dalje), KT3 hodati po trupcima i žonglirati sa loptama, KT4 penjati se na mastan stup i skidati (umjetan, jasno) pršut, KT5 posložiti barem 200 kašeta jednu na drugu, CILJ potezati konopac protiv lokalnih ribara! A?

    avatar

    28.03.2006. (16:04)    -   -   -   -  

  • sasa1

    :) seti je svojevremeno imao ideju o nošenju cjepanica do pl.domova, tak da uključiti i to molim

    avatar

    29.03.2006. (13:33)    -   -   -   -  

  • seti

    cjepanice obavezno! ako niko nece onda cu ja to organizirati. al ne vjerujem da ce itko doci na takvu trku ;( i recimo moras skupit kilu smeca po sumi izmedju dvije KT :) ili vrganj. pa da vidimo ko je kompletan atleta

    avatar

    29.03.2006. (23:06)    -   -   -   -  

  • galerije, priroda, kretanje...

    ejla. vidimo se tamo onda. ja bi samo da start počinje kasnije, negdje oko podne kada se ustaju svi normalni ljudi :)) prvi uspon će biti zaheban, poslije bi trebalo ići lakše. nikada nisam bio danju na ovom poluotočiću iako mi je relativno blizu. bit će interesantno!

    avatar

    04.04.2006. (01:35)    -   -   -   -  

  • Ive

    POzdrav iz Orebića. Javite se!

    avatar

    04.04.2006. (23:59)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...